Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PaniKorepetytorka

15 letni uczen na korepetycjach

Polecane posty

Gość Zgrywus

Haha Agata nie dziw sie ze Ci 15 latek fotki robi jak ty majac takie stopy sciagasz na korepetycjach skarpetki i tak mu prowadzisz cale korepetycje na bosych stopach 😂

2 godziny temu, Gość Zgrywus napisał:

Haha Agata nie dziw sie ze Ci 15 latek fotki robi jak ty majac takie stopy sciagasz na korepetycjach skarpetki i tak mu prowadzisz cale korepetycje na bosych stopach 😂

Czy to naprawde takie wielkie halo, ze prowadzilam w ten sposob korki ? Nie rozumiem takiego podejscia...

Gość Seba z Olsztyna
4 minuty temu, PaniKorepetytorka napisał:

Czy to naprawde takie wielkie halo, ze prowadzilam w ten sposob korki ? Nie rozumiem takiego podejscia...

Laska ! Masz zadbane rzucajace sie w oczy stopy ! I na korkach nie dosc ze sciagasz skarpetki i 45 min czy Bog wie ile czasu prowadzisz mu korki boso, to masz jeszcze na czerwono pomalowane paznokcie na stopach i siadasz przed uczniem na kanapie krzyzujac stopy tak, ze rzucaja mu sie w oczy na 1 planie ! Czy ty nie widzisz, ze niewidomy by fetyszu dostal na te twoje stopy a co dopiero 15 latek ?

PS - Bedac tak naiwna albo glupia, mam nadzieje, ze pokazal wszystkim kolegom z klasy to foto XD Ale co racja to racja, stopy masz zaj.ebiste :D

Gość gość
4 minuty temu, PaniKorepetytorka napisał:

Prowo? w sensie prowokacja ? w ktorym miejscu ?!

bo fotkę wstawiłaś i  to z korków jeszcze .

Gość gość
Przed chwilą, PaniKorepetytorka napisał:

no a co w tym zlego ?

a nie ważne już , ale jedno jest pewne jesteś śliczna .

Gość gość

oj wazne! napisz juz jak zaczales. Slucham

fotka w avku ok  , ale z tego jak nauczasz młodych to nie wiem czy inna by wrzuciła publicznie .

Gość gość

A co takiego mam tam golego ?! Dziecku ? zebys ty slyszal jak on pyskuje

przy Tobie byłbym potulny jak baranek .

Gość xxxxxxxxxx

A to nie masz męża nie jestes żonata w tym wieku jak masz 29 lat ? To zapewne gosciu młody może sie podniecic .To może zapytaj sie młodego czy sie mu podobasz ? Albo jak masz męża to pokaż obrączke ślubna że jestem zajęta mam już męża. To dziwne że w tym wieku jak ładna 29 latka i nie masz męża ? Bo może potrzebujesz partnera albo seksu po prostu żeby mieć stałe kontakty bo widac że ci brakuje wiem temat nie o tym jest ale masz jednak potrzebe chyba żeby ktoś ci jednak zrobił dobrze i ostro przeleciał .Bo jak kusisz 15-sto latka to może brakuje ci tego żeby facect sie patrzył na ciebie albo lubił spogladac na twoje bose stopy ? Ale w tym wieku nie ma kto ci ich podotykac ? Bo może to jakis znak że popatrz na mnie jakie mam seksi nogi ? No tutaj akurat na dół od stóp .

Gość Napalony xdd

Pani Korepetytorka ,jak dla mnie to leci jakaś ściema 😉 (chyba domyślam się o co cho 😙) , a jeśli to prawda to też bym się nie skupił , po pierwsze jesteś 10/10 po drugie jesteś na pół leżąco ,widać że jesteś wyluzowana ,no i te gole stopy , wgl. To ja się też jaram ,to masz wolne terminy na tę korki?

Gość nice
11 minut temu, PaniKorepetytorka napisał:

A co takiego mam tam golego ?! Dziecku ? zebys ty slyszal jak on pyskuje

Drażnisz go to pyskuje. Jakbyś się tak u mnie rozwaliła na kanapie tym bym cie wręcz wyrzuciła. 

Gość xxxxxxxxx

Nie przesadzacie z tymi wyzwiskami petofilka albo sz.mata ? To już jest podłe i ch.amskie do tego niestosowne i żenujące .Czy autorka tematu dotyka albo maca młodych chłopaków ? Przecież nie siada mu na kolanach ani nawet obok niego .Nawet jak pokazuje stopy same gołe ale nie dotyka go przecież .Czy to jest już nie ostre stwierdzenie żeby takimi obelgami rzucac ? Bo co na pewno tutaj nie dzieje sie nic złego .

Gość Xxxxxxxxxxxxxx

Ludzie ogarnijcie sie bo za pomówienia albo oszczerstwa też jest paragraf w kodeksie karnym i się weźcie zastanówcie zanim kogoś pojedziecie .Wy zaraz widziecie zbo.czenie bo stopy gołe to zaraz molestowanie se.ksualne xd .

Gość nice

A po co zdjęłaś przed dzieciakiem buty i położyłaś się u niego na kanapie? To mówi samo za siebie, nie trzeba cie pomawiać. 

Gość nice

Normalny korepetytor nie zdejmuje butów w domu ucznia, a jeśli go o to poproszą, to ich nie wykłada na sofę. 

Gość xxxxxxxxxx

Może chce się autorce faceta tak domniemywam że nie ma męża i jest być może wolna nie ma partnera i może jest spragniona w końcu to kobieta 29 lat jest .To ma już na pewno swoje potrzeby ale może za pewnie się czuje. No cóż nie ma co kogoś atakować bo nie przymila się do dzieciaka ani nie dotyka .To tylko za bardzo odważna i pewna siebie .No ale nie że robi coś złego .Nie dotyka nie siada na kolanach to skończyć te insynuacje bo taka owaka .Może chce czuć się swobodnie ? Nawet jakby jej tam dotknął stop to co złego w tym jest ? Sam bym z niej zdarł to ubranie tyle że ja jestem w tym samym wieku i mamy tyle samo lat .Jak atrakcyjna to czemu ma nie podniecić chłopaka ? Ja bym ja tam tak zerznął aż by krzyczała z rozkoszy na cały pokój ;) Agata nie przejmuj się tutaj za bardzo źle ciebie oceniaja ja bym takie stopki wypiescił sam ale ja nie dzieciak ;-) 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.