Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Fotelik do samochodu

Polecane posty

Gość Autorka

Witam, jaki polecacie fotelik samochodowy dla noworodka/niemowlaka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te tzw łupinki wszystkie mniej więcej są takie same. Ja np mam cybexa. Drugi fotelik będzie o wiele ważniejszym wyborem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Pierwsze dla noworodka mieliśmy nosidełko z wózka 3w1, nie było wybitnej jakości, ale że zbyt wiele z maluchem nie jeździliśmy, wystarczyło. Jak nadarzyła się okazja to kupiliśmy fotelik Lionelo od 0 do bodaj 23kg albo 36kg do samochodu montowany tyłem, jest o wiele solidniejszy od tamtej łupinki, a że dziecko większe trochę, to też mu wygodniej, bo ułożenie ciała zupełnie inne niż w nosidełku i nie nudzi się, jak jedzie - jest wyżej i zerka sobie przez okno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2

Najważniejsze żeby był z atestami bezpieczeństwa. ADAC, test plus, na to zwracaj uwagę. To czy montowany na pasy czy na bazie to kwestia wygody ale i budżetu. Każdy fotelik musisz przymierzyć do auta, bo są różne pochylenia kanap, długości pasów itp. Na początek wybierz jakaś łupinę, a potem coś z kategorii 0-18 albo 25 koniecznie tyłem. Najlepiej podjedź do dobrego sklepu to Ci wszystko wytłumaczą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamunia

Dokładnie w sklepach profesjonalnych pomogą dobrać idealny model do potrzeb. Ja podczas zakupów w sklepie Tosia mogła poprzymierzać pooglądać i wybrać sporo opcji w zakresie cenowym na jaki było mnie stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Ja kupiłam  Cybex Pallas 2-Fix 9-36 kg i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani w sklepie Tosia pomogła mi z doborem modelu, który będzie pasował i dziecku i do samochodu i przede wszystkim spełni wymogi bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Bardzo stylowy i ładny model przy okazji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna
Dnia 29.10.2019 o 12:25, Gość ada napisał:

Ja kupiłam  Cybex Pallas 2-Fix 9-36 kg i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Pani w sklepie Tosia pomogła mi z doborem modelu, który będzie pasował i dziecku i do samochodu i przede wszystkim spełni wymogi bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Bardzo stylowy i ładny model przy okazji. 

My też kupoalśmy w tym sklepie tylko model od britax romer i też jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysoka jakość w przystępnej cenie jak na mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał

Ja mam britax romer king ze sklepu tosia i nie mogę mu nic zarzucić. Cenowo jak za taką jakość jak najbardziej wart polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Mam Maxi Cosi zakupiony w sklep-tosia.eu i jest naorawdę ok. Cenowo przystępny a jakościowo jak najbardziej na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×