Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gshxjxkdk

Glam Paula i jej zakupy w Niemczech

Polecane posty

Gość Gshxjxkdk

Co myślicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Zastanawiam się  zawsze skąd ona kasę na wszystko co wtedy kupuje bierze choćby same.kalendarze 

Jak dla.mnie szasta pieniędzmi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że nie ma na siebie pomysłu i sama nie wie jak poprowadzić swój kanał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goska

 Jej zakupy w Niemczech gdzie wygląda grubo kasy albo jej zdrapki masakra ale w sumie jej kasa jej sprawa 

Taka troszkę roztrzepana

Jak dla.mnie zakupoholiczka i wydający kasę na bzdety  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upu
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Myślę, że nie ma na siebie pomysłu i sama nie wie jak poprowadzić swój kanał.

Wieje nuda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Kto normalny kupuje tyle kalendarzy adwentowych

Pamiętam w ubiegłym roku ciekawe ile będzie miała w tym  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nastepna śmieciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widziałam filmik i przeraża mnie ta ilość kalendarzy... Całe auto nimi zawalone.. serio jej się to opłaca ? Tyle kasy wydać na kalendarze... Gdzie w każdym te same pierdoły... Ile można mieć w zapasie pomadek ochronnych czy kremów do rąk ? Pewnie tych z zeszłego roku jeszcze nie zużyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Follll
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Widziałam filmik i przeraża mnie ta ilość kalendarzy... Całe auto nimi zawalone.. serio jej się to opłaca ? Tyle kasy wydać na kalendarze... Gdzie w każdym te same pierdoły... Ile można mieć w zapasie pomadek ochronnych czy kremów do rąk ? Pewnie tych z zeszłego roku jeszcze nie zużyła...

Ale.pomijając te ilości większość kalendarzy jest drogich i jeśli już każdy kupuje jeden ewentualnie jKis tańszy z balea np do tego i po co więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Te kalendarze są po 30 euro a niektóre 60 euro. Więc sobie policzcie ile kasy wydała. Dla mnie to przesada. Chce być pierwsza w ilości kalendarzy? Na obu kanałach kalendarze. I pewnie to jeszcze nie koniec kalendarzy. Pewnie jeszcze pojedzie gdzieś i zakupi nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Upu napisał:

Wieje nuda 

Ten kanal podupadl,  troche psem go podciagla i znowu nuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chyba jednak ma dobry pomysł na siebie,bo kanał jej zyski przynosi 😛 Co z tego,że to puste i nudne skoro dzieci klikają 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio
25 minut temu, Gość gosc napisał:

chyba jednak ma dobry pomysł na siebie,bo kanał jej zyski przynosi 😛 Co z tego,że to puste i nudne skoro dzieci klikają 😜

Ja czasem Lubie pooglądać filmiki z otwierania kalendarzy w tym okresie 

do tej pory oglądałam niemiecki 9999 Dinge ale jak widzę Paula tez robi to w fajny sposób choć większość kalendarzy musi kupić sama ( może się to kiedyś zmieni bo babeczka z kanału o  którym pisałam po prostu je dostaje ) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 godzin temu, Gość Gucio napisał:

Ja czasem Lubie pooglądać filmiki z otwierania kalendarzy w tym okresie 

do tej pory oglądałam niemiecki 9999 Dinge ale jak widzę Paula tez robi to w fajny sposób choć większość kalendarzy musi kupić sama ( może się to kiedyś zmieni bo babeczka z kanału o  którym pisałam po prostu je dostaje ) 

 

Bliżej grudnia i Paula dostanie kalendarze. Wtedy większość youtuberek dostaje kalendarze od różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fjfj

Ona jest po prostu nudna, nie ma nic ciekawego do zaoferowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakby jej się nie opłacało to by nie kupowala. Za jeden odcinek ma na bank zwrot kosztów. Ja się raczej dziwie ile można to oglądać zwlaszcza o tej porze roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

przecież ona ma mnóstwo kasy z YouTube,
kupiła dwa mieszkania, nic nie gotuje bo na co dzień stołuje się w restauracjach i jest uzależniona od ciągłego kupowania, typowa zakupoholiczka, szasta pieniędzmi bez jakiegokolwiek zastanowienia się, a że łatwo przychodzą jej pieniądze to i je lekką rączką wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nieco dziecinna z tymi kalendarzami i jaraniem się zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mimo, że dorosła ze mnie babka to jakoś tak zawsze kuszą mnie to kalendarze kosmetyczne, ot jako cos fajnego ale tez nie jest mi to niezbędne. A tego jest tyle, ze trudno się zdecydowac ,który kupić i jakoś nie kupuje. Jesli Paula ma takie mozliwości to ok, ja z chęcią oglądam te kalendarze i patrze co tam ciekawego w nich jest i który by mi podpasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozina

Paula jest strasznie pustą osobą,
to nie jest normalne,że tak niesamowite podnieca się i jara zakupami,
ona ciągle MUSI mieć coś nowego, wtedy jest radość, nigdy nie jest zaspokojona jej próżność, a że wszystko się jej szybko nudzi to kupuje wciąż i wciąż,
nie jest już taka młoda a zachowuje się jak smarkula - w złym tego słowa znaczeniu.
Tak patrzę na nią i się dziwię, że ta dziewczyna nie ma żadnego życia, tylko zakupy, kręcenie vlogów, montowanie, wyazdy zagraniczne na zakupy, pustka aż wieje z niej, i jest taka głupiutka, że się patrzy, słucha co ona plecie i oczom nie wierzy, że ta dziewczyna nie ma już 14 lat a tak się zachowuje.
Ona chyba coś bierze,ze taka wiecznie podjarana na tych filmach 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość kozina napisał:

Paula jest strasznie pustą osobą,
to nie jest normalne,że tak niesamowite podnieca się i jara zakupami,
ona ciągle MUSI mieć coś nowego, wtedy jest radość, nigdy nie jest zaspokojona jej próżność, a że wszystko się jej szybko nudzi to kupuje wciąż i wciąż,
nie jest już taka młoda a zachowuje się jak smarkula - w złym tego słowa znaczeniu.
Tak patrzę na nią i się dziwię, że ta dziewczyna nie ma żadnego życia, tylko zakupy, kręcenie vlogów, montowanie, wyazdy zagraniczne na zakupy, pustka aż wieje z niej, i jest taka głupiutka, że się patrzy, słucha co ona plecie i oczom nie wierzy, że ta dziewczyna nie ma już 14 lat a tak się zachowuje.
Ona chyba coś bierze,ze taka wiecznie podjarana na tych filmach 😜

To jest jej gra aktorska na potrzeby filmu. Jak inaczej ma zareklamować rzeczy dla dzieci? Musi piszczec i się pod/niecać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanay

Jak dla mnie te kalendarze to dobry interes, filmy z otwierania mają dobrą oglądalność, szczególnie dzieci i młodzież, również dobrze komentowane. Tym bardziej że mało kto otwiera tak różne kalendarz, więc każdy zanim kupi najpierw obejrzy Paulę i dopiero później zdecyduje się który kalendarz wybierze.

Wg was Paula jest dziecinna z kalendarzami, a dla dobrze przemyślany krok, aby przyciągnąć więcej osób i zarobić więcej hajsiwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co myślicie o ostatni filmiki z zdrapkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×