Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćini

Ogarnijcie się!!!! Aż tak wam PiS mózgi wyprało?

Polecane posty

Gość Gośćini

Niedługo wybory a ciągle słychać jak PiSuary prowadzą w sondażach. Wy się dobrze czujecie? Polska już jest jakimś zaściankiem. PiS chce zrobić z ludzi katolickich ...i, mnożących się jak króliki, analfabetów, którzy jedyne co potrafią to pracować za najniższą krajową, się rozmnażać i do kościoła chodzić. Polacy już i tak są katolami jakich mało. Będzie całkowity zakaz aborcji, zakaz antykoncepcji, zakaz rozwodów, obowiązek chodzenia do kościoła... OBUDŹCIE SIĘ DO CHOLERY!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

' którzy jedyne co potrafią to pracować za najniższą krajową ' 

a jaki masz pomysł aby Polki i Polacy zarabiali w Polsce co najmniej 9 Euro za godzinę pracy ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja zwycięska
3 minuty temu, amBrożyk napisał:

' którzy jedyne co potrafią to pracować za najniższą krajową ' 

a jaki masz pomysł aby Polki i Polacy zarabiali w Polsce co najmniej 9 Euro za godzinę pracy ?

 

liberalny demokrata nie ma prawa głosu, gdyż powinien siedzieć w pudle za to, że odpowiadanie dzisiaj na te pytania jest szczególnie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń

kolejny lewacki oszołom powtarzający jakieś z duupy wyssane brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćini
8 minut temu, amBrożyk napisał:

' którzy jedyne co potrafią to pracować za najniższą krajową ' 

a jaki masz pomysł aby Polki i Polacy zarabiali w Polsce co najmniej 9 Euro za godzinę pracy ?

 

Po pierwsze - miałam na myśli to że PiS chce zrobić z ludzi glupków do roboty, przynieś, wynieś, pozamiataj, jak na kapitalistów przystało. 

Jaki mam pomysł? Przede wszystkim mądre rozporządzenie państwowym budżetem. Nie jestem w tym temacie specjalistką, ale zniosłabym pensje dla posłów i reszty rządzących lub przynajmniej ustaliła pewne maksymalne progi +publiczne rozliczanie, każdy powinien jak płaci dostawać szczegółowy opis na co i ile idą jego pieniądze. Poza tym opodatkowanie kleru takimi samymi podatkami jak resztę obywateli, koniec z przelewami na kler, Rydzyka itd. Gwarantuję że kasa na wszystko by się znalazła. 

A co jest teraz? Patola500+, mnóżcie się jak króliki, a ceny w sklepach rosną a ciemna masa to kupuje. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościni
3 minuty temu, Gość koń napisał:

kolejny lewacki oszołom powtarzający jakieś z duupy wyssane brednie

Mówię prawdę. I jak chcesz nazywaj mnie lewaczką. Jestem lewicowa i jestem z tego dumna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
37 minut temu, Gość Gośćini napisał:

Niedługo wybory a ciągle słychać jak PiSuary prowadzą w sondażach. Wy się dobrze czujecie? Polska już jest jakimś zaściankiem. PiS chce zrobić z ludzi katolickich ...i, mnożących się jak króliki, analfabetów, którzy jedyne co potrafią to pracować za najniższą krajową, się rozmnażać i do kościoła chodzić. Polacy już i tak są katolami jakich mało. Będzie całkowity zakaz aborcji, zakaz antykoncepcji, zakaz rozwodów, obowiązek chodzenia do kościoła... OBUDŹCIE SIĘ DO CHOLERY!!!!! 

Wolę to niż schetynowców co rządzili 8 lat i g....zrobili oprócz afer i żarcia za moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gośćini napisał:

Po pierwsze - miałam na myśli to że PiS chce zrobić z ludzi glupków do roboty, przynieś, wynieś, pozamiataj, jak na kapitalistów przystało. 

Jaki mam pomysł? Przede wszystkim mądre rozporządzenie państwowym budżetem. Nie jestem w tym temacie specjalistką, ale zniosłabym pensje dla posłów i reszty rządzących lub przynajmniej ustaliła pewne maksymalne progi +publiczne rozliczanie, każdy powinien jak płaci dostawać szczegółowy opis na co i ile idą jego pieniądze. Poza tym opodatkowanie kleru takimi samymi podatkami jak resztę obywateli, koniec z przelewami na kler, Rydzyka itd. Gwarantuję że kasa na wszystko by się znalazła. 

A co jest teraz? Patola500+, mnóżcie się jak króliki, a ceny w sklepach rosną a ciemna masa to kupuje. 

 

' Po pierwsze - miałam na myśli to że PiS chce zrobić z ludzi glupków do roboty, przynieś, wynieś, pozamiataj, jak na kapitalistów przystało.'

spróbuj się dowiedzieć ile funtów otrzymuje Brytyjka , czyli obywatelka UK na wychowanie swojego dziecka od rządu w UK to porozmawiamy , 

zauważ że ,

znane firmy Niemieckie, Francuskie, Amerykańskie itd. które w swoich krajach pilnie poszukują specjalistów z różnych dziedzin gospodarki i przemysłu wypłacają swoim pracownikom normalne wynagrodzenie miesięczne wynoszące ponad 2000 Euro 

i teraz popatrzmy co się dzieje w Polsce :

znane firmy Niemieckie, Francuskie, Amerykańskie itd  zatrudniają Polki i Polaków ,  zarobki w Polsce wynoszą ok. 700 Euro miesięcznie ,

czyli TRZY razy mniej !

czy nadal uważasz, że to 'PiS chce zrobić z ludzi glupków do roboty, przynieś, wynieś, pozamiataj, jak na kapitalistów przystało.' ?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ludzi głópków do roboty wynieś, przynieś, pozamiataj, to robiło PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Głosuję  na  Lewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wolę  Lewicę  niż  złodzieji pisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co ci kościół przeszkadza p.or.yp.ań.cu lewacki?Skrobać się chcesz ?Za dużo dzieci ginie na drogach żeby jeszcze pozwalać skrobać sie takim szmatom jak ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnm
6 minut temu, Gość gość napisał:

Wolę  Lewicę  niż  złodzieji pisu

Ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, Gość gość napisał:

Głosuję  na  Lewicę

Lewicy w Polsce już nie ma od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
35 minut temu, Gość gość napisał:

Wolę to niż schetynowców corządzili 8 lat i g....zrobili oprócz afer i żarcia za moje.

Specjalistą od afer jest PiS, w PiSie im ktoś bardziej uwikłany w przestępczą działalność tym bardziej kryształowa postać a zamiast suwerena rządzi suteren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ci kościół przeszkadza p.or.yp.ań.cu lewacki?Skrobać się chcesz ?Za dużo dzieci ginie na drogach żeby jeszcze pozwalać skrobać sie takim szmatom jak ty!!!

Nie chcę finansować darmozjadów w sułtannach ani ojca dyrektora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko konfederacja "O tym ci PiS nie powie - inflacja! | Konrad Berkowicz (Konfederacja)"

x

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie chcę finansować darmozjadów w sułtannach ani ojca dyrektora

dzięki takim ludziom jak ten cytowany popis zawsze będzie rządził 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×