Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość goscik

Wczorajsze wystąpienie Szyszki, któremu przyklasnęło PiS:

 

"Według Jana Szyszki, jednym z wyzwań dla rządzących będzie wzrost dzietności i kryzys demograficzny. – To jest podstawowy obowiązek państwa w tej chwili. Co zrobić, żeby dzietność kobiet była powyżej 2,5. I w ten sposób trzeba zadać pytanie. I tu mamy w gruncie rzeczy dwie koncepcje. Jedną, którą żeście tu bardzo mocno skrytykowali, żeby budować żłobki i przedszkola – stwierdził były minister środowiska.

Szyszko powiedział też coś, co wzburzyło kandydatów lewicy i KO. – Nie trzeba pomagać w sposób sztuczny w budowie żłobków, przedszkoli i tych innych rzeczy. To są sprawy chwilowe, jako spuścizna po poprzednim systemie komunistycznym i po Platformie Obywatelskiej – powiedział w czasie przedwyborczej debaty w Pruszkowie Jan Szyszko, kandydat PiS do Sejmu.

Polityk wyjaśnił, jak w jego ocenie wygląda "zdrowo funkcjonująca rodzina".

– Druga alternatywa jest taka, żeby budować zdrową rodzinę, gdzie ta rodzina ma możliwość wychowania trójkę czy czwórkę dzieci przy odpowiednim zarabianiu przez męża odpowiedniej pensji. To jest chyba jedyne wyjście w tym układzie. A nie poprzez budowanie żłobków i przedszkoli, kobieta pracuje, mąż pracuje, mają oboje niską pensję. To jest jakiś obłęd zupełny! – uważa Szyszko."

 

Serio dziewczyny, nadal chcecie glosować na tych szowinistów? 

Traktują kobiety jak rozpłodowe krowy, u których najważniejszym wskaźnikiem wartości jest dzietność. Nie czy generujesz jakies PKB dla kraju. Przesłuchajcie sobie w całości wczorajsze wystąpienie, w którym jak mantrę powtarza o "dzietności kobiet", jakby faceci nie mieli tu nic do gadania. Ale się w k u r w i ł a m :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregds

Wiem, widziałam, tez mnie to wkurzyło. Uważam, że niestety mamy szowinistyczny rząd i nie rozumiem kobiet, które chca na to głosowac ponownie, trzeba mieć nie pokolei w głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No teraz madki w końcu będą miały ognisko domowe i zycie bez pośpiechu 😄 marzenia sie spelnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No teraz madki w końcu będą miały ognisko domowe i zycie bez pośpiechu 😄 marzenia sie spelnia

Dokładnie! nikt juz na kafe nie bedzie się o nic kłócił, bo wszystkie będą siedzieć cicho w domach i cerować skarpety. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dokładnie! nikt juz na kafe nie bedzie się o nic kłócił, bo wszystkie będą siedzieć cicho w domach i cerować skarpety. 
 

Będą brać pincsetplusy, mieć dobrze zarabiających mężów i pomoce domowe do tej pracy 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znowu tosamo

w innym temacie jakaś idi.otka wciska kit że jest najniższy przyrost od 2003 a tu nagle płacz dawej więcej żłobków i przedszkoli bo mam curkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Pojedź sobie na Podkarpacie czy Podlasie. Tam kobiety są zachwycone taką perspektywą. One niczego więcej od życia nie oczekują. Szczytem kariery zawodowej jest zasiadanie w radzie parafialnej, a szczytem rozrywki kółko różańcowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Będą brać pincsetplusy, mieć dobrze zarabiających mężów i pomoce domowe do tej pracy 24h

Akurat!

Będą się męża prosić o 10 zł na podpaski!!!

500+ będzie wpływałyo na jego konto - jej konto nie będzie potrzebne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

No teraz madki w końcu będą miały ognisko domowe i zycie bez pośpiechu 😄 marzenia sie spelnia

Dokladnie! Myślę, że to "wystąpienie" przekona nieprzekonane, żeby iść na wybory i głosować na PIS - partię spełniającą ich marzenia.

Ale mam również nadzieję, że to "wystąpienie" zmoblizuje do pójcia na wybory i zagłosowania przeciwko PIS kobiety, które nie marzą o byciu "krowami rozpłodowymi" całkowicie zależnymi od faceta bez możliwości samodzielnego zarabiania godziwych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Będą brać pincsetplusy, mieć dobrze zarabiających mężów i pomoce domowe do tej pracy 24h

No ale skąd pomoce skoro kobiety mają nie pracować a faceci mają zarabiać dużo? Będzie je stać na męską pomoc domową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrrrr

ja myslę, że szyszko został wysłany przez obce siły, aby napsuć krwi przed wyborami i aby poparcie dla pisu spadło YEAH BABE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak ziomek lat 75 mówi o tworzeniu w dzisiejszych czasach rodziny i roli kobiety w społeczeństwie, ech 😁👌

Jeszcze jakieś cytaty księży przydałoby się dorzucić, 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale skąd pomoce skoro kobiety mają nie pracować a faceci mają zarabiać dużo? Będzie je stać na męską pomoc domową?

