Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gisc

Kto jest atrakcyjniejszy wolny czy zajęty?

Polecane posty

23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Mizo, Mizo, wyprostować tzn przekonać, ze mężczyźni tez maja uczucia i nie każdy chce tylko wykorzystać i zostawić. Małżeństwo nie polega  na dominacji, ale na współpracy i uzupełnianiu siebie wzajemnie. Co do mojej  kuzynki, jest ona mądra kobieta, to nie ulega wątpliwości. Tak się  zagłębiła w badanie relacji ludzkich, ze skończyła psychologię, jednak jest nieszczęśliwa kobieta, sama to kiedyś przyznała, ze mogłaby mieć męża. Uważaj Mizo, bo w samotności najgorsze jest to, ze tylko smierć na ciebie czeka. życzę tobie, żebyś   spotkała mężczyznę na swojej drodze,  który zmieni twoje poglądy całkowicie.   dziękuje również za miła pogawędkę. 

Żaden facet nie zmieni moich poglądów, może je co najwyżej zaakceptować. Nie przeraża mnie jakoś perspektywa samotności, naprawdę można do tego przywyknąć. Gorsze jest bycie w niesatysfakcjonujacym związku. Wiele kobiet będąc w związkach również doświadcza tego uczucia - bycie olewaną albo poniżaną przez partnera jest duuuużo gorsze niż bycie samą. Ale dzięki za miłe słowa :)

28 minut temu, Gość Gosc napisał:

Spójrz w lustro a prawdziwego paszczura zobaczysz. ... natomiast jest do podłogi. Zmiany od siebie zacznij, później za nauki innych się bierz. 

Nie ma sensu z takimi typami nawet dyskutować. I tak spływają po mnie ich komentarze. Jeśli ich to dowartosciowuje, to niech sobie obrażają. Jedynie sobie wystawiają laurkę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

FEMINAZISTOWSKA KUURVVO, ZROBIMY CI TU TAKĄ NORYMBERGĘ, ŻE BĘDZIESZ PIIZDÄ NA BOKI SRAŁA😂

Powodzenia :) Szkoda, że jedynie w internecie potraficie tak kozaczyć :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość less is more
4 minuty temu, Mizo napisał:

Powodzenia 🙂 Szkoda, że jedynie w internecie potraficie tak kozaczyć 🙂

Twoja skrajnie irracjonalna nienawiść do mężczyzn, którą epatujesz na forum, nie jest niczym dobrym i powinnaś się skonsultować z psychologiem. Albo przy...ić ojcu, bo znając świat ma z tym dużo wspólnego, i zamknąć temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
7 minut temu, Mizo napisał:

Powodzenia 🙂 Szkoda, że jedynie w internecie potraficie tak kozaczyć 🙂

A Ty nie? Jakoś nie przypominam sobie, żebyś się kiedykolwiek podpisała imieniem i nazwiskiem pod nienawistnymi bredniami które tutaj ciągle wypluwasz. W realu też jesteś taką "aktywistką"? To się ujawnij. Pokaż, że masz większe jaja niż Twoi tak samo anonimowi oponenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
7 minut temu, less is more napisał:

Twoja skrajnie irracjonalna nienawiść do mężczyzn, którą epatujesz na forum, nie jest niczym dobrym i powinnaś się skonsultować z psychologiem. Albo przy...ić ojcu, bo znając świat ma z tym dużo wspólnego, i zamknąć temat. 

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👌👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość gość napisał:

Są tu jeszcze inne szma.ty? Niech się ujawnią. Bo widzę, że w temacie mamy tylko dwie - mizo i to coś, które się wyżej wypowiedziało😂

Jakiekolwiek byłoby źródło twojej głupoty, jeszcze długo się nie wyczerpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
47 minut temu, Gość gość napisał:

Są tu jeszcze inne szma.ty? Niech się ujawnią. Bo widzę, że w temacie mamy tylko dwie - mizo i to coś, które się wyżej wypowiedziało😂

Jakiekolwiek byłoby źródło twojej głupoty, jeszcze długo się nie wyczerpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Szkoda gadać napisał:

A Ty nie? Jakoś nie przypominam sobie, żebyś się kiedykolwiek podpisała imieniem i nazwiskiem pod nienawistnymi bredniami które tutaj ciągle wypluwasz. W realu też jesteś taką "aktywistką"? To się ujawnij. Pokaż, że masz większe jaja niż Twoi tak samo anonimowi oponenci.

poprosimy   o twoje dane:  imię, nazwisko. Zapoczątkuj coś nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
25 minut temu, Gość Gość napisał:

FEMINAZISTOWSKA KUURVVO, ZROBIMY CI TU TAKĄ NORYMBERGĘ, ŻE BĘDZIESZ PIIZDÄ NA BOKI SRAŁA😂

Idź się leczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

poprosimy   o twoje dane:  imię, nazwisko. Zapoczątkuj coś nowego. 

