Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

217+ AFER za czasów PiS, Solidarnej Polski oraz Polski Razem

Polecane posty

Gość gość

W Polsce od 2015 roku u władzy jest koalicja trzech partii. To PiS, Solidarna Polska oraz Polska Razem. Przedstawiamy listę ponad stu afer, które towarzyszyły nam od momentu powołania rządu Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego. Afer jest coraz więcej, dlatego lista stale się powiększa.

 

wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/

 

 

Głosujcie dalej na "dobrą zmianę" 🤬💩

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A na kogo wg. Ciebie mamy głosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jedyne afery które znam, to podburzanie ludzi do obalenia tego rządu. Dobra zmiana, to jest dobra zmiana, będę na nią głosowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wczoraj przedstawiciel PiS u jasno się wyraził - żłobki i przedszkola sa niepotrzebne!!!

Matka ma siedzieć w domu na łasce męża i zajmować się domem i dziećmi sama za talerz zupy i kąt do spania!!!

Dalej kobiety chcecie głosować na PiS???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wczoraj przedstawiciel PiS u jasno się wyraził - żłobki i przedszkola sa niepotrzebne!!!

Matka ma siedzieć w domu na łasce męża i zajmować się domem i dziećmi sama za talerz zupy i kąt do spania!!!

Dalej kobiety chcecie głosować na PiS???

A kto tak powiedział konkretnie i gdzie? ja nic nie wiem. w jakim programie albo coś? Przecież to trzeba udostępniać i nagłaśniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 minut temu, Gość Gość napisał:

Wczoraj przedstawiciel PiS u jasno się wyraził - żłobki i przedszkola sa niepotrzebne!!!

Matka ma siedzieć w domu na łasce męża i zajmować się domem i dziećmi sama za talerz zupy i kąt do spania!!!

Dalej kobiety chcecie głosować na PiS???

dlaczego na łasce męża? nie będzie was stać na opiekunke z Ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Raczej "afer" wykreowanych przez opozycje skarżypytów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

Powiedział to poseł Jan Szyszko!

Prosto do kamery!

Bez żadnego skrępowania.

Zawsze mnie zastanawia dlaczego kobiety głosują na partię która chce je upodlić, sprowadzić do poziomu kawałka niepotrzebnego mięsa dookoła macicy?

Jesteście masochistkami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A dobra, już znalazłam 

SZYSZKO skur/wiel tak powiedział. Zwiększyć zarobki mężczyzn, a kobiety zamknąć w domach....

prędzej  umrę niż zagłosuję na te kvrwy pisowskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

dlaczego na łasce męża? nie będzie was stać na opiekunke z Ukrainy?

Nie "was" tylko męża. Kobieta ma siedzieć w domu, nie pracować, a więc nie zarabiać pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego na łasce męża? nie będzie was stać na opiekunke z Ukrainy?

Na jaką Ukrainkę?

Ty masz nie pracować i zajmować się tylko domem i dziećmi!!!

Dlaczego on ma opłacać jakąś Ukrainkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Nie "was" tylko męża. Kobieta ma siedzieć w domu, nie pracować, a więc nie zarabiać pieniędzy.

dla kafeterianek to przecież żaden problem tu żaden mąż nie depcze swojej godności pobierając wypłatę poniżej 10 tys zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Raczej "afer" wykreowanych przez opozycje skarżypytów 🙂

TVPis to jest jedna wielkie afera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

dlaczego na łasce męża? nie będzie was stać na opiekunke z Ukrainy?

nas? za co jeżeli to mężczyźni mają więcej zarabiać, a kobiety tyle żeby nie opłacało się pracowac tylko rodzic, a jak taka będzie sama to ma jedynie z głodu nie paść i czym prędzej męża szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Bimba napisał:

Powiedział to poseł Jan Szyszko!

Prosto do kamery!

Bez żadnego skrępowania.

Zawsze mnie zastanawia dlaczego kobiety głosują na partię która chce je upodlić, sprowadzić do poziomu kawałka niepotrzebnego mięsa dookoła macicy?

Jesteście masochistkami???

Może same tak siebie postrzegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PiS chce pozbawić kobietę wszelkich praw, prawa do aborcji, prawa do antykoncepcji, prawa do zarabiania pieniędzy - A wy, kobiety, chcecie na nich głosować???

Gdzie macie mózgi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Szyszko toten co wycinał puszczę bialowieską i dla zabawy strzelal do bażantów hodowlanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na jaką Ukrainkę?

Ty masz nie pracować i zajmować się tylko domem i dziećmi!!!

Dlaczego on ma opłacać jakąś Ukrainkę?

a co jest złego w zaradnym mężu i korzyści z nie przekładania papierków w biurze czy też odbijania karty o 7 na zakładzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

nas? za co jeżeli to mężczyźni mają więcej zarabiać, a kobiety tyle żeby nie opłacało się pracowac tylko rodzic, a jak taka będzie sama to ma jedynie z głodu nie paść i czym prędzej męża szukać.

Dadzą 1000+ tylko niepracującym i wiele kobiet grzecznie zrezygnuje z pracy zawodowej i będzie siedziało w domach  rodziło dzieci. Myślę, że wielu kobietom by się to podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

A ja pamiętam jak parę lat temu PiS przygotowywał ustawę o więzeniu dla kobiet za zabieg in vitro!!!

