Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 8Silence8

N.i.c.z.y.j.a

Polecane posty

Gość Gość

Krzysiek tak naprawdę nie chce mieć kobiety, nie chce nigdy uprawiać seksu, dlatego kłamie na swój temat żeby wszystkie odstraszyć i wszystko wyjaśnione na koniec, można się rozejść😎

Gość 8Silence8

Zresztą wiesz jakie są kobiety. Nigdy nie wiadomo co człowieka czeka za rogiem. Ty jesteś inna..rozumiesz moje zapotrzebowania przyziemne i ogarniasz mój piękny umysł. 😆 A z kaloryfetem nie wiem co zrobimy leży jeść nie woła.😆

Gość 8Silence8
3 minuty temu, Gość Niczyja napisał:

Tak, tak.. to brzmi jak ucieczka z piekła.:D I ja również uciekam, pozostawiając Cię w tym sympatycznym gronie rozmówców. Trzymaj się ciepło i rozkosznych chwil życzę. 😘😀

Dobra Noc i pomyśle o Tobie.😘😆

Gość 8Silence8
3 minuty temu, Gość Niczyja napisał:

Tak, tak.. to brzmi jak ucieczka z piekła.:D I ja również uciekam, pozostawiając Cię w tym sympatycznym gronie rozmówców. Trzymaj się ciepło i rozkosznych chwil życzę. 😘😀

Dobra Noc i pomyśle o Tobie.😘😆

Gość Niczyja
1 minutę temu, Gość 8Silence8 napisał:

Zresztą wiesz jakie są kobiety. Nigdy nie wiadomo co człowieka czeka za rogiem. Ty jesteś inna..rozumiesz moje zapotrzebowania przyziemne i ogarniasz mój piękny umysł. 😆 A z kaloryfetem nie wiem co zrobimy leży jeść nie woła.😆

Hehe, zachowaj go, nakręcimy jakiś film i puścimy tutaj w obieg. Niech mają coś nowego. 😄

Gość 8Silence8
1 minutę temu, Gość Niczyja napisał:

Hehe, zachowaj go, nakręcimy jakiś film i puścimy tutaj w obieg. Niech mają coś nowego. 😄

Niech mają coś od życia przecież tyle czasu nam poświęcają.😆 A Ty miałaś spać i co ?😆 Ja już literówki sadze po tych piwach.😆

Gość gość
15 minut temu, Gość 8Silence8 napisał:

A więc widzisz Kotek kłamałem ale nie z chęci zysku te wszystkie kobiety, tylko w dobrej wierze i aby ujsc cało jak mną manipulowały. 😆 Przy Tobie zmieniłem sie i jestem nowym człowiekiem do rany przełóż.😘😉

Tja a wandzia miała nawrócić cie na absolut, nie znasz umiaru w tych banialukach, które piszesz swoim amebkom 🤣

Gość 8Silence8
11 minut temu, Gość Gość napisał:

można się rozejść😎

Zbyt piękne aby było prawdziwe wasze rozejście sie. 😆

Gość 8Silence8
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tja a wandzia miała nawrócić cie na absolut, nie znasz umiaru w tych banialukach, które piszesz swoim amebkom 🤣

ty nie domyslasz sie dlaczego ludzie od ciebie uciekają ? Może nie zabiegaj aż tak o atencje, to może pomoże.😁

22 minuty temu, Gość 8Silence8 napisał:

A więc widzisz Kotek kłamałem ale nie z chęci zysku te wszystkie kobiety, tylko w dobrej wierze i aby ujsc cało jak mną manipulowały. 😆 Przy Tobie zmieniłem sie i jestem nowym człowiekiem do rany przełóż.😘😉

Hehehe sory Krzysiu że przeszkadzam, ale wzruszyłem się, serio 😢😢😢

Gość gość
6 minut temu, Gość 8Silence8 napisał:

ty nie domyslasz sie dlaczego ludzie od ciebie uciekają ? Może nie zabiegaj aż tak o atencje, to może pomoże.😁

Kiniu, kinu ja chce tylko twojej uwagi, nie traktuj mnie jak ułoma 😄 

Gość 8Silence8
5 minut temu, Petro chłopiec napisał:

Hehehe sory Krzysiu że przeszkadzam, ale wzruszyłem się, serio 😢😢😢

Przeczytałaś wszystko od dechy do dechy ? A skopiowałaś co trzeba ?😆 Ale nie przepraszaj że oddychasz.😆