No i po co się wtrącasz? Czy ta cwaniara mocna tylko w anonimowym opluwaniu potrzebuje rzecznika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Szkoda gadać napisał:

A Ty nie? Jakoś nie przypominam sobie, żebyś się kiedykolwiek podpisała imieniem i nazwiskiem pod nienawistnymi bredniami które tutaj ciągle wypluwasz. W realu też jesteś taką "aktywistką"? To się ujawnij. Pokaż, że masz większe jaja niż Twoi tak samo anonimowi oponenci.

Haha a kim Wy jesteście, żebym ja musiała Wam coś udowadniać czy się Wam przedstawiać? No błagam... Owszem, już było kilka takich sytuacji, w których otwarcie mówiłam co sądzę o facetach. Ja wcale nie ukrywam faktu, że generalnie nie przepadam za męskim towarzystwem :) To, co piszę tutaj, równie dobrze mogłabym powtórzyć tym osobom na żywo. Różnica polega na tym, że ja nikogo nie obrażam i nikomu nie grożę. Niektóre teksty tutaj podlegają pod paragraf, np. te, w których podżegacie ludzi do samobójstwa. Mam nadzieję, że kiedyś słono za to zapłacicie :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Szkoda gadać napisał:

No i po co się wtrącasz? Czy ta cwaniara mocna tylko w anonimowym opluwaniu potrzebuje rzecznika?

Wzajemnie, ja zacząłem z nią pogawędkę i ty mi w słowo, opluwając ja bezzasadnie. Nie wszyscy musza myśleć tak jak my, każdy jest inny, my możemy to jedynie zaakceptować. Na pewno powód do agresji nie powinien mieć miejsca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
2 minuty temu, Mizo napisał:

Niektóre teksty tutaj podlegają pod paragraf, np. te, w których podżegacie ludzi do samobójstwa. Mam nadzieję, że kiedyś słono za to zapłacicie 🙂  

A w jaki sposób udowodnisz, że piszą te teksty mężczyźni? Bo znając Ciebie zakładam, że jak zwykle obwiniasz o nie facetów. Tylko o konkrety, dowody proszę, a nie o Twoje urojenia mające mało wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
2 minuty temu, Mizo napisał:

Niektóre teksty tutaj podlegają pod paragraf, np. te, w których podżegacie ludzi do samobójstwa. Mam nadzieję, że kiedyś słono za to zapłacicie 🙂  

A w jaki sposób udowodnisz, że piszą te teksty mężczyźni? Bo znając Ciebie zakładam, że jak zwykle obwiniasz o nie facetów. Tylko o konkrety, dowody proszę, a nie o Twoje urojenia mające mało wspólnego z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
48 minut temu, Mizo napisał:

Żaden facet nie zmieni moich poglądów, może je co najwyżej zaakceptować. Nie przeraża mnie jakoś perspektywa samotności, naprawdę można do tego przywyknąć. Gorsze jest bycie w niesatysfakcjonujacym związku. Wiele kobiet będąc w związkach również doświadcza tego uczucia - bycie olewaną albo poniżaną przez partnera jest duuuużo gorsze niż bycie samą. Ale dzięki za miłe słowa 🙂

Zmieniać twoich poglądów nie zamierzam. Jedynie mogę tobie życzyć spotkania mężczyzny, który by to zrobił. Masz racje lepiej być samemu, jak w nieudanym związku. Tu bym jednak polemizował co do nieudanego związku, bo wszystko zależy od nas samych. Ludzie nie potrafią walczyć o siebie wzajemnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wzajemnie, ja zacząłem z nią pogawędkę i ty mi w słowo, opluwając ja bezzasadnie. Nie wszyscy musza myśleć tak jak my, każdy jest inny, my możemy to jedynie zaakceptować. Na pewno powód do agresji nie powinien mieć miejsca. 

Człowieku, do kogo z tym tekstem? Coś Ci się pomyliło. Tu pisze więcej osób niż Mizo, Ty i ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Szkoda gadać napisał:

Człowieku, do kogo z tym tekstem? Coś Ci się pomyliło. Tu pisze więcej osób niż Mizo, Ty i ja.

A ty do kogo z tekstem wyjeżdzasz o wtrącaniu? Mam takie prawo, wiec  to robię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Szkoda gadać napisał:

Człowieku, do kogo z tym tekstem? Coś Ci się pomyliło. Tu pisze więcej osób niż Mizo, Ty i ja.

Z tobą to faktycznie szkoda gadać, jesteś nudny, roszczeniowy, do kitu. Nie dziękuj za trafna ocenę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda gadać
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Z tobą to faktycznie szkoda gadać, jesteś nudny, roszczeniowy, do kitu. Nie dziękuj za trafna ocenę. 

I vice versa😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×