Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

youtuberki nie rozumieją hejtu

Polecane posty

Gość gość

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Dlaczego komentarze typu"-

-jesteś głupia i gruba jak beka

-masz nogi jak słupy a d... jak 4drzwiowa szafa

- twój kanał jest dla ...i

i tak dalej

Te komentarze można uznać za hejt, rozumiem, że youtuberki je kasują.

Ale na wielu kanałach wystarczy mieć inne zdanie, zwrócić np uwagę na nieścisłości, że np jutuberka w jednym vlogu mówi jedno a za parę miesięcy robi zupełnie coś innego, albo promuje wiedzę z danego zakresu, na której się nie zna (zna się laicko) i ktoś zwróci uwagę, że to nie prawda, że się myli, bo nauka mówi coś innego, albo stwierdzi się fakt , ze nop w tej i tej ...ence wygląda niekorzystnie bo te kolory dodają lat - to też uznawane jest za hejt!

Wygląda na to, że można pisać same pochwały albo buzia w kubeł i siedzieć cicho.

A drugA SPRAWA, JEŚLI  napiszesz coś autorce kanału, zaraz zbiegają się niepytane kwoki i udzielają odpowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
12 minut temu, Gość gość napisał:

Wytłumaczcie mi jedną rzecz. Dlaczego komentarze typu"-

-jesteś głupia i gruba jak beka

-masz nogi jak słupy a d... jak 4drzwiowa szafa

- twój kanał jest dla ...i

i tak dalej

Te komentarze można uznać za hejt, rozumiem, że youtuberki je kasują.

Ale na wielu kanałach wystarczy mieć inne zdanie, zwrócić np uwagę na nieścisłości, że np jutuberka w jednym vlogu mówi jedno a za parę miesięcy robi zupełnie coś innego, albo promuje wiedzę z danego zakresu, na której się nie zna (zna się laicko) i ktoś zwróci uwagę, że to nie prawda, że się myli, bo nauka mówi coś innego, albo stwierdzi się fakt , ze nop w tej i tej ...ence wygląda niekorzystnie bo te kolory dodają lat - to też uznawane jest za hejt!

Wygląda na to, że można pisać same pochwały albo buzia w kubeł i siedzieć cicho.

A drugA SPRAWA, JEŚLI  napiszesz coś autorce kanału, zaraz zbiegają się niepytane kwoki i udzielają odpowiedzi.

 

Bo prawda boli i jest niewygodna. Twoj niezbyt pochwalny komentarz moze zniechecic do youtubera inne osoby. A druga rzecz, ze youtuberki sa prozne. Kto normalny robi sobie tyle selfie i czuje usilna potrzebe wystawiania swojej facjaty do Internetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A gdyby ktoś na twoim instagramie albo Facebooku pisał coś co niekoniecznie ci odpowiada to niekasowalabys? To są ich kanały i mają prawo do tego. Ja kasowanie tego co im nie odpowiada uważam za całkiem słuszne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Aga napisał:

Bo prawda boli i jest niewygodna. Twoj niezbyt pochwalny komentarz moze zniechecic do youtubera inne osoby. A druga rzecz, ze youtuberki sa prozne. Kto normalny robi sobie tyle selfie i czuje usilna potrzebe wystawiania swojej facjaty do Internetu?

Ale to śmieszne. Jeszcze rozumiem, jakby się napisało coś w stylu: aleś się spasła, żresz nie jesz, albo pazerna jesteś na kasę, bo ostatnio nic tylko reklamy dajesz, albo twój mąż to naiwniak, nie wie, że poleciałaś na jego kasę - to by były chamskie komentarze.

A tu napisz np Adze, że myli się, bo jajka mają dużo wartości odżywczych, Albo Boogie, że zapowiada haul ubrań, a pokazuje się tylko do pasa, albo z góry, przez co nie widać dobrze sylwetki - zaraz będziesz hejterem. I jeszcze te głosy, że na pewno zazdrościsz.

A już najbardziej mnie rozbraja, jak ktoś napisze komentarz z niewygodnym spostrzeżeniem, albo zapytaniem, jakaś widzka się odzywa, i często chamsko odpowiada na ten komemntarz, a autorka kanału daje tej widzcce , która naprawdę niegrzecznie skomentowała serdusko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A gdyby ktoś na twoim instagramie albo Facebooku pisał coś co niekoniecznie ci odpowiada to niekasowalabys? To są ich kanały i mają prawo do tego. Ja kasowanie tego co im nie odpowiada uważam za całkiem słuszne. 

Mogą nawet gołą d...e pokazać, bo to ich kanały, ale chyba nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo to głupie, próżne i zakompleksione baby. Kto normalny wstawia 1000 swoich selfie zeby ludzie mu serduszka pod fotą zostawiali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to głupie, próżne i zakompleksione baby. Kto normalny wstawia 1000 swoich selfie zeby ludzie mu serduszka pod fotą zostawiali?

