Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

Azjatki tu nie przyjadą, bo Azjaci generalnie są wyczuleni na punkcie rasizmu, ale ukrainki to brudaski z twardymi jak skała pietami. Noszą i maluja się tandetnie, do tego rozkładają nogi przy byle okazji. Więc powodzenia 😄

Widać że zazdrościsz tym kobietom kobiecości dlatego je obrażasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość gość napisał:

hehehe to najlepiej żeby te karierowiczki pompujące PKB finansowały rozród samców ala Powolniak z "Co ludzię powiedzą" poprzez sieć dystrybucji zasiłków socjalnych finansowały życie jego potomstwu spłodzonego z Ukrainką 😄

 

w sumie, w tym serialu Hiacynta Bucket była zawodową panią domu chyba? a jak zdominowała biednego Rysia 😄

Polki są podobnie agresywne i niezdolne do kompromisów widzę ja właśnie w powyższej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina i kariera

Posr   ani ludzie o czym wy mówicie nie macie o niczym pojęcia na zachodzie w Niemczech jest 220euro na dziecko... Ambicje chęć zarabiania haha wasze matki też tak myślały a wam się wydaje że istniejecie bo was nie ma... Ja mogę mieć dzieci i rozwijać się zawodowo ale widocznie część naszego społeczeństwa jest ograniczona... I ni obrażać pe dały Podkarpacia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A nie jesteście w stanie pojąć że nie dla każdej kobiety siedzenie z dzieckiem w domu to więzienie? To jest naturalna rola kobiety żeby się opiekować dzieckiem,gotować, czekać na męża w domu , jak ktoś chce pracować to niech pracuje ludzie trochę szacunku do siebie bo robicie burze o nic, problemy kobiet 1 świata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
4 minuty temu, Gość Gość224 napisał:

Z resztą już na tvp widzę że są promowane związki z ukrainkami i filipinkami, ostatnio jakiś koleś w jednym z programów miał żonę z Filipin, myślę że PiS sobie zdaję sprawę że polki już rodzić nie chcą więc zaczynają uprawiać kulturę brania sobie uleglych żon ze wschodu 

straszne, biedne kobiety. ale kiedyś to tez się skończy i zaczną zapładniać muzułmanki, bo tak czy siak, kolejne pokolenie polsko-azjatyckie, wychowane w naszych warunkach nie da sobie w kasze dmuchać.

Ostatnio widziałam jakieś badania, w których wysnuto ciekawy wniosek. Faceci marzą o ULEGŁYCH żonach, wazna jest u nich uroda i spolegliwość, natomiast u swoich córek chwiliby widzieć takie cechy jak: INTELIGENCJA, WYSOKIE POCZUCIE WARTOŚCIE, uroda na drugim planie 😄 Zabawni sa ci samcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

hehehe to najlepiej żeby te karierowiczki pompujące PKB finansowały rozród samców ala Powolniak z "Co ludzię powiedzą" poprzez sieć dystrybucji zasiłków socjalnych finansowały życie jego potomstwu spłodzonego z Ukrainką 😄

 

o kurła to byłby hit jak by bzyczały jak szerszenie rozczarowane łożeniem na nierobów a taki powolniak i tak miałby na to gadanie wywalone ku ich rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widać że zazdrościsz tym kobietom kobiecości dlatego je obrażasz 

Kobiecość? Możesz wyjaśnić? Pewnie jestes ukrainką, ups, sorry 😄

To sa obserwacje moje (i moich kolegów), rzadko kiedy trafi się elegancka ukrainka, najczęściej to sa "zrobione" blondyny, które czekają az otworzysz portfel albo w drugą stronę: laski z odrostami i frottowymi gumkami do włósów, fioletowymi cieniami na oczach w startych sandałach na koturnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość goscik napisał:

straszne, biedne kobiety. ale kiedyś to tez się skończy i zaczną zapładniać muzułmanki, bo tak czy siak, kolejne pokolenie polsko-azjatyckie, wychowane w naszych warunkach nie da sobie w kasze dmuchać.

Ostatnio widziałam jakieś badania, w których wysnuto ciekawy wniosek. Faceci marzą o ULEGŁYCH żonach, wazna jest u nich uroda i spolegliwość, natomiast u swoich córek chwiliby widzieć takie cechy jak: INTELIGENCJA, WYSOKIE POCZUCIE WARTOŚCIE, uroda na drugim planie 😄 Zabawni sa ci samcy.

