Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaciekawiona

Jak zdobyć dowolnego mężczyznę i go rozkochac

Polecane posty

Gość Zaciekawiona

Pytanie do mężczyzn jesteście tacy prości to i sposób na was powinien być prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Też chętnie się dowiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

PO CO TO ROBIĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo jest prosty 🙂 Po prostu trzeba na "ofiarę popatrzeć zalotnym wzrokiem i uśmiechnąć się do niego 🙂 A później - po prostu zwyczajnie być sobą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szufla zrobiona z szuflady
4 minuty temu, Revien napisał:

Bo jest prosty 🙂 Po prostu trzeba na "ofiarę popatrzeć zalotnym wzrokiem i uśmiechnąć się do niego 🙂 A później - po prostu zwyczajnie być sobą 🙂

Trzeba sie jeszcze ofierze spodobać wizualnie, a potem charakterologicznie. Inaczej można liczyć seks co najwyżej bądź kompletną zlewkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rozumiem po co to robić? Po to żeby mieć problemy?  później w istocie okazujecie się byc zwykłymi dupkami traktującymi kobiete jak swoją własność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

nalezy sie duzo usmeichac byc  mila podzielac jago poglad swiatopogladowy nawet jak sie nie zgadzasz, zawsze przytakuj udawaj ze go rozumiesz i ze zawsze ma racje udawaj ze jestes nieporadna zeby ci cos pomugl wtedy on pomysli ze jest dla ciebie wazny, i najistotniejsze bez czego pozostale zeczy nie dzialaom musi byc seks na 3 max 6 randce inaczej w muzgu nei wyttrzon sie nauron milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pamiętać trzeba, że każdy facet ma inny gust i to, co jeden uważa za nieatrakcyjne - drugi może uważać za bardzo atrakcyjne 🙂 Poza tym - Kobieta ma OGROMNE możliwości nadrobienia braków w urodzie seksapilem, charakterem i zachowaniem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona
8 minut temu, Gość gość napisał:

Nie rozumiem po co to robić? Po to żeby mieć problemy?  później w istocie okazujecie się byc zwykłymi dupkami traktującymi kobiete jak swoją własność. 

 daj spokój to ze Ty nie radzisz sobie z facetami to znaczy, że sama ze sobą sobie nie radzisz.. 🙂 taka rada mądrzejszemadrzejszejj koleżanki 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż
9 minut temu, Gość geniusz napisał:

nalezy sie duzo usmeichac byc  mila podzielac jago poglad swiatopogladowy nawet jak sie nie zgadzasz, zawsze przytakuj udawaj ze go rozumiesz i ze zawsze ma racje udawaj ze jestes nieporadna zeby ci cos pomugl wtedy on pomysli ze jest dla ciebie wazny, i najistotniejsze bez czego pozostale zeczy nie dzialaom musi byc seks na 3 max 6 randce inaczej w muzgu nei wyttrzon sie nauron milosci

Gdybym szukali marionetki bez własnego zdania, byłabyś ideałem.Ale pewnie są i tacy którym to odpowiada.. niemniej zobacz ile musisz się starać aby choć takiego mieć,on aby mieć ciebie wystarczy że ma wygląd,kasę,i perspektywy.. oczywiście ty zdecydujesz kiedy będzie sex 🤣

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż
9 minut temu, Gość geniusz napisał:

nalezy sie duzo usmeichac byc  mila podzielac jago poglad swiatopogladowy nawet jak sie nie zgadzasz, zawsze przytakuj udawaj ze go rozumiesz i ze zawsze ma racje udawaj ze jestes nieporadna zeby ci cos pomugl wtedy on pomysli ze jest dla ciebie wazny, i najistotniejsze bez czego pozostale zeczy nie dzialaom musi byc seks na 3 max 6 randce inaczej w muzgu nei wyttrzon sie nauron milosci

Gdybym szukali marionetki bez własnego zdania, byłabyś ideałem.Ale pewnie są i tacy którym to odpowiada.. niemniej zobacz ile musisz się starać aby choć takiego mieć,on aby mieć ciebie wystarczy że ma wygląd,kasę,i perspektywy.. oczywiście ty zdecydujesz kiedy będzie sex 🤣

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaciekawiona

To po prostu ciekawy temat dla kobiety czyli nie należy udawać niedostępnej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Zaciekawiona napisał:

To po prostu ciekawy temat dla kobiety czyli nie należy udawać niedostępnej 

W większości wypadków facet lubi swobodną, naturalną interakcję 🙂 Po co utrudniać sobie życie ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona
3 minuty temu, Revien napisał:

