Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cocka

Zamierzam ten kraj opuścić na zawsze

Polecane posty

Zamierzam opuscic ten kraj na zawsze, wyzbyć się wszystkiego czego tylko doświadczyłem w polackim kraju oszustów, złodzieji, biedaków, marginesu i ogólnie panującej patologii łączącej nazism z komunistycznym ustrojem

 

zamierzam żyć normalnie jak człowiek w szanowanych krajach takich jak UK, USA-Canada, Australia-NZ

moje dzieci będą chodzić do ANGIELSKICH szkół i uczyć się pięknego jezyka ANGIELSKIEGO nigdy im nie powiem ze mieszkalem w tak brudnym kraju jak Polska 

bedzie mi wstyd. Moja żona z którą będziemy wychowywać dzieci będzie 100% brytyjką, amerykanką, kanadyjką albo australijką

nigdy polskiego, niemieckiego i rosyjskiego

 

nienawidze tego kraju

 

już tego roku wylatuję za granicę. nic mnie nie powstrzyma.

adios polactwo, do wybórów 13 wypierdalać głosować na pisiorów i dawajcie sie ... tak dalej a bedziecie w wieku 30 lat będąc lekarzami zarabiać 2 tysiące złotych miesiecznie i nie bedziecie miec  na samochód albo mieszkanie.

wam radze zrobić to samo. tutaj najwybitniejsi lekarze zarabiają marne grosze to panstwo jest na granicy rozpadu. gorzej w polsce niz w grecji albo wenezueli. 

polacy-robacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msjsj

USA, Kanada, nz, Australia. Tam ludzie tacy jak ty nawet na turystycznej wizie nie wjadą, nieudaczniku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja już dawno wyjechałam z PL i dziś w świetle lat, które minęły od mojego wyjazdu stwierdzam, że to była dobra decyzja. W PL wiele się zmieniło na lepsze ale o conajmniej o 50 lat za późno. Wyjeżdżając uratowałam życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kołchoz

eh tam, pitolicie, ludzie jakoś żyją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, cocka napisał:

Zamierzam opuscic ten kraj na zawsze, wyzbyć się wszystkiego czego tylko doświadczyłem w polackim kraju oszustów, złodzieji, biedaków, marginesu i ogólnie panującej patologii łączącej nazism z komunistycznym ustrojem

 

zamierzam żyć normalnie jak człowiek w szanowanych krajach takich jak UK, USA-Canada, Australia-NZ

moje dzieci będą chodzić do ANGIELSKICH szkół i uczyć się pięknego jezyka ANGIELSKIEGO nigdy im nie powiem ze mieszkalem w tak brudnym kraju jak Polska 

bedzie mi wstyd. Moja żona z którą będziemy wychowywać dzieci będzie 100% brytyjką, amerykanką, kanadyjką albo australijką

nigdy polskiego, niemieckiego i rosyjskiego

 

nienawidze tego kraju

 

już tego roku wylatuję za granicę. nic mnie nie powstrzyma.

adios polactwo, do wybórów 13 wypierdalać głosować na pisiorów i dawajcie sie ... tak dalej a bedziecie w wieku 30 lat będąc lekarzami zarabiać 2 tysiące złotych miesiecznie i nie bedziecie miec  na samochód albo mieszkanie.

wam radze zrobić to samo. tutaj najwybitniejsi lekarze zarabiają marne grosze to panstwo jest na granicy rozpadu. gorzej w polsce niz w grecji albo wenezueli. 

polacy-robacy

Objaw jesiennej depresji - proponuję wizytę u psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanada Afryka Azja RAJ

 