Filipiny czy Wietnam to tak biedna państwa że jeszcze 40 lat sobie je będą sprowadzać, azjatki też mają bardziej uległe geny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Kobiecość? Możesz wyjaśnić? Pewnie jestes ukrainką, ups, sorry 😄

To sa obserwacje moje (i moich kolegów), rzadko kiedy trafi się elegancka ukrainka, najczęściej to sa "zrobione" blondyny, które czekają az otworzysz portfel albo w drugą stronę: laski z odrostami i frottowymi gumkami do włósów, fioletowymi cieniami na oczach w startych sandałach na koturnach.

I co z tego ? Kim jesteś żeby ludziom biede wytykać? Nie każdy ma równe szanse, tak samo jak azjatka może powiedział że masz brzydki wielkie biały nos , miło ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
9 minut temu, Gość Gość224 napisał:

Z resztą już na tvp widzę że są promowane związki z ukrainkami i filipinkami, ostatnio jakiś koleś w jednym z programów miał żonę z Filipin, myślę że PiS sobie zdaję sprawę że polki już rodzić nie chcą więc zaczynają uprawiać kulturę brania sobie uleglych żon ze wschodu 

Nic nie mam do Ukraińców tylko jak to jest, że jakoś Polki nie biorą Ukraińców za mężów? Dlaczego Niemki nie biorą za mężów Polaków? Ukrainkę za żonę to weźmie sobie ktoś pokroju "Chłopaków do wzięcia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Kobiecość? Możesz wyjaśnić? Pewnie jestes ukrainką, ups, sorry 😄

To sa obserwacje moje (i moich kolegów), rzadko kiedy trafi się elegancka ukrainka, najczęściej to sa "zrobione" blondyny, które czekają az otworzysz portfel albo w drugą stronę: laski z odrostami i frottowymi gumkami do włósów, fioletowymi cieniami na oczach w startych sandałach na koturnach.

I co z tego ? Kim jesteś żeby ludziom biede wytykać? Nie każdy ma równe szanse, tak samo jak azjatka może powiedział że masz brzydki wielkie biały nos , miło ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość goscik napisał:

straszne, biedne kobiety. ale kiedyś to tez się skończy i zaczną zapładniać muzułmanki, bo tak czy siak, kolejne pokolenie polsko-azjatyckie, wychowane w naszych warunkach nie da sobie w kasze dmuchać.

Ostatnio widziałam jakieś badania, w których wysnuto ciekawy wniosek. Faceci marzą o ULEGŁYCH żonach, wazna jest u nich uroda i spolegliwość, natomiast u swoich córek chwiliby widzieć takie cechy jak: INTELIGENCJA, WYSOKIE POCZUCIE WARTOŚCIE, uroda na drugim planie 😄 Zabawni sa ci samcy.

jedno nie przeczy drugiemu, wręcz się uzupełnia 🙂

inteligencja niekoniecznie musi iść w prace zawodową jako wyrobnik neoliberalizmu, ale chociażby w racjonalne prowadzenie gospodarstwa domowego i podtrzymanie konwersacji na wysokim poziomie a poczucie wartości by nie zabiegać o uznanie w oczach słabo rokującego faceta byleby by nie było "turnus mija a ja niczyja".

poza tym agresja wywołana tzw. emancypacją kobiet możliwa jest jedynie w warunkach stbilizacji zapewnionej przez mężczyzn, niech no przyjdzie krach albo konflikt/rewolucja 😉

dziękuje za uwagę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Kobiecość? Możesz wyjaśnić? Pewnie jestes ukrainką, ups, sorry 😄

To sa obserwacje moje (i moich kolegów), rzadko kiedy trafi się elegancka ukrainka, najczęściej to sa "zrobione" blondyny, które czekają az otworzysz portfel albo w drugą stronę: laski z odrostami i frottowymi gumkami do włósów, fioletowymi cieniami na oczach w startych sandałach na koturnach.

te drugie, gwoli ścisłości, tez naturalnie czekaja na otwarcie portfela 😄

Byłem w związku z taka jedną, wydawać się mogło, że z klasą. Krótki to był związek, pogoniłem biedaczkę, znalazła kolejnego frajera 😄