W większości wypadków facet lubi swobodną, naturalną interakcję 🙂 Po co utrudniać sobie życie ? 🙂

bo to niezła zabawa?  zauważ że oceniasz kobietę uległą jako ,,marionetkę'' nie bierzesz pod uwagę ,że ona może tylko grać marionetkę dla własnej rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona

gwoli ścisłości, nie mam zamiaru zaraz wykorzystać tych rad w celu upolowania ofiary 😄

interesuje mnie to, dawniej pewnie trzeba było umieć coś pysznego ugotować, ładnie wyglądać , ciekawe czy dziś też się to sprawdza czy mężczyźni mają inne priorytety 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość zaciekawiona napisał:

bo to niezła zabawa?  zauważ że oceniasz kobietę uległą jako ,,marionetkę'' nie bierzesz pod uwagę ,że ona może tylko grać marionetkę dla własnej rozrywki

Szczerze powiedziawszy, to niezbyt rozumiem pytanie i wypowiedź ... 🙂 Niezła zabawa ? - owszem: flirt dla obu stron będzie bardzo przyjemny 🙂 Czy oceniam Kobietę jako uległą marionetkę ? Otóż nie - dla mnie jest po prostu równorzędnym partnerem do gry, zabawy, interakcji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona
32 minuty temu, Revien napisał:

Bo jest prosty 🙂 Po prostu trzeba na "ofiarę popatrzeć zalotnym wzrokiem i uśmiechnąć się do niego 🙂 A później - po prostu zwyczajnie być sobą 🙂

no to chyba jednak nie wystarczy. by sobą i widzę taka pannę ,która zaczyna przeklinać, pluć i puszczać bąki:P

w tym wypadku samo zalotne spojrzenie nie podziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie nie pytaj ciągle mam jakieś porażki z facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość zaciekawiona napisał:

no to chyba jednak nie wystarczy. by sobą i widzę taka pannę ,która zaczyna przeklinać, pluć i puszczać bąki:P

w tym wypadku samo zalotne spojrzenie nie podziała...

No ale my przecież piszemy o normalnych, zwykłych ludziach 🙂 Ekstrema zostawmy w spokoju 🙂

Ja też nie umówię się z kimś, kto nie przestrzega jakichś podstawowych reguł zachowań społecznych, czy też nie ma szacunku do innych 🙂 Za to każde zalotne spojrzenie i uśmiech normalnej Kobiety - zadziała 🙂 I to Wam autorytatywnie oświadczam na podstawie moich własnych obserwacji, tudzież empirycznego ustalenia na podstawie obserwacji mojej własnej osoby 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Gość zaciekawiona napisał:

gwoli ścisłości, nie mam zamiaru zaraz wykorzystać tych rad w celu upolowania ofiary 😄

interesuje mnie to, dawniej pewnie trzeba było umieć coś pysznego ugotować, ładnie wyglądać , ciekawe czy dziś też się to sprawdza czy mężczyźni mają inne priorytety 

 

Ładnie wyglądać ? A i owszem 🙂  Ale pod pojęciem "ładnie wyglądać" rozumiem w tym wypadku po prostu ładny ubiór i zadbaną Kobietę 🙂Umieć  ugotować coś pysznego ? 🙂 Miłe, ale nie jest to "must have", ponieważ pierwsze spotkania odbędą się albo w jakimś lokalu gastronomicznym, albo w parku czy na jakimś placu 🙂 Inna rzecz, że w dzisiejszych czasach facet też posiada na ogół umiejętności gotowania - niektórzy z nas całkiem niezłe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona

ładny ubiór i zadbana kobieta to jest właśnie przeszkoda nie do przejścia dla większości kobiet przynajmniej dla mnie;(

dlaczego? dlatego że to kosztuje i to dużo a skąd kobieta ma brać pieniądze na to wszystko?

dlatego nie ma za dużo pięknych kobiet bo po prostu nie mają takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona

załóżmy, że kobieta po studiach, zarabia 2500 zł . jak ona ma za te pieniądze ładnie wyglądać jak to ledwo na życie starcza? a nie szuka sponsora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona

niestety jeszcze do 25 roku życia da się ładnie wyglądać za niewielkie pieniądze ale organizm kobiety szybko się sypie. pojawiają się zmarszczki , włosy są coraz gorsze. lata niezdrowego trybu życia ,siedzenia w książkach po nocach żeby zdobyć wykształcenie- to wszystko odbija się szybko na wyglądzie. zostają operacje i zabiegi ale to jest droga sprawa. czyli de facto taka kobieta nie ma szans na nic w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość zaciekawiona napisał:

ładny ubiór i zadbana kobieta to jest właśnie przeszkoda nie do przejścia dla większości kobiet przynajmniej dla mnie;(

dlaczego? dlatego że to kosztuje i to dużo a skąd kobieta ma brać pieniądze na to wszystko?

dlatego nie ma za dużo pięknych kobiet bo po prostu nie mają takiej możliwości.