Mieszkam w Kanadzie od 4 lat i przezywam tu pieklo. Czekam na obywatelstwo i zegnam ten kraj brudasow i nieukow. Falszywej przyjazni. Angielskim tu nikt nie mowi tu jest zlepek angielskiego. Poprawnym angielskim mowia w Angli. W miastach prawie nie widac bialych ldzi , t jest cala Azja i ta wschodia skosnooka i ta poludniowo zachodnia ciemna oprocz tego cala Afryka i pol Ameyki poludniowej. W miastach kanadyjskich czjesz sie jak w obozie dla emigrantow gdzies na terenie arabsko afrykanskim. To nie jest juz kraj bialych ludzi jak Polska. Wiec przyjezdzaj tu i delektuj sie afrykansko azjatycka kultura Kanady. Tylko zapomnij europejskiej kultury bo sie tu nie odnajdziesz. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.10.2019 o 11:15, Gość kołchoz napisał:

eh tam, pitolicie, ludzie jakoś żyją

Ani jakoś żyją ale tu nie chodzi o to żeby jakoś żyć tylko o to żeby dobrze żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wyjechalam 35 lat temu i nigdy nie zalowalam. Nie odcinam sie od Polski ale wole zyc jak i moja rodzina daleko od kraju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleville Ontario
Dnia 12.10.2019 o 08:53, Gość Kanada Afryka Azja RAJ napisał:

 

Mieszkam w Kanadzie od 4 lat i przezywam tu pieklo. Czekam na obywatelstwo i zegnam ten kraj brudasow i nieukow. Falszywej przyjazni. Angielskim tu nikt nie mowi tu jest zlepek angielskiego. Poprawnym angielskim mowia w Angli. W miastach prawie nie widac bialych ldzi , t jest cala Azja i ta wschodia skosnooka i ta poludniowo zachodnia ciemna oprocz tego cala Afryka i pol Ameyki poludniowej. W miastach kanadyjskich czjesz sie jak w obozie dla emigrantow gdzies na terenie arabsko afrykanskim. To nie jest juz kraj bialych ludzi jak Polska. Wiec przyjezdzaj tu i delektuj sie afrykansko azjatycka kultura Kanady. Tylko zapomnij europejskiej kultury bo sie tu nie odnajdziesz. Pozdrawiam. 

po hooj siedzisz w toronto czy innym montrealu i narzekasz? wypíerdalaj na prowincje do mniejszych miast gdzie sami biali, ale to trzeba kuć język a nie siedzieć w szambie dużych miast jak typowy emigrant czy inny kolorowy/beżowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka szkoda
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja wyjechalam 35 lat temu i nigdy nie zalowalam. Nie odcinam sie od Polski ale wole zyc jak i moja rodzina daleko od kraju. 

Polska to w większości kraj złodzieji, korupcji, kombinatorów, pijaków, kuurw i patologii. Normalny człowiek nie ma racji bytu. Kraj piękny tylko ludzie kuurwy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia Saturday, October 12, 2019 o 15:53, Gość Kanada Afryka Azja RAJ napisał:

 

Mieszkam w Kanadzie od 4 lat i przezywam tu pieklo. Czekam na obywatelstwo i zegnam ten kraj brudasow i nieukow. Falszywej przyjazni. Angielskim tu nikt nie mowi tu jest zlepek angielskiego. Poprawnym angielskim mowia w Angli. W miastach prawie nie widac bialych ldzi , t jest cala Azja i ta wschodia skosnooka i ta poludniowo zachodnia ciemna oprocz tego cala Afryka i pol Ameyki poludniowej. W miastach kanadyjskich czjesz sie jak w obozie dla emigrantow gdzies na terenie arabsko afrykanskim. To nie jest juz kraj bialych ludzi jak Polska. Wiec przyjezdzaj tu i delektuj sie afrykansko azjatycka kultura Kanady. Tylko zapomnij europejskiej kultury bo sie tu nie odnajdziesz. Pozdrawiam. 

 No raczej pol Afryki bo drugie pol jest w Szwecji. Boze jak ja Cie rozumiem. Biali zostali juz chyba tylko w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpy i małpiszony
25 minut temu, Gość Gosc napisał:

 No raczej pol Afryki bo drugie pol jest w Szwecji. Boze jak ja Cie rozumiem. Biali zostali juz chyba tylko w Polsce.

