Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego osoby lgbt sa przesladowane?

Polecane posty

Gość Gość

Nikomu nic złego nie robią, chcą żyć w zgodzie ze sobą, orientacja, tożsamość plciowa itp to cechy wrodzone jak kolor włosów. Dlaczego wiec taka nienawiść? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDUZA

bo to  z zazdrości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jest na odwrót. To heteroseksualni są prześladowani przez LGBT a zwłaszcza chrześcijanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego że próbują narzucać swoją ideologię innym, nie interesuje mnie kto kogo w d.pę  r.cha, ale niech się z tym nie obnoszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Jest na odwrót. To heteroseksualni są prześladowani przez LGBT a zwłaszcza chrześcijanie.

Nie piierdol. To hetero zaczęło wojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Jest na odwrót. To heteroseksualni są prześladowani przez LGBT a zwłaszcza chrześcijanie.

Zgadzam się.

Jestem agnostykiem, ale jeśli miałbym kogoś popierać to zawsze stanę po stronie katolików!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tylko ze prawdziwy katolik nie ma prawa gardzi drugim człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdury.

Nikt ich nie prześladuje. Po prostu mało kto normalny chce się z nimi zadawać. Sami sobie na dupę kręcą bat organizując gej parady, posyłając drag queens do przedszkoli itd. Naturalny odruch niechęci jakim traktowane są te działania branża uważa za "prześladowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To katolicy i chrześcijanie są prześladowani głównie , na lgbt nie można powiedzieć nic bo od razu homofob i fala agresji , jak ktoś obraża katolika pluje mu w twarz wyśmiewa uczucia religijne to dobrze i nikt wierzących nie broni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Piaskun napisał:

Bzdury.

Nikt ich nie prześladuje. Po prostu mało kto normalny chce się z nimi zadawać. Sami sobie na dupę kręcą bat organizując gej parady, posyłając drag queens do przedszkoli itd. Naturalny odruch niechęci jakim traktowane są te działania branża uważa za "prześladowanie"

Nie każda osoba lgbt nierze udzial w paradach fakt jest taki, że sa przesladowane rowniez takie osoby ktore sobie spokojnie zyja. Prymitywy oceniaja człowieka na podstawie tego z kim chodzi do łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

To katolicy i chrześcijanie są prześladowani głównie , na lgbt nie można powiedzieć nic bo od razu homofob i fala agresji , jak ktoś obraża katolika pluje mu w twarz wyśmiewa uczucia religijne to dobrze i nikt wierzących nie broni 

Lgbt tez sa katolikami, nie wszyscy ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Piaskun napisał:

Bzdury.

Nikt ich nie prześladuje. Po prostu mało kto normalny chce się z nimi zadawać. Sami sobie na dupę kręcą bat organizując gej parady, posyłając drag queens do przedszkoli itd. Naturalny odruch niechęci jakim traktowane są te działania branża uważa za "prześladowanie"

Nie lubię Cię ale muszę się zgodzić że dla nich krzywe spojrzenie na ten cały cyrk który wogole siebie robią to już "prześladowanie " ... prześladowani to są chrzescijanie w Syrii gdzid obcina im się głowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Nie każda osoba lgbt nierze udzial w paradach fakt jest taki, że sa przesladowane rowniez takie osoby ktore sobie spokojnie zyja. Prymitywy oceniaja człowieka na podstawie tego z kim chodzi do łóżka

To się z tym nie obnos i nie będzie problemu, mój sąsiad to typowy dres a powiedział że się może z gejem nawet kolegowac dopóki nie pokazuje na ulicy tego co wyprawia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawda jest taka że nawet hetero by byli zjechani za paradowanie w majtkach na ulicy , ktoś szuka zaczepki i później płacze, no słabo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak samo jak "przesladowane" są rozbestwione feministki , dlaczego o prześladowaniu zawsze mówią ludzie którzy mają najwięcej praw? Czemu o prześladowaniu mówią np polskie feminy które mogą wszystko a nie afrykańskie kobiety które dojadaja resztki spod stolu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawiść ? Prześladowanie ? Nie są prześladowani. Sam osobiście mam kilku znajomych, którzy mają odmienną orientację seksualną. I są szanowanymi ludźmi. Ale oni nie krzyczą na cały świat o tym, że jeśli oni są "homo", to reszta ma się dostosować do nich.