Mam wrażenie, że Szanowna Koleżanka nie do końca rozumie wyrażenie "ładny ubiór" 🙂 Należy wyrażenie "ładny ubiór" odróżnić od słów "drogi, markowy ubiór", bo to nie są wyrażenia tożsame 🙂 Ładny ubiór może być zakupiony nawet za kilkadziesiąt złotych w markecie typu Auchan i dana Pani może w takim ubiorze, uzupełnionym jeszcze uśmiechem od ucha do ucha - wyglądać po prostu tak, że powali na glebę każdego faceta ... 🙂

Zadbana Kobieta to taka, która po prostu o siebie dba 🙂 Wykonuje regularnie jakieś ćwiczenia, aby utrzymać swoją sylwetkę 🙂 Tylko tyle i aż tyle 🙂 To nie wymaga inwestowania milionów  w kosmetyki i zabiegi 🙂

Nikt z nas nie wymaga od Kobiety 35 czy 40 letniej, aby wyglądała młodziutko jak 18 latka - bo to nie jest na ogół możliwe (choć zdarzają się takie przypadki) 🙂

Za to wymaga się odrobiny seksapilu, odrobiny inteligencji, umiejętności interakcji - a to wszystko MOŻNA wypracować. Może nie jest to łatwe, ale możliwe ... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona

może i tak tylko pytanie czy taka kobieta widząca w lustrze pierwsze zmarszczki, zdająca sobie sprawę z tego iż nie ma figury jak 10 lat temu, (mimo nawet wszelkich starań i wysiłków nie da się tego zrobić samymi ćwiczeniami  i dietą) będzie w stanie wykrzesić z siebie jakikolwiek seksapil i czuć się bosko w ciuchach z supermarketu- wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
2 godziny temu, Gość Zaciekawiona napisał:

Pytanie do mężczyzn jesteście tacy prości to i sposób na was powinien być prosty

To mnie zdobądź i rozkochaj. Będę cię nosił na rekach i często przynosił kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość zaciekawiona napisał:

może i tak tylko pytanie czy taka kobieta widząca w lustrze pierwsze zmarszczki, zdająca sobie sprawę z tego iż nie ma figury jak 10 lat temu, (mimo nawet wszelkich starań i wysiłków nie da się tego zrobić samymi ćwiczeniami  i dietą) będzie w stanie wykrzesić z siebie jakikolwiek seksapil i czuć się bosko w ciuchach z supermarketu- wątpię.

Ja jestem przekonany, że nasze samopoczucie (i co z tym związane, postrzeganie nas przez innych ludzi) związane jest bardzo ściśle z naszą psychiką. Nie powinniśmy spoglądać w lustro i koncentrować się li tylko na tym, że nam lat przybywa. Bo tu właśnie leży podstawa postrzegania nas przez innych ludzi. To się da pokonać - czymś takim, jak np autoafirmacja. Stajemy więc przed lustrem, patrzymy w nie i zauważamy np. "o, widać, że po ostatnich ćwiczeniach schudłem\schudłam" i wyraźnie poprawiła mi się sylwetka !". A to nas motywuje do dalszej pracy nad sobą. W końcu dochodzimy do takiego stanu, że czujemy się dobrze sami ze sobą, emanujemy pogodą ducha, uśmiechamy się do wszystkich. Krótko mówiąc - stajemy się kimś zwracającym uwagę innych. A to już jest pewna odmiana atrakcyjności.

Słowem - pojęcie "seksapilu" czy "atrakcyjności" zaczyna się w naszej głowie 🙂 Tak przynajmniej uważam ja, choć wiem, że to tylko mój osąd i wielu się może po prostu ze mną nie zgodzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

ojj tam nawet jak masz zmarszczki i sylwetke jak nie z flimuw no to naucz sie dobrze uprawiac seks, znajdz kury jak dobrze robic loda z finalem w ustach, mezczyzni kochaja takie kobiety, nie wiem tlyko po co chcesz umiec rozkochac kazeego mezczyzne, na co ci kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

ojj tam nawet jak masz zmarszczki i sylwetke jak nie z flimuw no to naucz sie dobrze uprawiac seks, znajdz kury jak dobrze robic loda z finalem w ustach, mezczyzni kochaja takie kobiety, nie wiem tlyko po co chcesz umiec rozkochac kazeego mezczyzne, na co ci kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×