Biali masowo uciekają z dużych miast, ale wielu jeszcze nie kuma że jest mniejszością i kurczowo się trzymają swoich dawnych przekonań. Niestety duże miasta to dżungla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 5.10.2019 o 10:16, Gość Gość napisał:

Ja już dawno wyjechałam z PL i dziś w świetle lat, które minęły od mojego wyjazdu stwierdzam, że to była dobra decyzja. W PL wiele się zmieniło na lepsze ale o conajmniej o 50 lat za późno. Wyjeżdżając uratowałam życie

Nie pocieszaj się zachód się sypie , niedługo Niemcy będą jeździć do roboty do Polski bo u nich płace się nie zmieniają od 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 14.10.2019 o 00:31, Gość wielka szkoda napisał:

Polska to w większości kraj złodzieji, korupcji, kombinatorów, pijaków, kuurw i patologii. Normalny człowiek nie ma racji bytu. Kraj piękny tylko ludzie kuurwy. Szkoda.

Wszędzie tacy ludzie są, najlepsze że każdy myśli że jest tym lepszym a to ludzie sami ta patologie tworzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 4.10.2019 o 20:28, cocka napisał:

Zamierzam opuscic ten kraj na zawsze, wyzbyć się wszystkiego czego tylko doświadczyłem w polackim kraju oszustów, złodzieji, biedaków, marginesu i ogólnie panującej patologii łączącej nazism z komunistycznym ustrojem

 

zamierzam żyć normalnie jak człowiek w szanowanych krajach takich jak UK, USA-Canada, Australia-NZ

moje dzieci będą chodzić do ANGIELSKICH szkół i uczyć się pięknego jezyka ANGIELSKIEGO nigdy im nie powiem ze mieszkalem w tak brudnym kraju jak Polska 

bedzie mi wstyd. Moja żona z którą będziemy wychowywać dzieci będzie 100% brytyjką, amerykanką, kanadyjką albo australijką

nigdy polskiego, niemieckiego i rosyjskiego

 

nienawidze tego kraju

 

już tego roku wylatuję za granicę. nic mnie nie powstrzyma.

adios polactwo, do wybórów 13 wypierdalać głosować na pisiorów i dawajcie sie ... tak dalej a bedziecie w wieku 30 lat będąc lekarzami zarabiać 2 tysiące złotych miesiecznie i nie bedziecie miec  na samochód albo mieszkanie.

wam radze zrobić to samo. tutaj najwybitniejsi lekarze zarabiają marne grosze to panstwo jest na granicy rozpadu. gorzej w polsce niz w grecji albo wenezueli. 

polacy-robacy

Żeby jeszcze jakaś kanadyjka się Tobą nie brzydzila , dla niej jesteś na poziomie ruskiego albo ukrainca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po co wyjeżdżać jak w PL mamy wszystko. Pensje idą w górę a wszystko tanie jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszędzie jest gorzej niż w PL. No może oni trochę więcej zarabiają ale dogonimy ich niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giść
15 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie pocieszaj się zachód się sypie , niedługo Niemcy będą jeździć do roboty do Polski bo u nich płace się nie zmieniają od 10 lat 

Między wynagrodzeniami na zachodzie i PL leży conajmniej 30 lat. Jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim PL dogoni zachód a oni przecież nie stoją w miejscu. I w ten sposób za 30 lat znowu będziemy w czarnej doopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid53

W Polsce niskie zarobki wcale takie nie sa , większy problem to biurokracja.

Ja z moją dziewczyną z Tajlandii już 6 mc męczymy się odnośnie wzięcia ślubu , bo urzędy ciagle jakiś problem mają , myśle ze do zimy się uda , ale dla porównania w Tajlandii ślub trwa 1 dzień bez rezerwacji. Dzisiaj ide I mam slub. 

W Tajlandii brak konserwatora zabytkòw można ze swoim domem  robić co się chce.

Niby w Polsce ślub za darmo ale ciagle dokumenty do tłumaczenia bo coś jest źle , ciagle tłumacz przysiegly wymagany wiec finalnie kolo 1k może wyjsc.

Przez biurokracje się wydaje dużo kasy a nie przez niskie zarobki . 

Jak ciagle jakaś fornalnosc podatek to z malych kwot wychodza duze.

Tak normalnie do zycia to latwo zarobic w Polsce calkiem dobre pieniadze do normalnego życia  , ale jak ma się problemy jak powyżej to ... strzela I chce się jechać z Polski.

Jest jakiś w UE kraj ktory nie ma tak duzej biurokracji jak Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×