Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZbyszekKieliszek

Dlaczego brunetki są lepszymi kandydatkami na żony?

Polecane posty

Gość ZbyszekKieliszek

Kilka lat temu Andrew Collinge, brytyjski stylista, postanowił sprawdzić, które z pań - brunetki czy blondynki - są dla panów bardziej atrakcyjne. Wyniki ankiety okazały się zaskakujące. Wśród 3000 ankietowanych mężczyzn, większość (ponad 52 proc.) odpowiedziała, że woleliby ożenić się z brunetką, ponieważ brunetki wydają się bardziej lojalne i kochające.

Z kolei eksperyment naukowców z Westminster udowodnił, że choć na ulicy do samotnej blondynki podeszło więcej mężczyzn niż do brunetki, to ze 130 ankietowanych panów większość stwierdziła, że bardziej atrakcyjne są brunetki. Według mężczyzn ich przewaga nad blondynkami polega na tym, że wydają się być pewniejsze siebie, agresywniejsze i bardziej onieśmielające.

Brunetki są najseksowniejsze

Mocne argumenty za brunetkami przedstawił w jednym ze swoich artykułów Fakt. Redakcja znalazła aż dziewięć różnych badań udowadniających, że brunetki są:

Stałe w uczuciach

Naukowcy z Florydy udowodnili, że brunetki są wierniejsze i chętniej tworzą stabilne związki.

Inteligentne

Brytyjscy naukowcy poprosili, aby mężczyźni na podstawie zdjęć ocenili iloraz inteligencji kobiet. Za najbardziej elokwentne panowie uznali panie o ciemnych włosach.

Dojrzalsze emocjonalnie

W badaniach udowodniono, że mężczyźni częściej wdają się w romanse i przelotne znajomości z blondynkami, jednak to z brunetkami chętniej tworzą rodziny.

Samodzielne

Mężczyźni uznali, że panie o ciemnych włosach i oczach wydają się być bardziej zorganizowane i zaradne.

Wierne

W badaniach udowodniono, że to blondynki często są nielojalne wobec swoich partnerów.

Z mniejszym temperamentem

Z badań wynika, że brunetki są spokojniejsze i mniej skore do wszczynania awantur.

Kompetentne

Na zlecenie firmy kosmetycznej z Wielkiej Brytanii, udowodniono, że mężczyźni uznają brunetki za lepiej zorganizowane, dokładne i skrupulatne zarówno w kwestiach domowych i codziennych, jak i tych życiowych czy dotyczących kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Haha. Lepiej ci to idz się wytrzep. Ile jeszcze bedzie tych tematów 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;) brunette

Jestem brunetka i u mnie się to sprawdzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

brunetki naturalne są lepsze i śliczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foruxo

zgadzam się :)) moja dziewczyna to piękna ciemnooka bruneteczka i nie zamieniłbym jej na żadną inną  bo jest kochającą ciepłą piękną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak, tak a slinicie się i zdradzacie z blondynkami. Gdybym miała 5 lat to może bym uwierzyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Tak, tak a slinicie się i zdradzacie z blondynkami. Gdybym miała 5 lat to może bym uwierzyła. 

brunetki się nie zdradza bo po co . te z ciemnymi oczami to skarby są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

brunetki się nie zdradza bo po co . te z ciemnymi oczami to skarby są .

Powiedz to mojemu mężowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

brunetki się nie zdradza bo po co . te z ciemnymi oczami to skarby są .

Skarby, przechodzone. Ciesz co masz i trzymaj mocno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to mojemu mężowi. 

odstaw od tyłka gamonia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

czyli po staremu...hipokryzja. Woleli by kobiety które oceniają (na głupiej podstawie), jako wierniejsze....ale podchodzą do blondynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to mojemu mężowi. 

Jedna szczera, a nie zakłamywanie rzeczywistości czy leczenie kompleksów. Nikt normalny nie zakłada takich tematów. Chyba, że dziunia która chce się dowartościować i wyleczyć kompleksy albo jakiś stary prawik co złapał przechodzoną cipkę i myśli, że ma skarb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to mojemu mężowi. 

Jedna szczera, a nie zakłamywanie rzeczywistości czy leczenie kompleksów. Nikt normalny nie zakłada takich tematów. Chyba, że dziunia która chce się dowartościować i wyleczyć kompleksy albo jakiś stary pra**wik co złapał przechodzoną ci**p**kę i myśli, że ma skarb i też chce coś komuś lub sobie udowodnić. 

Dojrzali i dowartościowani  ludzie nie zakładają takich durnych tematów, bo nikt nikomu nie wpłynie na gust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

U kobiet jest na odwrót bo zdradzają z brunetami a na mężów biorą blondynów i łysolków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja wolę brunetki i zdania nie zmienię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jedna szczera, a nie zakłamywanie rzeczywistości czy leczenie kompleksów. Nikt normalny nie zakłada takich tematów. Chyba, że dziunia która chce się dowartościować i wyleczyć kompleksy albo jakiś stary pra**wik co złapał przechodzoną ci**p**kę i myśli, że ma skarb i też chce coś komuś lub sobie udowodnić. 