Po prostu zwykli ludzie mają dość lewackich aktywistów LGBT, którzy usiłują siłą narzucić społeczeństwu swoją ideologię. A ci krzyczą jak obdzierani ze skóry - że prześladowanie, inkwizycja, Ku-Klux-Klan i tym podobne bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie każda osoba lgbt nierze udzial w paradach fakt jest taki, że sa przesladowane rowniez takie osoby ktore sobie spokojnie zyja. Prymitywy oceniaja człowieka na podstawie tego z kim chodzi do łóżka

Problem w tym że nikogo nie obchodzi z kim chodzisz do łóżka , może po prostu czymś denerwujesz ludzi i zwalasz na orientację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Moimi sąsiadami są bardzo fajni dwaj panowie. Lubię ich. Gdybym jednak zobaczyła ich na paradzie, poprzebieranych i wykrzykujących jakieś dziwne hasła podejrzewam, ze przestałabym ich lubić. Nikt ich nie tępi, nikt im nie dokucza a te ich marsze zwyczajnie wkurzają wiele osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielleBadGirl

Heteroseksualiści uważają siebie za po prostu lepszych, ponieważ dla nich istnieje tylko możliwość, że rodzicami może być tylko chłopak i dziewczyna. Pary jak chłopak chłopak lub te sławne trójkąty są dla nich powodem szyderstw. Sama pamiętam, jak w trzeciej technikum zakochałam się (tak uważali inni, ja uważałam to po prostu za zauroczenie lub coś odrobinę większego niż przyjaźń) w Hance z pierwszej klasy (oczywiście technikum) i przez jakieś pół roku byłyśmy uważane za obiekty publicznych potępień (Też wpadłam w oko Hanii), straciłam dotychczasowe osoby, które nazywałam przyjaciółmi, a gdy plotka o tym, że Hania przeszczepiła se pochwę na pena, aby mieć ze mną dzieci, rozniosła się na całe technikum i dotarła do podstawówki, po prostu zaprzestałam chodzić do sql. Hanka przez to aż musiała przeprowadzić się do Szczecina, a ja (po jakimś miesiu) wróciłam do technikum i ku mojej uldze, plotka stała się potwierdzonym kłamstwem i prawie już nikt o tym nie pamiętał. Znalazłam nowych przyjaciół, a rok temu swoją największą miłość. Ale dalej muszę uważać na fałszywców, którzy zdradzili mnie w szkole i drwili ze mnie, czyli osoby biseksualnej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja bliska rodzina to homoseksualista i nie mam z tym najmniejszego problemu. Różnica jest taka, że on jest po prostu normalnym gościem. Sam jawnie wyraża się w zły sposób, o tym o się dzieje na świecie w sprawach LGB ale nie krytykuje społeczeństwa tylko właśnie osoby LGBT. Nie wiem jakim cudem osoba biegająca z dildosem na czole podczas parady, chce zdobyć szacunek i przekonać do siebie innych. Dlaczego osoby LGBT muszą eksponować swoją inność na każdym kroku? Dlaczego, wszystkie problemy w życiu jakie ich spotykają, zrzucają na kark tego, że są LGBT, a nie tego że po prostu mogli coś np. zrobić źle? Dlaczego wnioskują o setki ustaleń prawnych, które są nielogiczne? Dlaczego walczą o prawo do uprzywilejowania, a nie do równości? 

Uważam, że oni sami w pocie czoła pracują na to by być wyklętymi, bo w gruncie rzeczy im z tym dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Revien napisał:

Nienawiść ? Prześladowanie ? Nie są prześladowani. Sam osobiście mam kilku znajomych, którzy mają odmienną orientację seksualną. I są szanowanymi ludźmi. Ale oni nie krzyczą na cały świat o tym, że jeśli oni są "homo", to reszta ma się dostosować do nich.

Po prostu zwykli ludzie mają dość lewackich aktywistów LGBT, którzy usiłują siłą narzucić społeczeństwu swoją ideologię. A ci krzyczą jak obdzierani ze skóry - że prześladowanie, inkwizycja, Ku-Klux-Klan i tym podobne bzdury.

Znowu brednie o odeologi. Ciekawe jaki interes byłby w tym żeby każdy byl homo. Deebile 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×