Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość weronika

Nie banalny zespół lub Dj z małopolski lub ślaska

Polecane posty

Gość weronika

Witam. jak w temacie szukam ciekawego zespołu lub dj, który zadba o odpowiedni poziom muzyczny na szykujące się wesele. bardzo mile widziane duże dośwadczenie w tej branży i zróżnicowany repertuar. mam nadzieję, że coś fajnego mi polecicie i za wszelką pomoc dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsf

Dj Porche - z częstochowy, świetny koleś., kreatywny, od wielu lat w branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość fdsf napisał:

Dj Porche - z częstochowy, świetny koleś., kreatywny, od wielu lat w branży

Placi podatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Z dj'e, lepiej dać sobie spokój. Od dj' a zawsze lepszy będzie zespół. Popatrzcie sobie na zespół milwalking. napewno są w necie jakieś nagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porazka
Dnia 9.11.2019 o 20:29, Gość Iza napisał:

Z dj'e, lepiej dać sobie spokój. Od dj' a zawsze lepszy będzie zespół. Popatrzcie sobie na zespół milwalking. napewno są w necie jakieś nagrania.

porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemo

Zatrudniając Opium Onde Man Band masz wszystko co mieć potrzeba. Gość kompleksowo wszystkie imprezy organizuje i sprwia, że goście super się integrują na parkiecie i tańczą. Wejdź na stronę internetową i zobacz jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda
1 godzinę temu, Gość Przemo napisał:

Zatrudniając Opium Onde Man Band masz wszystko co mieć potrzeba. Gość kompleksowo wszystkie imprezy organizuje i sprwia, że goście super się integrują na parkiecie i tańczą. Wejdź na stronę internetową i zobacz jak to wygląda.

wystawiacie faktury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 moim marzeniem był zespół jazzowy, ale presja ze strony była silniejsza i ostatecznie mieliśmy DJa. Do dzisiaj troche załuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 tak to czadem bywa, bo jednak nie zawsze wesele robimy tylko dla siebie, ale  mysle, że przede wszystkim dla naszych bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dogadasz z facetem z Opium to możesz mieć wszystko Opium One Man Band. To DJ lub jak wolisz - zespół. Tak jak dogadasz to tak masz, a warto dogadać, bo facet profeska! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FOKUS GROUP - DJ na Wesele

 
Proponujemy Państwu profesjonalną oprawę wszelkiego rodzaju imprez. Naszą specjalnością jest artystyczna oprawa wesel, w której osiągnęliśmy mistrzostwo. Jesteśmy najbardziej oryginalną grupą eventową w kraju, która najlepiej łączy profesjonalizm z nowoczesnością. W ramach naszej działalności Fokus Group proponuje Państwu wykwitną rozrywkę, na najwyższym poziomie.

Od wielu lat organizujemy dla Państwa wesela, które zachwycają elegancją i najwyższym poziomem rozrywki.  Wypracowaliśmy własne standardy dzięki którym nasza oferta jest tak wyjątkowa. Obejmuje ona nie tylko usługę najlepszych DJ-ów na wesele w kraju, ale przede wszystkim najwyższą jakość. Dzięki naszej bogatej ofercie nie musicie już państwo wybierać pomiędzy profesjonalnym DJ-em a wodzirejem na wesele. Perfekcyjnie łączymy wszystko co najlepsze w obu tych formach usług.

Współpracujemy z najbardziej utalentowanymi artystami w Polsce, których ogromne doświadczenie w organizowaniu wesel stanowi gwarancję najwyższego poziomu usług. Wodzireje z klasą, DJ-e na wesele Śląsk, wybitni muzycy klasyczni i najlepsi wokaliści – to nasz największy atut. 

Wypracowane przez nas nowoczesne standardy sprawiają, że imprezy z naszym udziałem Państwa goście będą wspominać przez lata. Proponujemy Państwu wyłącznie rozrywkę na poziomie i z klasą. 

W naszej ofercie DJ na wesele cena jest adekwatna do poziomu profesjonalizmu artysty. Szanujemy Państwa gości proponując modne, taktowne zabawy podczas imprezy. U nas nie ma miejsca na banalne quizy czy żenujące dowcipy. 

My najlepiej wiemy jak podkreślić wyjątkowość Państwa wesela. 

Zapraszamy https://fokusgroup.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam wybierać między DJ a zespół, to zdecydowanie wolę zespół. Moim faworytem jest tu zespół Milwalking, bo grają bardzo fajnie i ogólnie fajni z nich ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2020 o 13:54, Karolina F56 napisał:

Z przyjemnością jak poprzednicy polecam Milwalking. Bardzo fajne przeboje oraz kontakt z publicznością. 

Na sile lansowanie zespołu który jest tylko przeciętnym nie wyróżniającym się niczym zespołem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wesele polecam Opium. DJ, wodzirej i wokalista w jednym oferujący super przeboje z różnych gatunków muzycznych. Na weselu mojego kuzyna wszyscy bawili się znakomicie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie milwalking to zespół do tańca i do różańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dj na wesele to bardzo dobra opcja. Jest nie tak drogo jak przy zespole i w dodatku nie ma fałszu. Dj Baster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Milwalking, to zespół nie banalny. Kto bawił się przy ich muzyce, ten wie, że tak jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mojej siostry był DJ to było najlepsze wesele na jakim byłam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach, to lepiej na zespół weselny nie stawiac. Wesela mogą być teraz tylko małe, więc zespół nie jest potrzebny. Skontaktujcie się z Opium onę mam band. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaję namiar na naprawdę dobrą osobą specjalizująca sie w zabawie weselnej 607 691 207

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka34

MK Events

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opium jest fantastyczny!! Nareszcie dobra była zabawa. Po tak długim czasie należało się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zespół Nie Ma Mocnych grał na naszym weselu i to był strzał w dychę. Lepiej trafić nie mogliśmy. Zespół pod każdym względem bardzo dobrze przygotowany. Fenomenalni muzycy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×