3 minuty temu, Gość 8Silence8 napisał:

Przeczytałaś wszystko od dechy do dechy ? A skopiowałaś co trzeba ?😆 Ale nie przepraszaj że oddychasz.😆

No weź, ja tu doceniam Twoją przemianę w romantyka, a Ty się nabijasz! Nawet jestem pełen podziwu, że przyznałeś się do biseksualizmu 🙂

Gość Gość
8 minut temu, Petro chłopiec napisał:

No weź, ja tu doceniam Twoją przemianę w romantyka, a Ty się nabijasz! Nawet jestem pełen podziwu, że przyznałeś się do biseksualizmu 🙂

Krzysiek stwierdził, że chcieć włożyć w pupę facetowi to nie znaczy być homo☺

Gość 8Silence8

WeŚ wieś już nie mieli kogo, to przysłali petrovke na słomianych nogach.😆 Toto na pewno mnie wyhejtuje.😆

Gość gość

Trzeba być ostro zrytym żeby liczyć odsłony wyśmiewania siebie i jeszcze się z tego cieszyć..

Gość Elektryczek

Hej słodkie dziewczyny,co słychać?

Gość 8Silence8
6 minut temu, Gość gość napisał:

Trzeba być ostro zrytym żeby liczyć odsłony wyśmiewania siebie i jeszcze się z tego cieszyć..

No wez to ja tu ci podpowiadam, że nie wiesz która twarz jest moja i co za tym idzie nie wiesz gdzie uderzyć, bo nie ma to jak zdezorientowany oponent.😆

Gość gość

Wiem że cieszysz się z szczery jak głupi. Chyba na siłę szukasz atencji.

Gość 8Silence8

No ba jeszcze trochę, a uwierzę ci że to nie mój temat i, że to ja chowam sie za gościem.😆

Gość Gość

I co chcesz od niego?on nie jest taki zryty jak Ty 

50 minut temu, Gość 8Silence8 napisał:

WeŚ wieś już nie mieli kogo, to przysłali petrovke na słomianych nogach.😆 Toto na pewno mnie wyhejtuje.😆

Petrovkę? Hehehe Krzysiu musisz zmienić szklaną kulę bo ta którą masz już dawno straciła ważność 😄

Po co mam Cię hejtować skoro Ty sam doskonale się autodisujesz 😛

Gość Gość

Krzysiu najważniejsze, że przyznałeś się do bycia gejem😍 Martusia na temacie, a Ty chciałeś wkładać facetom hetero swego małego pena!😣

Gość Gość

Bo Krzysiu sam jest taki męski, ma miękkiego i jest homoseksualistą😍

Gość Anita

Mąż kupił mi takie gumowe pończochy, i chce żebym je zakładała...

Gość 8Silence8

Kotek pewnie zapracowana..biedactwo.😃 O tej porze ludzie zarażają przeziebieniami rozmaitymi, dlatego uniki wskazane. Czyli wolę Cie zdrową, czyli zle nie życzę.😉 No i oczy dookoła głowy na wypadek spotkania z moimi dawnymi znajomymi z czasu przeszłego.😆😉 Do tej pory nie mogę dojść do siebie jak onegdaj wybiły mi z głowy słodkie i beztroskie czasy i wylewały mi wiadra lodowatej wody ma mój umysł.😆 Uszłem finalnie cało fakt, ale stałem sie nieufny, małomówny, zamknąłem sie w sobie i dopiero przy Tobie odzyskałem nadzieje, że gdzieś tam tli sie życie w tunelach pamięci.😆 To zaledwie ułamek moim cierpień, bo nie chce Twoich łez oglądać nad moim bytem na rzecz oszczędzania Cie. 😆 Nara Kotek.😘😉

hahaha krzysiek po raz kolejny ci piszę że nie potrzebuję chować się za gościem żeby napisać ci co o tobie myślę 😎 s m i e c i u najpierw rzucasz prywatą na prawo i lewo z urojonych pobudek, będąc przy tym komicznie niespójnym i licząc że nikt absolutnie nie zauważy a potem się dziwisz że ktoś na twój temat zagląda i wytyka twoja błazenadę 😂 twoje obracanie kota ogonem jest żałosne nic więcej  😎Zgodzę się z tym co ktoś tu wcześniej napisał, jesteś postacią tragikomiczną, obrazek kabaretu pomieszany z mega żenadą 😉😎 narka 🖐️

Edytowano przez Skromna Ja

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować