Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mimoza

Lekarz zawrócił mi w głowie ://

Polecane posty

Gość mimoza

Mój jest kilkanaście lat starszy , ale róznica mi nie przeszkadza.Pociaga mnie niestamowicie. Wasi faktycznie sporo stasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J70
10 minut temu, Gość mimoza napisał:

Mój jest kilkanaście lat starszy , ale róznica mi nie przeszkadza.Pociaga mnie niestamowicie. Wasi faktycznie sporo stasi.

Nie jesteście parą, więc pisanie MÓJ, jest chyba dużo na wyrost. Daj sobie spokój z nim bo zniszczy ci życie i okrzyknie wariatką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość mimoza napisał:

Mój jest kilkanaście lat starszy , ale róznica mi nie przeszkadza.Pociaga mnie niestamowicie. Wasi faktycznie sporo stasi.

pffff...takich zakochanych pacjentek jak Ty to on ma na pęczki...lekarze często są adorowani przez swoje pacjentki, zapraszani na kawe itd. w czasie gdy sami nigdy nie zwracają na pacjentki uwagi... no chyba, że wyglądasz jak Emily Ratajkowsky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi lekarka zawróciła

A lekarki są często zapraszane na kawę przez pacjentki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza
1 godzinę temu, marawstala napisał:

Podrywal Cię?

Subtelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość mimoza napisał:

Subtelnie

Uroiłaś sobie i dlatego ciągniesz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Uroiłaś sobie i dlatego ciągniesz temat

Niczego sobie nie uroilam , wiem jak było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od ...

Daj sobie spokój, nic dobrego z tego nie będzie. Niby byłam z lekarzem, a było to kilkanaście lat temu i w tamtym czasie był moim wsparciem, był dobry czuły... dziś znęca się nade mną werbalnie i emocjonalnie. Ja go wspierałam w każdej chwili, nie odtrącałam, kiedy robił się coraz starszy, a kiedy mi przybyło lat po prostu wykopał mnie ze swojego życia bez dwóch zdań. Mówił mi wszystko, co mu ślina na język przyniesie; że mnie nie kocha, tylko żonę, że seks mu się nie podobał, że miał w swoim życiu dużo kobiet i to w trakcie swojego małżeństwa... , że zawarł tą znajomość tylko dla seksu i nic nigdy go nie interesowało itd. I mam teraz taki moment w życiu, że bardzo go potrzebuję, jego wsparcia i właśnie teraz zostałam sama. Przykre, ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta od ...

Ale był taki moment, kiedy powiedziałam, że wiem iż mnie nie kocha. Słowa ugrzęzły mi w gardle i się rozbeczałam. Poprosił abym spojrzała na niego (chciał sprawdzić czy naprawdę płaczę) i nachylił się nad moimi dłońmi i zaczął bardzo całować i powiedział „wybacz jeśli potrafisz”. Nie wiem co to znaczyło i co miał na myśli ale nasze relacje się nie poprawiły wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel

Ta od laryng. - Trochę dziwna ta Twoja historia. To byliście razem? Czy Tylko romans? Chodzisz do niego na wizyty? Ile ona ma lat teraz? Przez 19 lat nie przeszła Ci milosc do faceta? Piszesz, że potrzebujesz jego wsparcia 19 latach? Przecież nie zostałaś sama masz dzieci i męża? 

 

Mimoza - daj sobie spokój z tym lekarzem, zabaw i się Tobą i zostawi. Tak będzie. Lepiej wycofać się z tego i zmień go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietA

Mnie też zawrócił w głowie lekarz ( ani laryngolog, ani ginekolog,ani stomatolog). Jesteśmy rówieśnikami ( ale jeśli się czepiać szczegółów, to jest ode mnie kilka miesięcy młodszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietA

Nie podejrzewałam, że do tego dojdzie. Fizycznie jest totalnym przeciwieństwem mężczyzn, którzy dotychczas mi się podobali. Ale..." trzepnęło" mnie. Totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza

KobietA - jesteście wolni , czy zajęci? Macie jakiś kontakt?

Ewel - nie sądzę ,jakby chciał się zabawić,to już dawno by to zrobil, bo było wiele okazji sam na sam,które mógł do tego wykorzystać a nie zrobil tego. Iskrzyło,ale się powstrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietA

On jest wolny. Ja zajęta i w tym cały szkopół. Zawsze byłam pewna, że mnie nic takiego nie spotka. I co? Ironia, złośliwość losu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel

Lekarz ma setki pacjentów miesięcznie. Nie zwróci na Was uwagi. Nie bądźcie naiwne. To, że Grażyna Torbicka jest że swoim lekarzem, to jakieś kuriozum. Nie bądźcie naiwne, to moja dobra rada. 