 

to taka mentalność, wschodnia. Facet ma dać, zarobić, kupić. One nic nie dają od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Filipiny czy Wietnam to tak biedna państwa że jeszcze 40 lat sobie je będą sprowadzać, azjatki też mają bardziej uległe geny 

co to są uległe geny LOL 😄
Bo ja wiem tylko o dwóch genach: recesywnych i dominujących, proponuję zapoznać się z literaturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie żal mi karierowiczek rzuconych dla miłych uleglych azjatek , jak ktoś wyzywa matki od krów rozplodowych to znaczy że jest obrzydliwym człowiekiem i nie zasługuje na faceta a co dopiero na rodzinę, wasze matki też tak nazywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

jedno nie przeczy drugiemu, wręcz się uzupełnia 🙂

inteligencja niekoniecznie musi iść w prace zawodową jako wyrobnik neoliberalizmu, ale chociażby w racjonalne prowadzenie gospodarstwa domowego i podtrzymanie konwersacji na wysokim poziomie a poczucie wartości by nie zabiegać o uznanie w oczach słabo rokującego faceta byleby by nie było "turnus mija a ja niczyja".

poza tym agresja wywołana tzw. emancypacją kobiet możliwa jest jedynie w warunkach stbilizacji zapewnionej przez mężczyzn, niech no przyjdzie krach albo konflikt/rewolucja 😉

dziękuje za uwagę 🙂

otóż przeczy, ponieważ facet wg tych badań wcale nie szuka sobie inteligentnej kobiety, ale OREDOWNICZKI domowego ogniaska, miłej, uległej. Z kolei dla swoich córek chcieliby emancypacji, wolności wyboru, niekoniecznie męża 🙂 sa oczywiście wyjątki, ale statystycznie takich ojców jest więcej, postaram się znaleźć te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie żal mi karierowiczek rzuconych dla miłych uleglych azjatek , jak ktoś wyzywa matki od krów rozplodowych to znaczy że jest obrzydliwym człowiekiem i nie zasługuje na faceta a co dopiero na rodzinę, wasze matki też tak nazywanie?

powiedz to panu Szyszko, który bredzi o DZIETNOŚCI KOBIET.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale ona ma rację 😉 mówię to jako kobieta 

Jeszcze tu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

te drugie, gwoli ścisłości, tez naturalnie czekaja na otwarcie portfela 😄

Byłem w związku z taka jedną, wydawać się mogło, że z klasą. Krótki to był związek, pogoniłem biedaczkę, znalazła kolejnego frajera 😄

 

to taka mentalność, wschodnia. Facet ma dać, zarobić, kupić. One nic nie dają od siebie.

Nie wiadomo co gorsze one , czy wy wrzeszczace wiecznie zle babochlopy , które uważają macierzyństwo i normalna rodzinę za cos chorego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A nie jesteście w stanie pojąć że nie dla każdej kobiety siedzenie z dzieckiem w domu to więzienie? To jest naturalna rola kobiety żeby się opiekować dzieckiem,gotować, czekać na męża w domu , jak ktoś chce pracować to niech pracuje ludzie trochę szacunku do siebie bo robicie burze o nic, problemy kobiet 1 świata 

A kto tak twierdzi że naturalna? A może to domena słabych, uległych kobiet bez ambicji? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widzę, że propaganda PO zbiera żniwo. Szyszko powiedział że dobrze by było jakby mężczyzna lepiej zarabiał tak żeby kobieta nie była zmuszona chodzić do pracy, a PO-wcy odebrali to jako zniewolenie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando

Poznałam wiele miłych kobiet z Ukrainy, serdeczne, z sercem na dłoni, ale faceci to jakiś dramat. Polak, chociażby taki z "Chłopaków do wzięcia" to i tak piętro wyżej on nich w większości przypadków. Zresztą, zapomniał wół jak cielęciem był. Zamień Polak na Niemiec i Ukrainka na Polka i będzie z grubsza to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

jedno nie przeczy drugiemu, wręcz się uzupełnia 🙂

inteligencja niekoniecznie musi iść w prace zawodową jako wyrobnik neoliberalizmu, ale chociażby w racjonalne prowadzenie gospodarstwa domowego i podtrzymanie konwersacji na wysokim poziomie a poczucie wartości by nie zabiegać o uznanie w oczach słabo rokującego faceta byleby by nie było "turnus mija a ja niczyja".

