Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SuperMama

Czy są tu mamy które zdecydowaly się na malenstwo dzięki PiS 500+?

Polecane posty

Gość SuperMama

Czy są tu many które urodziły dziecko dzięki temu że mają więcej pieniążków dzięki PiS który dał 500 +? Ja urodziłam trzy lata temu synka i jeśli PiS wygra urodze jeszcze jedno bo jak wygra Przestępcza Organizacja (PO) to nam odbiorą pieniądze i podobno każą zwrócić pobrane pieniążki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

IDIO/TKO TO NIE PIS  CI DAJE, TYLKO PODATNICY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja się zdecydowałam na trzecie bo zarabiam najniższa krajowa i bardziej mi się opłaca siedzieć w domu niż zarabiać dwie czy trzy stówki więcej. Dzięki temu moge skupić się na wychowywaniu dzieci, nie posyłam ich do szkoły bo mam czas by uczyć je w domu i mogę spełnić się jako kobieta. Głosuję na PiS bo tylko ta partia dba o rodzinę i jej dobro, rozumie i dostrzega rolę kobiety w życiu społecznym i pozwala jej, zgodnie z jej naturą i powołaniem, zajmować się pielęgnacja domowego ogniska i dbaniem o rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg

Ja .... To że twoim powołaniem jest bycie takim czymś nie oznacza że każdego. Z resztą myślę że ten wpis to jednak fake. Nie ma tak tępych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie,ja zdecydowalam sie na dziecko kiedy bylo mnie na nie stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nikt normalny nie robi dzieci jeśli go na to nie stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nikt nie decyduje się na dziecko aby otrzymać 500 zł. Utrzymanie dziecka jest zdecydowanie droższe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie pomyśleliście, że większe poczucie bezpieczeństwa finansowego moze być zachętą dla kobiety/ kobiet? I to rząd prawicy daje, bo gania i wsadza za kraty mafie vatowskie, natomiast platforma, sama będą mafią, dbała tylko o swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha

Ja prd, czy nie widzicie, że ten temat ewidentnie założyły płatne trolle z pisu? I jak jeszcze wychwalają i sobie odpisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A nie pomyśleliście, że większe poczucie bezpieczeństwa finansowego moze być zachętą dla kobiety/ kobiet? I to rząd prawicy daje, bo gania i wsadza za kraty mafie vatowskie, natomiast platforma, sama będą mafią, dbała tylko o swoich.

Nie, nie pomyśleliście, bo taki ochłap to żadne bezpieczeństwo. Bezpieczeństwem byłyby bezproblemowe miejsca w żłobkach i przedszkolach, dofinansowania do zajęć pozalekcyjnych, do opieki niań, rozsądna polityka edukacyjna (czyli np. nie ta tragifarsa jaką Powaleni i Sperdoleni ostatnio zafundowali) etc. Rozwój żłobków, przedszkoli i sieci opiekunek stworzyłby też tysiące dodatkowych miejsc pracy dla kobiet - tak wygląda przemyślana i rozsądna polityka prorodzinna. Kasa rzucona jak psom, której jutro może nie być to żadne bezpieczeństwo i jak pokazują statystyki nikt na szczęście się na to nie daje nabrać, bo dzietność ni czorta nie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

 I to rząd prawicy daje, 

😂😂😂😂

Prawicy 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Pozazdrościć karnej armii trolli. Pracują mróweczki od samego rana, bajeczki o "więcej pieniążków w portfelu" Tak z ciekawości ile wam płacą od wychwalającego partię posta? Według ostatnich badań większość "intelektualnej elity narodu" jest święcie przekonana, że 500 idzie z prywatnej kasy partyjnej PiS. Wam można wmówić, że pieniądze na drzewach rosną i uwierzycie. Tak to jest jak edukacja zaczyna się i kończy na lekcjach religii. Tylko daj i daj. A skąd? A co was to obchodzi, nie? Mentalność chłopa pańszczyźnianego, którego trzeba trzymać za mordę i prowadzić całe życie jak dziecko za rączkę. Partia ma dać, partia ma za was myśleć, a ja sobie grilla odpalę i modły do nieba wzniosę. Tyle was w życiu obchodzi. Kiedy ostatni raz czytaliście coś więcej niż program telewizyjny? Aha, zapomniała, nauczyciele wam niepotrzebni, liczą się tylko rolnicy i górnicy, a każdy kto ma więcej od was to na pewno ukradł, bo w pale wam się nie mieści, że można coś mieć dzięki pracy i być jednocześnie uczciwym. Najwięcej o złodziejach mówią ci,którzy w ogóle lub w minimalnym stopniu dokładają się do budżetu, tu zachachmęcą, tam zachachmęcą byle kolejny zasiłek wpadł do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
7 godzin temu, Gość gość napisał:

Nie, nie pomyśleliście, bo taki ochłap to żadne bezpieczeństwo. Bezpieczeństwem byłyby bezproblemowe miejsca w żłobkach i przedszkolach, dofinansowania do zajęć pozalekcyjnych, do opieki niań, rozsądna polityka edukacyjna (czyli np. nie ta tragifarsa jaką Powaleni i Sperdoleni ostatnio zafundowali) etc. Rozwój żłobków, przedszkoli i sieci opiekunek stworzyłby też tysiące dodatkowych miejsc pracy dla kobiet - tak wygląda przemyślana i rozsądna polityka prorodzinna. Kasa rzucona jak psom, której jutro może nie być to żadne bezpieczeństwo i jak pokazują statystyki nikt na szczęście się na to nie daje nabrać, bo dzietność ni czorta nie rośnie.