Wiesz co, jeszcze nie dziwie się tym 18 czy 23 latkom. Ale jak kobieta 30 plus publikuje tysiące swoich zdjęć, zakochana w sobie, w róznych pozach, to wydaje się dziwne. Jakieś niedowartościowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Mogą nawet gołą d...e pokazać, bo to ich kanały, ale chyba nie o to chodzi.

A o co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Wiesz co, jeszcze nie dziwie się tym 18 czy 23 latkom. Ale jak kobieta 30 plus publikuje tysiące swoich zdjęć, zakochana w sobie, w róznych pozach, to wydaje się dziwne. Jakieś niedowartościowanie?

Taka 30, zyje z pokazywania. Reklamuje ona, maz, matka i dziatwa. Klikniesz w zdjecie i widzisz pracodawcow. Nowa forma zarobkowania. Taka boogiesilver czy jej podobne, raklamuja i wszystko jest super. Kazdy produkt to perelka lub skradl ja po calosci.  Dla kasy ogoli wlasna matke na lyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Taka 30, zyje z pokazywania. Reklamuje ona, maz, matka i dziatwa. Klikniesz w zdjecie i widzisz pracodawcow. Nowa forma zarobkowania. Taka boogiesilver czy jej podobne, raklamuja i wszystko jest super. Kazdy produkt to perelka lub skradl ja po calosci.  Dla kasy ogoli wlasna matke na lyso.

Boogie ma dużo widzów. Ale to robią kobiety z  2000, 5000 wyświetleń, jakieś mikro kanały. Poza w makijażu, maseczce, spocona po treningu, goły brzuch, opalenizna, paznokcie... pod spodem pełno lajków, śliczna jesteś, ale kocica, jaka sylwetka, zazdroszcze opalenizny... ona dziekuje, cieszy się a to nie 15 latka ale 31 latka. A zwróć uwagę na coś, co nie jest po jej myśli - oczywiście zazdrościsz, ewentualnie nie masz w życiu niczego, siedzisz u rodziców albo na zasiłku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gosć napisał:

Boogie ma dużo widzów. Ale to robią kobiety z  2000, 5000 wyświetleń, jakieś mikro kanały. Poza w makijażu, maseczce, spocona po treningu, goły brzuch, opalenizna, paznokcie... pod spodem pełno lajków, śliczna jesteś, ale kocica, jaka sylwetka, zazdroszcze opalenizny... ona dziekuje, cieszy się a to nie 15 latka ale 31 latka. A zwróć uwagę na coś, co nie jest po jej myśli - oczywiście zazdrościsz, ewentualnie nie masz w życiu niczego, siedzisz u rodziców albo na zasiłku 😄

Dokladnie takie odpowiedzi albo zostaniesz zablokowana. Przeciez nie musze tego ogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ktos

W tych czasach, aby sie wybic potrzeba miec ogromna sile przebicia lub pomysl na siebie.

Wiekszosc z nich zyje z tego, bo wpasowaly sie w konkretna grupe odbiorcow. Sa i tez takie youtuberki, ktore sa 2-3 razy starsze niz "widzowie" i mam tu na mysli dzieci lub karo, ktora w pewnym momencie zostala w tyle i zobaczyla, iz dorosle kobiety nie uwazaja jej filmow za innteresujace, wiec skupila sie na mlodszej grupie, probujac jako tako docisnac do konca.

youtuberki mneijszego formatu jak boogie nie sa zbyt swiadome jak to dziala i ciesza sie ze wszystkiego, biorac kazda wspolprace, bo kto nei lubi poklasku czy "dostawania darmochy".

nikt nie lubi krytyki, w szczegolnosci, gdy mamy obraz siebie sprzed wielu lat lub jestesmy zjechane przez wiele negatywnych komentarzy. To nawet nie jest jakakolwiek odpowiedzialnosc z ich strony, brak samokrytycyzmu czy chociaz jakiejkolwiek uczciwosci", na przyklad : "wstydze sie pokazac cala", "nie, nie nosze M", "akceptuje sie, ale mam gorsze dni", "nie polecam tego". Tego nie uslyszymy.

W tym szybkim swiecie nie ma pokory, tylko walka i wyscig szczurow. Dlatego na przyklad taki Swiat Gosi bardzo sie wybil, bo ludzie maja dosc klamstwa, chcoiaz boje sie, ze i nawet ja zjedza ludzie w pewnym momencie.

Chocby ktos napisal milion komentarzy, nawet nie hejtujacych, to nie pomoze. Karo na przyklad z tego zyje, ona wie ze jak teraz przestanie lub sie "przebranzowi"to nie dogoni reszty. I tak juz ledwo zipie a szkoda, bo mogla pojsc w druga strone, zmienic kontent na bardziej dojrzaly, ale wtedy wyswietlenia by spadly, no nastolatki opanowaly neta.