poza tym agresja wywołana tzw. emancypacją kobiet możliwa jest jedynie w warunkach stbilizacji zapewnionej przez mężczyzn, niech no przyjdzie krach albo konflikt/rewolucja 😉

dziękuje za uwagę 🙂

poza tym z tym wyrobnictwem to juz twoja mocna nadinterpretacja. Inteligentna osoba rzadko bywa wyrobnikiem, bo potrafi się ustawić. Niekoniecznie bogato wychodzac za mąż 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A kto tak twierdzi że naturalna? A może to domena słabych, uległych kobiet bez ambicji? Hm?

A skąd wiesz że większość tych kobiet które chcą rodziny i dzieci nie mają ambicji i nie są inteligentne? To że ktoś nie lubi dzieci i nie chce rodzimy nie oznacza od razu że jest tytanem intelektu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę, że propaganda PO zbiera żniwo. Szyszko powiedział że dobrze by było jakby mężczyzna lepiej zarabiał tak żeby kobieta nie była zmuszona chodzić do pracy, a PO-wcy odebrali to jako zniewolenie kobiet.

To raczej zniewolenie mężczyzn. Bo nikt nie pomysli, ze oni też mogliby chciec nie musieć chodzić do pracy i zeby utrzymywała ich dobrze zarabiająca żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Ando napisał:

Poznałam wiele miłych kobiet z Ukrainy, serdeczne, z sercem na dłoni, ale faceci to jakiś dramat. Polak, chociażby taki z "Chłopaków do wzięcia" to i tak piętro wyżej on nich w większości przypadków. Zresztą, zapomniał wół jak cielęciem był. Zamień Polak na Niemiec i Ukrainka na Polka i będzie z grubsza to samo.

A ja poznałam wielu fajnych chłopaków z Ukrainy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tylko PeOwiec tak może zrozumieć że MATKA MA SIEDZIEĆ W DOMU NA ŁASCE MĘŻA. To nie jest islam, że musi. Niech wypowie się któraś matka, jak jej mąż nie mógł utrzymać rodziny, a ona była zmuszona szukać bylejakiej pracy za marne pieniądze, niewiadomo co z dzieckiem zrobić bo przedszkole też bardzo drogie. Jemu chodziło oto, że dobrze by było jakby ojciec zarabiał wystarczająco dużo żeby nie było takiej sytuacji jaką wymieniłam wyżej. Jak ktoś jest ambitny i woli żeby niańka wychowywała cudze dziecko to jego sprawa, a jak ktoś chce sam swoje dziecko wychować, to nie trollujcie jego zdania. Przedszkoli za PiS i tak jest więcej jak za PO, bo ja kiedyś chcąc dać dziecko do przedszkola musiałam dać zaświadczenie że oboje pracujemy, a do pracy nie mogłam pójść jak dziecko było w domu i błędne koło się zamykało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiesz że większość tych kobiet które chcą rodziny i dzieci nie mają ambicji i nie są inteligentne? To że ktoś nie lubi dzieci i nie chce rodzimy nie oznacza od razu że jest tytanem intelektu 😉

Są badania, które dowiodły, że osoby bezdzietne wyboru mają średnio wyższe IQ niż reszta społeczeństwa. Osoby o niskim IQ zawsze mają dzieci. Chyba, że nie mogą. A im niższe IQ tym więcej dzieci.

Takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 minut temu, Gość gość napisał:

dodaj jeszcze, że w szumnie nazywanej branżą kreatywną (czyli marketingowa otoczka żeby zwabić klienta na produkt czyli wmówić  mu potrzeby) funkcjonujesz głownie dlatego, że realizujesz zlecenia dla podmiotów powiązanych z opozycją, więc się jej trzymasz niczym pijany płotu 🙂

Nie, jestem architektem i prowadzę biuro projektowe. Zatrudniam innych projektantów oraz grafików i dwóch inżynierów. Nie muszę nikogo nagabywać do współpracy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A ja poznałam wielu fajnych chłopaków z Ukrainy.

Oni polek nie chcą bo uważają za męskie i brzydkie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×