Ale komu ty to tłumaczysz? PiS-troll nie myśli w tych kategoriach. Jak nie dostanie "kasy w łapę" to "się nie liczy". Długofalowe myślenie suwerena boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ja się zdecydowałam na trzecie bo zarabiam najniższa krajowa i bardziej mi się opłaca siedzieć w domu niż zarabiać dwie czy trzy stówki więcej. Dzięki temu moge skupić się na wychowywaniu dzieci, nie posyłam ich do szkoły bo mam czas by uczyć je w domu i mogę spełnić się jako kobieta. Głosuję na PiS bo tylko ta partia dba o rodzinę i jej dobro, rozumie i dostrzega rolę kobiety w życiu społecznym i pozwala jej, zgodnie z jej naturą i powołaniem, zajmować się pielęgnacja domowego ogniska i dbaniem o rodzinę.

Y/ebłam Rozumiem, że z samego rana trolle dostają taki "przekaz dnia"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

A nie pomyśleliście, że większe poczucie bezpieczeństwa finansowego moze być zachętą dla kobiety/ kobiet? I to rząd prawicy daje, bo gania i wsadza za kraty mafie vatowskie, natomiast platforma, sama będą mafią, dbała tylko o swoich.

PiS też dba o swoich. Jak to mówiła Szydło? "Nam się należy"? Dba o rydzyka, Banasia, Misiewiczów, Rydzyka i "miłych chłopców z ONR" O Międlara też dbają co by go nikt przypadkiem nie skazał.Jak PiS dba o kobiety to zapytaj matki niepełnosprawnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Iwna napisał:
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

 I to rząd prawicy daje, 

😂😂😂😂

Prawicy 😂😂😂😂

To samo pomyślałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość 1 napisał:

nie posyłam ich do szkoły bo mam czas by uczyć je w domu 

Trollować też trzeba umieć. Czego taka matka dzieci nauczy jak ma wykształcenie pozwalające jej zarabiać najniższą krajową? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Trollować też trzeba umieć. Czego taka matka dzieci nauczy jak ma wykształcenie pozwalające jej zarabiać najniższą krajową? 

Brawo z ust mi to wyjelas;) też nie wierzę że takie ...ki istnieją. Mam wyższe wykształcenie, znam języki obce, dobrze zarabiam, w szkole zawsze pasek i 5-6 ze wszystkich przedmiotów, a w życiu bym się nie zdecydowała na ed nie zdecydowała, bo łapie się że naście lat po ukończeniu podstawowki masa rzeczy wyleciała, w języku akcent nie taki. Obecnie wertuje stare podręczniki z geografii czy zagadnienia z fizyki, odświeżamy historię żeby tłumaczyć swiat mojemu przedszkolaków ale na zasadzie dodatku, uzupełnienia. Do szkoły idzie niezależnie od tego co mu przekazuje bo najzwyczajniej w świecie omnibusem nie jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOść
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To samo pomyślałam 😄

jak zacytowałaś cytat?

Cytat

 

wow ale cudo 😄 ale to nie to 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
28 minut temu, Gość Gość napisał:

To samo pomyślałam 😄

A może chodzi o to drugie prawo? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ależ się uśmiałam 😄 To też element kampanii wyborczej PISu? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Gość SuperMama napisał:

Czy są tu many które urodziły dziecko dzięki temu że mają więcej pieniążków dzięki PiS który dał 500 +? Ja urodziłam trzy lata temu synka i jeśli PiS wygra urodze jeszcze jedno bo jak wygra Przestępcza Organizacja (PO) to nam odbiorą pieniądze i podobno każą zwrócić pobrane pieniążki 

Tak ja się zdecydowałam i jeśli PiS wygra będę rodzić co rok aż do menopauzy, taka ze mnie patriotka 😂😂😂😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Niezapominajka1987 napisał:

Tak ja się zdecydowałam i jeśli PiS wygra będę rodzić co rok aż do menopauzy, taka ze mnie patriotka 😂😂😂😂😂😂😂😂

Jeszcze jakby tak podrasować program emerytalny dla tych matek co czwórkę dzieci wychowały i nie pracowały, czyli 4 x dziecko = 1tys. emerytury i kolejne 4 x dziecko = 1tys. emerytury itd. to faktycznie mogłoby się opłacać 😄 Do menopauzy to byś mogła żyć jak niemiecki emeryt 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×