Mimoza - daj sobie spokój, naprawdę. Gdyby chciał coś by zrobił!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietA

Nie jestem jego pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KobietA

Ale masz rację. Lepiej sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel

Wątek umarł gdzie jesteście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarr
5 minut temu, Gość Ewel napisał:

Wątek umarł gdzie jesteście? 

Estem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza

Tez jestem,tylko z czasem kiepsko żeby coś pisać.Co u Was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewel

Mimoza A gdzie pracujesz? Powiedz z jakiego miasta jesteś, to może na kawę się spotkamy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żenujące są takie baby z urojeniami i obsesją 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Żenujące są takie baby z urojeniami i obsesją 

Dlaczego tak uważasz? Przecież ogólnie wiadomo ,że lekarze flirtują z pacjentkami .Czasem próbują wyrwać te  szczególnie  podatne na jednorazowy "numerek ",ale nie każdą da się zapewne oszukać .Lekarz ,też jest facetem i posiada pewną część ciała ! Oczywiście, On nie jest winien ,że  namącił jej w głowie ,swoim zachowaniem .Teraz wszyscy powiedzą ,że Ona ma urojenia ! Pozatym , cóż w tym złego ,że dziewczynie spodobał się właśnie lekarz ? Być może ,On nie dla niej i Ona, nie dla niego ,ale cóż w tym do licha nienormalnego ?  Ja osobiście wolę ,odwiedzać lekarza ,który mi się podoba i którego lubię , niż nieprzyjemnego ,odrażającego typa ,bo przecież tacy też bywają !Kwestia tylko tego,aby nie przekroczyć pewnych granic . Zapomnieć się może i lekarz i pacjent .Jesteśmy tylko ludźmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza
18 godzin temu, Gość Ewel napisał:

Mimoza A gdzie pracujesz? Powiedz z jakiego miasta jesteś, to może na kawę się spotkamy? 

Za duzo pytań , na pewno daleko mieszkasz. 

Dawno go juz nie widziałam i tęsknię za rozmowami z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Lajla napisał:

Dlaczego tak uważasz? Przecież ogólnie wiadomo ,że lekarze flirtują z pacjentkami .Czasem próbują wyrwać te  szczególnie  podatne na jednorazowy "numerek ",ale nie każdą da się zapewne oszukać .Lekarz ,też jest facetem i posiada pewną część ciała ! Oczywiście, On nie jest winien ,że  namącił jej w głowie ,swoim zachowaniem .Teraz wszyscy powiedzą ,że Ona ma urojenia ! Pozatym , cóż w tym złego ,że dziewczynie spodobał się właśnie lekarz ? Być może ,On nie dla niej i Ona, nie dla niego ,ale cóż w tym do licha nienormalnego ?  Ja osobiście wolę ,odwiedzać lekarza ,który mi się podoba i którego lubię , niż nieprzyjemnego ,odrażającego typa ,bo przecież tacy też bywają !Kwestia tylko tego,aby nie przekroczyć pewnych granic . Zapomnieć się może i lekarz i pacjent .Jesteśmy tylko ludźmi !

jasne, dorosli ludzie flirtuja czasami i to w róznych układach, ale tylko  psychicznie niedorobione robia sobie z tego sens zycia i wyobrażenie miłości i związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla
22 minuty temu, Gość gość napisał:

jasne, dorosli ludzie flirtuja czasami i to w róznych układach, ale tylko  psychicznie niedorobione robia sobie z tego sens zycia i wyobrażenie miłości i związku

Lekarzowi nie wolno flirtować z pacjentką ! Jeżeli to robi, to musi mieć powód ,bo wiele ryzykuje . Powodów zaś ,może być kilka ale tylko jeden byłby uczciwy .Ten ,który jest nierealny ale mógłby zachowanie  lekarza usprawiedliwić .Ryzyko o którym mówię , to utrata zaufania i opinii . Zwróć uwagę jak brzmi temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimoza

Zgadzam się sie z ta wypowiedzua. Jesli lekarz flirtuje z pacjrntka to nam 99%. dobrze się czuje w jej towarzystwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość Lajla napisał:

Lekarzowi nie wolno flirtować z pacjentką ! Jeżeli to robi, to musi mieć powód ,bo wiele ryzykuje . Powodów zaś ,może być kilka ale tylko jeden byłby uczciwy .Ten ,który jest nierealny ale mógłby zachowanie  lekarza usprawiedliwić .Ryzyko o którym mówię , to utrata zaufania i opinii . Zwróć uwagę jak brzmi temat !

Bardzo mądra wypowiedź👌🏻Zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21 minut temu, Gość mimoza napisał:

Zgadzam się sie z ta wypowiedzua. Jesli lekarz flirtuje z pacjrntka to nam 99%. dobrze się czuje w jej towarzystwie

nie , może cche sobie poprawić humor, może cche zarooochać  i do każdej sie klei, byle nie była obleśna, moze ma taki styl bycia. A głupia mysli ze jest wyjatkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×