Dojrzali i dowartościowani  ludzie nie zakładają takich durnych tematów, bo nikt nikomu nie wpłynie na gust. 

Dobrze powiedziane. Poza tym ten temat jak już to pokazuje jacy ludzie są durni oceniając charakter, inteligencje i podejście do życia/związku na podstawie kolory włosów. Ten temat nie pokazuje, że jakieś kobiety są lepsze...pokazuje jacy mężczyźni są durni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale faktem jest że czarnule niektóre nie muszą sie nawet malować bo i tak są ładne a nie umalowana blondynka jest zazwyczaj brzydka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ale faktem jest że czarnule niektóre nie muszą sie nawet malować bo i tak są ładne a nie umalowana blondynka jest zazwyczaj brzydka.

Zalezy od tego jakie kobiety ci się podobają. Jak ktoś woli delikatną urodę to będzie wolał blondynkę. Teraz panuja moda na silne makijaże i mocno podkreślone oczy, więc ludzie uważają, że osoby z jasnymi rzęsami są brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale faktem jest że czarnule niektóre nie muszą sie nawet malować bo i tak są ładne a nie umalowana blondynka jest zazwyczaj brzydka.

no właśnie , one nie potrzebują makijażu nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

U kobiet jest na odwrót bo zdradzają z brunetami a na mężów biorą blondynów i łysolków.

Prawda. Nie wiem skąd wyciągnięte te pseudobadania. Z opinii innych  i z życia wiem, że kobiety wolą ciemnookoch brunetów, a mężczyżni jasnookie blondynki. A to z kim kto się żeni,  no cóż to już kwestia przypadku, bo nie zawsze są to osoby w guście. 

I jeszcze jedno w opisie jest:

"Z  badań wynika, że brunetki są spokojniejsze i mniej skore do wszczynania awantur" --- bez komentarza hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

no właśnie , one nie potrzebują makijażu nawet .

Chyba mówisz o brunetkach z drugiej półkuli. Polskie brunetki ani nie mają mocnych brwi ani rzęs, jasną bladą cere i się malują by się trochę upodobnić i przyczernić. Włosy też malują by nadać im odcień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale faktem jest że czarnule niektóre nie muszą sie nawet malować bo i tak są ładne a nie umalowana blondynka jest zazwyczaj brzydka.

Jestem ciemnowłosa bo mam brązowe włosy, brwi mam nieco jaśniejsze  i rzęsy też. Delikatną cerę i karnację, jaśniejszą ale nie bladą.  I muszę rzęsy tuszem pociągnąć. Poprawić brwi ołówkiem.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gosc gosc napisał:

Prawda. Nie wiem skąd wyciągnięte te pseudobadania. Z opinii innych  i z życia wiem, że kobiety wolą ciemnookoch brunetów, a mężczyżni jasnookie blondynki. A to z kim kto się żeni,  no cóż to już kwestia przypadku, bo nie zawsze są to osoby w guście. 

I jeszcze jedno w opisie jest:

"Z  badań wynika, że brunetki są spokojniejsze i mniej skore do wszczynania awantur" --- bez komentarza hahaha

Agatka z forum ma śliczne ciemne oczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałam, że szatynki najczęściej zostają żonami : ) to taki kolorek pomiędzy ciemnym, a jasnym : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
4 minuty temu, marawstala napisał:

Gdzieś wyczytałam, że szatynki najczęściej zostają żonami : ) to taki kolorek pomiędzy ciemnym, a jasnym : )

A NA CIIPCKE JAKI MASZ KOLOR WLOSOW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
40 minut temu, Gość gość napisał:

brunetki się nie zdradza bo po co . te z ciemnymi oczami to skarby są .

Mi się ciemne oczy nie podobają podobają pusta babo, Jak brunetka to z jasnymi oczami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

na cipce najlepiej wyglądają czarne włosięta i bardzo podniecają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

Jestem ciemnowłosa bo mam brązowe włosy, brwi mam nieco jaśniejsze  i rzęsy też. Delikatną cerę i karnację, jaśniejszą ale nie bladą.  I muszę rzęsy tuszem pociągnąć. Poprawić brwi ołówkiem.      

Bo brunetki się malują i muszą czasem dosyć mocno, zarówno brwi, rzęsy jak i włosy. Faceci to głupcy jesli myslą, że jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Mi się ciemne oczy nie podobają podobają pusta babo, Jak brunetka to z jasnymi oczami 

masz nayebane pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mi się ciemne oczy nie podobają podobają pusta babo, Jak brunetka to z jasnymi oczami 

Jasne oczy przy ciemnych włosach wyglądają zarąbiście.

Ciekawostka, z blondynki zrobi się ładną brunetke, kwestia farby do włosów i przyciemnienia, z brunetki nie da się zrobić ładnej blondynki. Brunetki w blondzie wyglądają paskudnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×