Nie wierzycie?

Wygooglujcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

PiS chce pozbawić kobietę wszelkich praw, prawa do aborcji, prawa do antykoncepcji, prawa do zarabiania pieniędzy - A wy, kobiety, chcecie na nich głosować???

Gdzie macie mózgi???

Może one lubią jak ktoś nimi rządzi a one nie mają nic do powiedzenia? Niedługo rodzenie dzieci będzie przymusowe. Jak w III Rzeszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba

 

Michał Wąsowski27 czerwca 2012, 17:16

DZIEJE SIĘ

4 minuty czytania

Więzienie za in vitro? Tak zakłada projekt ustawy zgłoszony przez PiS Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta

Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło dziś nowy projekt ustawy o in vitro. Tak radykalny, że walczący o tę metodę zapładniania przecierają oczy ze zdumienia – za stosowanie in vitro miałaby grozić kara więzienia. Poglądy PiS są nawet bardziej ekstremalne, niż ortodoksyjnych muzułmanów, bo nawet tam – w Arabii Saudyjskiej czy Iranie – in vitro nie jest zabronione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

a co jest złego w zaradnym mężu i korzyści z nie przekładania papierków w biurze czy też odbijania karty o 7 na zakładzie?

Zaradny facet. Kobieta przekłada papierki w biurze albo odbija kartę na akładzie. Nie ma czegoś takiego jak zaradna kobieta lub facet przekładający papierki w biurze albo odbijający kartę na akładzie. 

Jedyna możliwa "kariera dla kobiety" to przekładanie papierków odbijanie karty o 7 rano (koniecznie o 7!) na zakładzie albo siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

a co jest złego w zaradnym mężu i korzyści z nie przekładania papierków w biurze czy też odbijania karty o 7 na zakładzie?

Wiesz co jest w tym złego? To, że jak władza postanowi, że kobieta a siedzieć w domu i że żłobki i przedszkola są niepotrzebne to "wyborem" dla większości kobiet będzie albo praca albo dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety, głosujcie na PiS!

Będziecie zimą w sandałkach chodzić!

Jedyną przyszłość jaka was czeka to nędzny zasiłek od ZUSu jak wychowacie czwórkę dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Bimba napisał:

A ja pamiętam jak parę lat temu PiS przygotowywał ustawę o więzeniu dla kobiet za zabieg in vitro!!!

Nie wierzycie?

Wygooglujcie!

 

Jak wprowadzą całkowity zakaz aborcji to będą karać więzieniem za poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

a co jest złego w zaradnym mężu i korzyści z nie przekładania papierków w biurze czy też odbijania karty o 7 na zakładzie

Naprawdę nie widzisz co się tu zaczyna dziać???

Nie będziesz mogła o niczym decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Naprawdę nie widzisz co się tu zaczyna dziać???

Nie będziesz mogła o niczym decydować.

Są kobiety, które osobiście nia mają potrzeby aby decydować. Nawet po głupich dyskusjach na kafe widać, że jakaś część kobiet w ogóle nie rozumie, że kobieta może chcieć pracować i nie chcieć być utrzymywane przez męża. Choćby był bardzo bogaty. Dla nich bycie na utrzyaniu męża (czyli de facto bycie całkowicie zależną od męża) to jest naturalna sprawa.

Zupełnie inny światopogląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

a co jest złego w zaradnym mężu i korzyści z nie przekładania papierków w biurze czy też odbijania karty o 7 na zakładzie?

Zaradny facet. Kobieta przekłada papierki w biurze albo odbija kartę na akładzie. Nie ma czegoś takiego jak zaradna kobieta lub facet przekładający papierki w biurze albo odbijający kartę na akładzie. 

Jedyna możliwa "kariera dla kobiety" to przekładanie papierków odbijanie karty o 7 rano (koniecznie o 7!) na zakładzie albo siedzenie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia
11 minut temu, Gość gość napisał:

a co jest złego w zaradnym mężu i korzyści z nie przekładania papierków w biurze czy też odbijania karty o 7 na zakładzie?

Jaki to zaradny facet, któremu z góry się lepiej płaci, bo jest facetem, a kobiecie płaci się mniej żeby nie miała motywacji do pracy? bo przeciez takie są założenia. 

nie każda podbija kartę albo przekłada papierki, a nawet jeżeli to co? przynajmniej jest niezależna finansowo. Tak oczywiście mężczyźni to same ambitne figury, a my to nędzne robotnice. Ja jestem doktorantką na UJ, nie zarabiam oszałamiająco ale pracuję też w prywatnym liceum i dzięki temu żyję na bardzo dobrym poziomie. Robię to co lubię, jestem szczęśliwa, a w razie niepowodzenia w małżeństwie nie jestem skazana na siedzenie np. z tyranem, no bo różnie może być,  ani na pójście na bruk, zostanie z niczym i szarpanie się po sądach o jakieś żałosne alimenty dla siebie. Jestem niezależna! Tak jak moja była moja babcia i mama.

Nie mam jeszcze dzieci, ale w tym ...ym katolandzie odechciewa się je mieć, bo za chwilę będziemy tu mieć "opowiesc podręcznej"  albo drugi Dubaj i nie mam na myśli wzrostu gospodarczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×