Z Ukrainy. Jak skąd 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I tutaj to piszesz? Przecież tu większość siedzi w domu, a jak ktoś pisze że wrócił do pracy a dziecko oddał do żłobka czy opiekunce to najchętniej by zlinczowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahah, widziałam to ale nawet nie biorę tego na poważnie, widać że Pan lekko "nawiedzony" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Klara napisał:

Tak to jest jak ziomek lat 75 mówi o tworzeniu w dzisiejszych czasach rodziny i roli kobiety w społeczeństwie, ech 😁👌

Jeszcze jakieś cytaty księży przydałoby się dorzucić, 😁

To tak samo, kiedy posłanka Pawłowicz mówiła o 'tradycyjnym modelu rodziny' o tym, że bezdzietni to darmozjady niepotrzebne dla kraju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę że w Polsce na rodzinie najlepiej znają się bezdzietni a na seksie księża!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokladnie! Myślę, że to "wystąpienie" przekona nieprzekonane, żeby iść na wybory i głosować na PIS - partię spełniającą ich marzenia.

Ale mam również nadzieję, że to "wystąpienie" zmoblizuje do pójcia na wybory i zagłosowania przeciwko PIS kobiety, które nie marzą o byciu "krowami rozpłodowymi" całkowicie zależnymi od faceta bez możliwości samodzielnego zarabiania godziwych pieniędzy.

Jeszcze nic wam nie zrobili a ujdanie dla ujadania już się zaczęło 😉 niektóre laski to już nic w sobie z kobiety nie mają,jedynie powłokę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę że w Polsce na rodzinie najlepiej znają się bezdzietni a na seksie księża!

 

bo gdyby mieli rodziny, nie mieli by czasu na tyle przemyśleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jeszcze nic wam nie zrobili a ujdanie dla ujadania już się zaczęło 😉 niektóre laski to już nic w sobie z kobiety nie mają,jedynie powłokę 

a co masz konkretnie na mysli? pewnie jesteś z tych co cenią "prawdziwie kobiece kobiety" Możesz wyjaśnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobaczycie, że jeszcze trochę i PIS zaakceptuje i dofinansuje in vitro. Przy tak małym wzroście urodzeń będą musieli się ugiąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Z Ukrainy. Jak skąd 😒

Z Ukrainy i Filipin to niedługo sobie będą faceci będą szukać żon, jak będą słuchać tego wściekłogo feministycznego ujadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobaczycie, że jeszcze trochę i PIS zaakceptuje i dofinansuje in vitro. Przy tak małym wzroście urodzeń będą musieli się ugiąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Z Ukrainy i Filipin to niedługo sobie będą faceci będą szukać żon, jak będą słuchać tego wściekłogo feministycznego ujadania

o czym ty  p i e r d o l i s z   dziecko drogie? Jakie feministyczne ujadanie?  Chęć do pracy, zarabiania i rozwijania własnych pasji nazywasz ujadaniem? Puknij się w czółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki to wyjątkowo brzydkie i pyskate kobiety, ciekawy jestem jakie wy kariery robicie że taki szum , która z was to fizyczka molekularna ? Która z was pracuje jako programistka ? Która jest górnikiem albo jeździ na ciężarówce? Że takie larum podniesione jakby kazda z was była pepkiem zawodowego świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

o czym ty  p i e r d o l i s z   dziecko drogie? Jakie feministyczne ujadanie?  Chęć do pracy, zarabiania i rozwijania własnych pasji nazywasz ujadaniem? Puknij się w czółko.

Naucz się jeszcze kulturalnego wyrażania zdania zanim facet cie serio wumieni na kogos kto zna podstswy kultury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Zobaczycie, że jeszcze trochę i PIS zaakceptuje i dofinansuje in vitro. Przy tak małym wzroście urodzeń będą musieli się ugiąć. 

Raczej będa wspierać nadal swoją magiczną i "niezawodną" naprotechnologię (polecam sięgnąć po statystyki skuteczności) w połączeniu z gusłami i odprawianiem mszy w intencji rozrodu Polski.
Pokaz mi polityka, który choć raz przyznał się do błędu. A invitro było by zwrotem ideologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość mrrrr napisał:

ja myslę, że szyszko został wysłany przez obce siły, aby napsuć krwi przed wyborami i aby poparcie dla pisu spadło YEAH BABE!!!!!!

Nie. To są marzenia dużej ilości kobiet - nie pracować i być na utrzymaniu męża. To może skłonic je do głosowania na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Naucz się jeszcze kulturalnego wyrażania zdania zanim facet cie serio wumieni na kogos kto zna podstswy kultury 

nikt mnie nie wymieni a jeśli nawet, to mam to gdzieś. znam swoją wartość, jestem wszechstronnie utalentowana i nie muszę leczyć swoich kompleksów na kafeterii, jak ty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bimba
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Hahah, widziałam to ale nawet nie biorę tego na poważnie, widać że Pan lekko "nawiedzony" 

Nie bierzesz tego na poważnie???

Nie wiem czy wiesz ale ten pan jest posłem i stanowi prawo w twoim kraju!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×