Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana123

Jak często kupujecie nowe ubrania, dodatki itp?

Polecane posty

Gość zakochana123

I ile macie lat 🙂

Ja 18 i szczerze ciuchy kupuje średnio co jakiś czas, lubię kupować na promocjach w croopie, moodo itd ale czasem zdarzy mi się również kupić coś w tzw. lumpeksie. Dodatki rzadko, bieliznę raz na jakiś czas jak już serio potrzebuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ja mam 20 lat i w sumie ubrania kupuję w miarę często, jeśli mam dużo oszczędności to i raz na tydzień, głównie H&M, sinsay. Dodatki też rzadko, ale raczej dlatego, że nie lubię dodatków, jedynie bransoletki 😄

 

AA i mam 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 20 lat, no dość  często, co 2 miesiące zazwyczaj coś kupuję. A to spódniczkę, buty, bluzę, bluzkę, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Co weekend coś kupuję. A online jeszcze częściej. Teraz wpadła mi w ręce kwiecista tunika w Carry. Nie mogłam się jej oprzeć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Co weekend coś kupuję. A online jeszcze częściej. Teraz wpadła mi w ręce kwiecista tunika w Carry. Nie mogłam się jej oprzeć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewelka

W nico.com.pl mają bardzo fajne ubrania, ładnie skrojone i dobrej jakości. A poza tym mają często różne promocje także spokojnie można kupić w dobrej cenie ubranie. Wiec w sumie wychodzi na to żę całkiem często kupuję nowe ubrania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×