Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po co

Dlaczego nie poszukasz sobie kogos na swoim poziomie atrakcyjnosci...

Polecane posty

Gość po co

tylko probujesz zaimponowac kobiecie z wyzszej polki,u ktorej i tak nie masz szans ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość po co napisał:

tylko probujesz zaimponowac kobiecie z wyzszej polki,u ktorej i tak nie masz szans ?

Mało tak pięknych i mądrych osób jak ja na tm świecie, dlatego padło na ciebie.

Nie przeszkadza mi twoja brzydota i brak inteligencji, nigdy mi nawet do pięt nie dorośniesz, ale już tak musi być.

Niestety musisz z tym żyć, będę trzymał kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość po co napisał:

tylko probujesz zaimponowac kobiecie z wyzszej polki,u ktorej i tak nie masz szans ?

Własnie że szukam ale takich jest naprawdę mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jest  z wyższej  półki

Te tematy ze niby  on jest  gorszy to samo  zaczepialstwo kpina  w żywe  oczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Mało tak pięknych i mądrych osób jak ja na tm świecie, dlatego padło na ciebie.

Nie przeszkadza mi twoja brzydota i brak inteligencji, nigdy mi nawet do pięt nie dorośniesz, ale już tak musi być.

Niestety musisz z tym żyć, będę trzymał kciuki.

Wyższa półka a tępa jak noga od stołu. Taka prawda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość On jest z wyższej półki napisał:

Te tematy ze niby  on jest  gorszy to samo  zaczepialstwo kpina  w żywe  oczy 

Zamiast kpić lepiej żyć, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wyższa półka a tępa jak noga od stołu. Taka prawda 🙂

Tak to jest gdy pracuje się w lodziarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mężczyźni nie potrafią obiektywnie ocenić swojego poziomu atrakcyjności 🙂  Nawet koszmarny facet myśli, że jest wartościowy, przystojny itd, opisuje siebie w samych superlatywach i uważa, że kobiety postrzegają go tak jak on sam widzi siebie. A tutaj z...o - okazuje się, że kobiety odnotowują wady, których panicz nie dostrzega i potem taki "Janusz" ma pretensje, że dziewczyny nie doceniają jego fenomenu. Tak to mniej więcej wygląda. Nawet największy oblech z początku z miłą chęcią uderzałby do tych najlepszych kobiet - dopiero liczne "kosze" odrobinę mu uświadamiają, że to za wysokie progi na jego nogi, ale samiec i tak nie widzi nic złego w takim jawnym mezaliansie - on z góry uważa, że mu się to "należy". W drugą stronę oczywiście coś takiego byłoby nie do przyjęcia 🙂    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go garów locho :)
8 minut temu, Mizo napisał:

Bo mężczyźni nie potrafią obiektywnie ocenić swojego poziomu atrakcyjności 🙂  Nawet koszmarny facet myśli, że jest wartościowy, przystojny itd, opisuje siebie w samych superlatywach i uważa, że kobiety postrzegają go tak jak on sam widzi siebie. A tutaj z...o - okazuje się, że kobiety odnotowują wady, których panicz nie dostrzega i potem taki "Janusz" ma pretensje, że dziewczyny nie doceniają jego fenomenu. Tak to mniej więcej wygląda. Nawet największy oblech z początku z miłą chęcią uderzałby do tych najlepszych kobiet - dopiero liczne "kosze" odrobinę mu uświadamiają, że to za wysokie progi na jego nogi, ale samiec i tak nie widzi nic złego w takim jawnym mezaliansie - on z góry uważa, że mu się to "należy". W drugą stronę oczywiście coś takiego byłoby nie do przyjęcia 🙂    

Żenująca tzipa, głupia jak but z lewej nogi ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liscica

Głupi wątek. Dla każdego coś innego jest sexy i wyższą półką. Ja jestem mocno średnia, mąż z tych fajniejszych - przystojny i zamożny. I jakoś miałam szansę, jesteśmy zakochani, super nam się układa.

 

To ok startować wyżej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość po co napisał:

tylko probujesz zaimponowac kobiecie z wyzszej polki,u ktorej i tak nie masz szans ?

