Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co zrobić w takiej sytuacji z dziewczyną ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to, że miesiąc temu zerwałem ze swoją dziewczyną z którą byłem 5 lat. 2 dni temu byłem na imprezie u kolegi na której była również moja była. Problem polega na tym, że ja trochę się upiłem, przez co musiałem przenocować u kolegi. Poszedłem więc do pokoju gościnnego kolegi no i po chwili jak ja już byłem w łóżku weszła do pokoju moja była, zamknęła drzwi na klucz po czym rozebrała się do naga i wlazla mi do łóżka, zaczęła mnie całować, rozbierać, a ja nie mogłem się powstrzymać, uprawialismy seks. Teraz za bardzo nie wiem co mam zrobić, jak tylko się obudziłem i zorientowałem co zrobiłem postanowiłem szybko się ubrać i uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałeś co zrobić z dziewczyną w Takiej sytuacji to teraz zastanów się co masz zrobić ze sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Tomek1122 napisał:

Wiedziałeś co zrobić z dziewczyną w Takiej sytuacji to teraz zastanów się co masz zrobić ze sobą 

Nie ja z nią, tylko prędzej ona ze mną. Napisałem przecież że to była jej inicjatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale pytasz co zrobić w takiej sytuacji A ona już wystąpiła i niewiele zdzialasz. Chyba że masz wehikuł czasu. A co chcesz zrobić w sytuacji która teraz nastąpiła to w zależności co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Co zrobić w takiej sytuacji z dziewczyną ?

A co chcesz zrobić?... Albo potraktujesz zdarzenie, jako jednorazowy wybryk, albo wrócisz do byłej. Albo dostrzegasz jeszcze inną opcję. Twoja decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Nenesh napisał:

A co chcesz zrobić?... Albo potraktujesz zdarzenie, jako jednorazowy wybryk, albo wrócisz do byłej. Albo dostrzegasz jeszcze inną opcję. Twoja decyzja.

Wolałbym potraktować to jako jednorazowy wybryk, zerwałem z nią, bo my non stop się klocilismy, a teraz ona odwaliła coś takiego, że za bardzo nie wiem co to miało znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ona sobie wzięła bo byłeś akurat pod ręką to niewiele zrobisz tak czy siak. Z nami tego nie ustalisz. Seks był, teraz pytasz o uczucia. Jeśli to dla Ciebie ważne to z nią pogadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Szamir napisał:

Może dajcie sobie jeszcze szansę.

Nie byliśmy zbytnio zgranym związkiem, non stop się klocilismy, więc zerwałem z nią.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionnek

miejmy nadzieję że nie jest w ciąży lub nie będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie znam jej, ale to mogło dla niej też niewiele znaczyć. Nie tylko faceta potrafi przycisnąć, mnie jak przyciśnie to chodzę po ścianach 😉 Nawet grubas potrafił mnie napalić jak za długo zwlekałam ze spuszczeniem ciśnienia, na niczym nie potrafiłam się skupić. No, ale istnieje szansa, że coś sobie wyobrazi, że chce wrócić, ale Ty nie masz obowiązku z nią teraz być, byle ciąży nie było. Narazie nie rób nic, stało się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie znam jej, ale to mogło dla niej też niewiele znaczyć. Nie tylko faceta potrafi przycisnąć, mnie jak przyciśnie to chodzę po ścianach 😉 Nawet grubas potrafił mnie napalić jak za długo zwlekałam ze spuszczeniem ciśnienia, na niczym nie potrafiłam się skupić. No, ale istnieje szansa, że coś sobie wyobrazi, że chce wrócić, ale Ty nie masz obowiązku z nią teraz być, byle ciąży nie było. Narazie nie rób nic, stało się. 

Mam nadzieje, że też to dla niej nic nie znaczyło, a o ciąży to nawet nie pomyślałem, teraz naszła mnie taka myśl, a co jeśli ona zrobiła to specjalnie żeby zajść w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Mam nadzieje, że też to dla niej nic nie znaczyło, a o ciąży to nawet nie pomyślałem, teraz naszła mnie taka myśl, a co jeśli ona zrobiła to specjalnie żeby zajść w ciążę ?

Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ile macie lat?

Po 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Po 28

To nie w temacie ale myślałam że z 20 jak takie problemy. Może też była pijana jak do tego doszło. Rozejdzie się po kościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To nie w temacie ale myślałam że z 20 jak takie problemy. Może też była pijana jak do tego doszło. Rozejdzie się po kościach.

Była trochę podpita, no ale wątpię, żeby takie coś robiła będąc zupełnie nieświadoma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Była trochę podpita, no ale wątpię, żeby takie coś robiła będąc zupełnie nieświadoma. 

To prowokacja jakaś. Jesteście dorośli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To prowokacja jakaś. Jesteście dorośli.

No i co z tego że jesteśmy dorośli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Gość napisał:

No i co z tego że jesteśmy dorośli ?

To że w tej sytuacji albo do siebie wrócicie albo nie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podły

Chyba jej musisz zapytać co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej ona nie przyjęła do wiadomości że już nie jesteście parą - tak bywa. Ale skoro była impreza to może też była pod wpływem % a teraz ma podobny problem jak ty, jak po tym się zachować. Więc napisz jej sms: co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Magda bez loginu napisał:

Właśnie i czy z tej mąki będzie jakiś chleb?Mimo, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki 😉

Są pary które wchodzą do tej samej rzeki 🙂 , podobnie jak kobiety, które nie przyjmują do wiadomości decyzji o rozstaniu i sądzą że to tylko takie gadanie faceta. Więc o ile ona nie jest jedną z nich to obstawiam, że alkohol zrobił swoje i teraz może mieć identyczny dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Być może. Jaki z tego morał? 

Cokolwiek robisz to miej tego świadomość i licz się z konsekwencjami 😉

Morał z tego taki, że czerwone motorki są szybsze od zielonych 🙂

Po prostu ludzie różnie mają, a autor powinien porozmawiać z tą dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×