Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

MÓWCIE CO CHCECIE, ŚMIEJCIE SIĘ, ALE TAKIEGO FIATA TO CHCIAŁBYM MIEĆ... FOTO

Polecane posty

Gość gosc

piękne tipo

https://www.otomoto.pl/oferta/fiat-tipo-sport-1-4-t-jet-120km-pakiety-ID6CxCsq.html#601a3d6e55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość less is more

Ten Fiat, nie pierwszy już zresztą, bo Linea cierpiała na ten sam problem, wygląda karykaturalnie, gdyż jest za wąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, less is more napisał:

Ten Fiat, nie pierwszy już zresztą, bo Linea cierpiała na ten sam problem, wygląda karykaturalnie, gdyż jest za wąski.

moon ty sam jesteś karykaturalny... piękne auto i tyle, gdyby ta fura miała znaczek BMW albo Mercedesa to by się wręcz zabijali o to auto, tak pięknie wygląda

z takich "tańszych" nowych aut niepopularnych marek jak FIAT, jest też bardzo fajna Skoda Scala a nawet Skoda rapid spaceback, równie piękne autko, wszystkie te 3 widziałem już wiele razy na żywo i naprawde robią wrażenie i mam to gdzieś ze skoda czy fiat a nie audi czy merc, bo polaczek zakompleksiony to tylko takimi furami potrafi sie dowartosciowac, a mi lans nie potrzebny ani jakieś śmieszne dowartosciowywanie się autem czy praktyka zastaw sie a postaw, to jest wlasnie prawdziwy luksus i wolność gdy kupujesz to co ci sie podoba, a nie coś co spodoba się twoim sąsiadom czy znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, kup sobie, bardzo piękne auto. Martyna z "Rolnik szuka żony" ma taki sam. Jedynie co mi się nie podoba to to że radio zamiast wbudowane w deskę to wystaje. Ale ogólnie tylko we fiatach jest tak że po zmianie opon z letnich na zimowe i odwrotnie, nie trzeba kalibrować czujników ciśnienia, co w innych markach wiąże się to z dodatkowymi kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość less is more
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

moon ty sam jesteś karykaturalny... piękne auto i tyle, gdyby ta fura miała znaczek BMW albo Mercedesa to by się wręcz zabijali o to auto, tak pięknie wygląda

z takich "tańszych" nowych aut niepopularnych marek jak FIAT, jest też bardzo fajna Skoda Scala a nawet Skoda rapid spaceback, równie piękne autko, wszystkie te 3 widziałem już wiele razy na żywo i naprawde robią wrażenie i mam to gdzieś ze skoda czy fiat a nie audi czy merc, bo polaczek zakompleksiony to tylko takimi furami potrafi sie dowartosciowac, a mi lans nie potrzebny ani jakieś śmieszne dowartosciowywanie się autem czy praktyka zastaw sie a postaw, to jest wlasnie prawdziwy luksus i wolność gdy kupujesz to co ci sie podoba, a nie coś co spodoba się twoim sąsiadom czy znajomym

Niestety, ale nie jest i prawdopodobnie masz autyzm twierdząc inaczej. [cool] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, less is more napisał:

Niestety, ale nie jest i prawdopodobnie masz autyzm twierdząc inaczej. [cool] 

Moon kaleko to nie jest franceska w twoim avku tylko jakaś 16 latka ale podobna😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×