W Polsce nie ma kobiet z wyższej połki same brzydkie i głupie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
5 minut temu, Mizo napisał:

Bo mężczyźni nie potrafią obiektywnie ocenić swojego poziomu atrakcyjności 🙂  Nawet koszmarny facet myśli, że jest wartościowy, przystojny itd, opisuje siebie w samych superlatywach i uważa, że kobiety postrzegają go tak jak on sam widzi siebie. A tutaj z...o - okazuje się, że kobiety odnotowują wady, których panicz nie dostrzega i potem taki "Janusz" ma pretensje, że dziewczyny nie doceniają jego fenomenu. Tak to mniej więcej wygląda. Nawet największy oblech z początku z miłą chęcią uderzałby do tych najlepszych kobiet - dopiero liczne "kosze" odrobinę mu uświadamiają, że to za wysokie progi na jego nogi, ale samiec i tak nie widzi nic złego w takim jawnym mezaliansie - on z góry uważa, że mu się to "należy". W drugą stronę oczywiście coś takiego byłoby nie do przyjęcia 🙂    

zazwyczaj przesadzasz, mniej lub bardziej,

tym razem poszłaś po całości!

strasznie nieobiektywne,

naprawdę nie spotkałaś żadnej kobiety, która uważa się za ósmy cud świata?

ocena własnej osoby jest warunkowana przez różne czynniki,

płeć nie ma większego znaczenia;

chyba że weźmiesz pod uwagę być może większą pewność siebie osobników płci męskiej; tak, to może mieć znaczenie,

jesteś w porządku, ale czasem jak coś napiszesz...

ręce opadają,

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Go garów locho 🙂 napisał:

Żenująca tzipa, głupia jak but z lewej nogi ☺

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
33 minuty temu, Gość po co napisał:

tylko probujesz zaimponowac kobiecie z wyzszej polki,u ktorej i tak nie masz szans ?

On jej nie chce.Tak przynajmniej dał do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

W Polsce nie ma kobiet z wyższej połki same brzydkie i głupie 

Z takim myśleniem to kazda ucieknie sparzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powtarzam o garów locho :)
2 minuty temu, Mizo napisał:

🙂

W dodatku śmieje się niczym koorva do milicjanta. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Powtarzam o garów locho 🙂 napisał:

W dodatku śmieje się niczym koorva do milicjanta. Żal.

Koleś weź się uapokoj.  Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz. Mizo akurat ma rację. U mnie w pracy też staruchy otyle, lysawe, zarabiajace 1900 a napalaja sie na młode atrakcyjne laski. Żenada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Won locho
Przed chwilą, Gość Kobieta napisał:

Koleś weź się uapokoj.  Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz. Mizo akurat ma rację. U mnie w pracy też staruchy otyle, lysawe, zarabiajace 1900 a napalaja sie na młode atrakcyjne laski. Żenada

Locho, weź się uspokój. Nie masz nic ciekawego do powiedzenia, to zamilcz. Mizo chooya ma rację. U mnie w pracy też stare pomarszczone raszple, otyłe, z ryjem transwestyty, zarabiające 1900, napalają się na młode ciacha na kierowniczych stanowiskach. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość w kość napisał:

ocena własnej osoby jest warunkowana przez różne czynniki,

płeć nie ma większego znaczenia;

chyba że weźmiesz pod uwagę być może większą pewność siebie osobników płci męskiej; tak, to może mieć znaczenie,

Sam sobie odpowiedziałeś 🙂

4 minuty temu, Gość Kobieta napisał:

Koleś weź się uapokoj.  Nie masz nic ciekawego do powiedzenia to zamilcz. Mizo akurat ma rację. U mnie w pracy też staruchy otyle, lysawe, zarabiajace 1900 a napalaja sie na młode atrakcyjne laski. Żenada 

Mnie on po prostu bawi 😂 A tacy faceci, o jakich piszesz, są po prostu żałośni. Myślą, że mogą w kobietach przebierać, a tak naprawdę to nawet przeciętna wizualnie czy trochę starsza (którą oni gardzą), by nawet na nich splunąć nie chciała. Po takich właśnie przypadkach widać jak bardzo mężczyźni mają zawyżoną samoocenę nieadekwatną do tego, co sobą tak naprawdę reprezentują 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda81

Jestem z wyzszej PULKI i doskonale wiem o tym tylko nie mam pieniedzy bo zniszczono mi celowo zycie ale to ze ich nie mam nie spowoduje ze bede zadawal sie z byle kim.NIGDY,PRZENIGDY nie bede z kims na sile i wbrew swojej woli NIKT nigdy na sile nie zmusi ani nie WYMUSI na mnie czegos czego ja nie chce albo czym jestem obrzydzony.Gdybym mial teraz tyle pieniedzy ile nalezy to wygladalbym jak nalezy i obok mnie znajdywalaby sie kobieta taka ktora JA CHCE ale NIGDY nie dopuszczono mnie w zyciu do takiej sytuacji zebym ja mogl sobie wybierac i podejrzewam ze jest to celowa robota...