Zal mi ich, ze sie tak pogubily, ze klamia same siebie, zamiast przyznac sie do bledu. Ludzi doceniaja uczciwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccc

Jak dla mnie są 3 rodzaje Vlogerek:

Pierwszy - to te, które mają kanał związany z konkretnym tematem typu nauka języków, pokazywanie swoich podróży, życia na emigracji, albo kanały modowe, urodowe, - zakres różny ale nieduży, są reklamy, współprace, ale pieniądze z Youtuba to dodatek do pieniędzy jakie zarabiają zawodowo.

Drugi - To tematyka taka jak w przypadku pierwszym, tylko na wielką skalą, twórcy utrzymują się z Youtube  (NP Red Lipstick) (robią też inne rzeczy poza internetem ale filmiki przynoszą im spre zyski)

Trzeci - to cała reszta Zwykłe kobiety, nieco niedowartościowane, które mogą błyszczeć na swoim kanale, dawać zasady, usówać niewygodne komentarze, mogą pokazywać w filmikach co chcą, wolna wola. One chciałyby bardzo być, chociaż jak vlogerki z pierwszej grupy. Ce...e je nieumiejętność przyjmowania krytyki, wiecznie się tłumaczą i kłócą w komentarzach, mając za sobą stado owiec, to jest wicek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już nie ma prawdziwych jutuberek wszystkie zakładaja kanały żeby zarobić i otwarcie o tym mówią , zachwalając towar kłamią jak z nut , nie mam zaufania ani do nich,ani do rzeczy,ktore nachalnie reklamują 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ktos

Jedyne co to wspolczuje tym nastolatkom, ktore to opgladaja i biora przyklad, bo jeszcze ich swiatopoglad nie zostal wyrobiony. Za amlo swiadomosci i lat.

Youtube jako tak wielka organizacja powinien zajac sie porzadkami.

Czyli oczyscic pseudo subskrypcje na wielkich kanalach. Kanaly, ktore sa fejkowe i subskybuja wieksze.

Plus cenzura niektorych tresci. Nie jestem w stanie zrozumeic czemu taka Lilimaster, czy Sexmasterka jeszcze funkcjonuje. Youtube robi sie coraz wiekszym smietnikiem bez recyklingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A dajcie spokój - w większości to zakompleksione niewiasty, które stworzyły sobie na tym yt własną różową bańkę mydlaną i kreują rzeczywistość w której są zawsze piękne, mają idealne związki itp. Dlatego ktokolwiek, kto nie będzie pochlebcą zostanie uznany za hejtera 😉 

Ja jednej napisałam, że ombre zniszczyło jej bardzo włosy a szkoda bo ma naturalnie pięknie i niepotrzebnie je farbowała 😉 I co? Usunięcie komentarza i blokada 🙂 

A co się dzieje na kontach usługowych (fryzjerskich czy kosmetycznych)! Tam też wszystko co nie jest "och" "ach" znika z prędkością swiatła. Jest taki mocno reklamowany salon przedłużania włosów hollywoodhair i oglądając zdjęcia zauważyłam że 90% klientek ma tragicznie poniszczone włosy np. popalone prostownicą, powystrzępiane choć widać że włosy ogólnie nie są rzadkie a bardzo zniszczone. Napisałam czy nie lepiej zadbać porządnie o swoje własne włosy tj. obciąć i pielegnować bo widać że mają potencjał zamiast osłabiać dodatkowo doczepami. Też mnie zablokowali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ktos

Rosnie straszna frustracja po obu stronach - widz+youtuber.

Widzowie maja dosc klamstw, oszustw i sprzedajnosci a youtuberzy nie sa w stanie bronic sie przed ta krytyka, bo nei potrafia inaczej zyc. Jestem ciekawa kiedy to wszystko wybuchnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
38 minut temu, Gość ktos ktos napisał:

Jedyne co to wspolczuje tym nastolatkom, ktore to opgladaja i biora przyklad, bo jeszcze ich swiatopoglad nie zostal wyrobiony. Za amlo swiadomosci i lat.

Youtube jako tak wielka organizacja powinien zajac sie porzadkami.

Czyli oczyscic pseudo subskrypcje na wielkich kanalach. Kanaly, ktore sa fejkowe i subskybuja wieksze.

Plus cenzura niektorych tresci. Nie jestem w stanie zrozumeic czemu taka Lilimaster, czy Sexmasterka jeszcze funkcjonuje. Youtube robi sie coraz wiekszym smietnikiem bez recyklingu.

Nie żyjemy w Chinach czy Korei żeby cenzurować internet. Jak ktoś nie chce to nie musi oglądać tych kanałów. Skoro istnieją to widocznie ktoś to ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×