Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pisalam tu kiedys ze chce poderwac takiego faceta ktory mi sie podoba ale jestem grubsza.

Polecane posty

Gość Gość

Moja matka powiedziala ze musze najpierw schudnac bo on jest szczuply i dosc niewysoki a ja jestem wysoka i grubsza i jak by to wygladalo. Wiec odchudze sie mam 30 kg do zrzucenia ale zrobie to dla niego bo chce z nim byc . Mowi ze on by przy nie czulby sie zbyt dobrze bo kobieta musi byc mniejsza od faceta. Musze z nim byc bo inaczej wroci mi depresja i chyba sie powiesze. Nie moge tak zyc jak do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie fiksuj sie na jednego faceta, miej w zanadrzu kilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie fiksuj sie na jednego faceta, miej w zanadrzu kilku

Nie moge zaden mi sie nie podoba ! Od 10 lat nikt mi sie nie podobal tylko on teraz mi sie spodobal. Nie mam na to wplywu na sile nie bede szukac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Moja matka powiedziala ze musze najpierw schudnac bo on jest szczuply i dosc niewysoki a ja jestem wysoka i grubsza i jak by to wygladalo. Wiec odchudze sie mam 30 kg do zrzucenia ale zrobie to dla niego bo chce z nim byc . Mowi ze on by przy nie czulby sie zbyt dobrze bo kobieta musi byc mniejsza od faceta. Musze z nim byc bo inaczej wroci mi depresja i chyba sie powiesze. Nie moge tak zyc jak do tej pory.

Przynajmniej masz porządną motywację. Powodzenia w walce. I nie zrzucaj za dużo na miesiąc bo operacja usunięcia wiszącej skóry jest droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Przynajmniej masz porządną motywację. Powodzenia w walce. I nie zrzucaj za dużo na miesiąc bo operacja usunięcia wiszącej skóry jest droga.

Wiesz mam 30 lat. Teraz zeby schudnac potrzeba redukcji kalorii plus cwiczen . Po cwiczeniach kobiety maja jeszcze lepsze cialo po odchudzaniu niz przed. Skad to wiem bo widzialam efekty. Gdybym nie zobaczyla w zyciu bym nie uwierzyla ze mozna. Mam figura jablko. Nogi zawsze mialam szczuple dlugie piersi mam duze  najbardziej musi mi zejdz z brzucha i z ramion. Mysle ze w brzuchu nigdy nie bede szczupla. Skora sie skurcza wraz z chudnieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistake

To fajnie że już pisałaś. Więc może następnym razem napisz już jak schudniesz. A już tak bez sarkazmu to powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kobieta powinna mieć trochę ciała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×