Kulturalnie i bez chamstwa tym razem bo tez tak potrafie takze DOBRANOC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz...
22 minuty temu, Gość Go garów locho 🙂 napisał:

Żenująca tzipa, głupia jak but z lewej nogi ☺

Ale mizo w tym akurat miała rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha
2 minuty temu, Gość Xyz... napisał:

Ale mizo w tym akurat miała rację. 

Żenujące tzipy, głupie jak but z lewej nogi nie mają racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Ha ha napisał:

Żenujące tzipy, głupie jak but z lewej nogi nie mają racji.

To po co piszesz o swoich poglądach ci.po? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Ha ha napisał:

Żenujące tzipy, głupie jak but z lewej nogi nie mają racji.

A jakieś argumenty na poparcie swojego stanowiska? Bo to, że lubisz obrażać, to już wszyscy widzimy 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
15 minut temu, Mizo napisał:

Sam sobie odpowiedziałeś

pewność siebie to tylko jeden z czynników,

poza tym co w tym złego, że ktoś próbuje zaimponować komuś z "wyższej półki"?

kobiety też marzą o "rycerzu na białym koniu",

ktoś wyżej mądrze napisał:

58 minut temu, Gość K4k napisał:

Zamiast kpić lepiej żyć, wszyscy jesteśmy tylko ludźmi...  

dlatego: nie! Mizo nie miała racji,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość w kość napisał:

pewność siebie to tylko jeden z czynników,

poza tym co w tym złego, że ktoś próbuje zaimponować komuś z "wyższej półki"?

kobiety też marzą o "rycerzu na białym koniu",

ktoś wyżej mądrze napisał:

dlatego: nie! Mizo nie miała racji,

Miała, 40 latek z HR jest tego przykładem. Łazi za młódkami, a później wylewa żale, że patrzą w telefon czy brzydzą się bo pali i ma nadwagę. Ja nie pisze listów do Ronaldo i nie płacze, że nie odpisał, wyśmiałbyś mnie i nie kłam, że nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Miała, 40 latek z HR jest tego przykładem. Łazi za młódkami, a później wylewa żale, że patrzą w telefon czy brzydzą się bo pali i ma nadwagę. Ja nie pisze listów do Ronaldo i nie płacze, że nie odpisał, wyśmiałbyś mnie i nie kłam, że nie. 

ludzie są różni,

dlaczego 40latek z HR jest dla niektórych z  was reprezentantem męskiej płci?

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja nie pisze listów do Ronaldo i nie płacze, że nie odpisał, wyśmiałbyś mnie i nie kłam, że nie. 

Ty nie piszesz,

ale załóżmy, że któraś z kobiet pisze...

wtedy nie napisałbym, że wszystkie jesteście oderwane od rzeczywistości, bo piszecie do Ronaldo,

bo to jakaś jednostka,

poza tym  mylisz się; nie wyśmiałbym,

nie jestem Ronaldo, więc to nie moja sprawa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha

Najśmieszniejsze jest właśnie to jak stuleje zarywają do lasek 8-10/10 a potem mówią że kobiety są takie złe i niedobre, narzekają na friendzone i atencyjne księżniczki. To wszystko, zamiast mierzyć siły na zamiary i uderzać do dziewczyn w swojej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
5 minut temu, Gość Samantha napisał:

Najśmieszniejsze jest właśnie to jak stuleje zarywają do lasek 8-10/10 a potem mówią że kobiety są takie złe i niedobre, narzekają na friendzone i atencyjne księżniczki. To wszystko, zamiast mierzyć siły na zamiary i uderzać do dziewczyn w swojej kategorii.

ale dlaczego was boli to narzekanie?

niech sobie narzekają,

w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość w kość napisał:

ludzie są różni,

dlaczego 40latek z HR jest dla niektórych z  was reprezentantem męskiej płci?

Ty nie piszesz,

ale załóżmy, że któraś z kobiet pisze...

wtedy nie napisałbym, że wszystkie jesteście oderwane od rzeczywistości, bo piszecie do Ronaldo,

bo to jakaś jednostka,

poza tym  mylisz się; nie wyśmiałbym,

nie jestem Ronaldo, więc to nie moja sprawa,

No jak udowodnić że pomyślałbyś, że jestem ...em skoro czaje się na Ronaldo i narzekam, że nie on  odpisuje. Nijak, ale mogę napisać podobną prowokacje i mnie chłopy zjedzo i nie tylko chłopy. Apropo stwierdzenia Mizo tu każdy tak pisze, np "kobiety zaczynają się sypać w wieku  27 lat", każdy generalizuje, a czemu to Mizo w oczy kole 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×