Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

otóż przeczy, ponieważ facet wg tych badań wcale nie szuka sobie inteligentnej kobiety, ale OREDOWNICZKI domowego ogniaska, miłej, uległej. Z kolei dla swoich córek chcieliby emancypacji, wolności wyboru, niekoniecznie męża 🙂 sa oczywiście wyjątki, ale statystycznie takich ojców jest więcej, postaram się znaleźć te badania.

no, czyli tak jak podkreślone: inteligencja w racjonalnym prowadzeniu gospodarstwa domowego, inteligentna rozmówczyni dysponującą szeroką wiedzą ogólną czyli orędowniczka domowego ogniska.

teraz już natomiast dopowiadasz, była mowa o poczuciu wartości a więc wolności wyboru w zakresie między innymi partnera życiowego a ty już insynuujesz, że to wcale nie tak, bo za tym ma iść szeroko rozumiana emancypacja

jakieś tendencyjne te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Oni polek nie chcą bo uważają za męskie i brzydkie 

nie. nie uważają Polek za męskie i brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Są badania, które dowiodły, że osoby bezdzietne wyboru mają średnio wyższe IQ niż reszta społeczeństwa. Osoby o niskim IQ zawsze mają dzieci. Chyba, że nie mogą. A im niższe IQ tym więcej dzieci.

Takie są fakty.

Pokaż link do badań, bo akurat znam wielu lekarzy którzy mają po kilkoro dzieci a znam też utrzymankio po zawodowce , które nie chcą mieć dzieci bo muszą mieć czas na kosmetyczkę i yoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To raczej zniewolenie mężczyzn. Bo nikt nie pomysli, ze oni też mogliby chciec nie musieć chodzić do pracy i zeby utrzymywała ich dobrze zarabiająca żona.

Ależ tak jest w Skandynawii! I ja jestem calkowicie za tym. decyzja powinna należeć do obojga rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Proponuję do kompletu zdelegalizować rozwody, żeby nie było że po 50 te panie się obudzą, że mąż poszedł płodzić obywateli dalej z kimś młodszym przy przyklasku rzadu, a one bez doświadczenia, oszczędności nagle muszą się utrzymać same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość gosc napisał:

poza tym z tym wyrobnictwem to juz twoja mocna nadinterpretacja. Inteligentna osoba rzadko bywa wyrobnikiem, bo potrafi się ustawić. Niekoniecznie bogato wychodzac za mąż 🙂

no widać to przy braku korelacji  wykształcenia (więcej kobiet kończy studia) z zarobkami (dysproporcja między kobietami a mężczyznami). tyle z ustawiania się na rynku pracy inteligentnych kobiet 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa

Proponuję do kompletu zdelegalizować rozwody, żeby nie było że po 50 te panie się obudzą, że mąż poszedł płodzić obywateli dalej z kimś młodszym przy przyklasku rzadu, a one bez doświadczenia, oszczędności nagle muszą się utrzymać same. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

To raczej zniewolenie mężczyzn. Bo nikt nie pomysli, ze oni też mogliby chciec nie musieć chodzić do pracy i zeby utrzymywała ich dobrze zarabiająca żona.

Ależ tak jest w Skandynawii! I ja jestem calkowicie za tym. decyzja powinna należeć do obojga rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To tylko PeOwiec tak może zrozumieć że MATKA MA SIEDZIEĆ W DOMU NA ŁASCE MĘŻA. To nie jest islam, że musi. Niech wypowie się któraś matka, jak jej mąż nie mógł utrzymać rodziny, a ona była zmuszona szukać bylejakiej pracy za marne pieniądze, niewiadomo co z dzieckiem zrobić bo przedszkole też bardzo drogie. Jemu chodziło oto, że dobrze by było jakby ojciec zarabiał wystarczająco dużo żeby nie było takiej sytuacji jaką wymieniłam wyżej. Jak ktoś jest ambitny i woli żeby niańka wychowywała cudze dziecko to jego sprawa, a jak ktoś chce sam swoje dziecko wychować, to nie trollujcie jego zdania. Przedszkoli za PiS i tak jest więcej jak za PO, bo ja kiedyś chcąc dać dziecko do przedszkola musiałam dać zaświadczenie że oboje pracujemy, a do pracy nie mogłam pójść jak dziecko było w domu i błędne koło się zamykało.

Szyszko dawał do zrozumienia, że żłobki i przedszkola to wymysł komuny. Sorry, nie znam dziecka, któremu przedszkole by się nie przysłużyło. Znam dzieci uczęszczające do placówek terapeutycznych dzięki którym rozwijają się lepiej, niwelują różne deficyty, rodziny z takimi dziećmi nie poradziłyby sobie bez podobnego wsparcia. Przedszkole zawsze rozwija dziecko, jak nie edukacyjnie to społecznie. Nie każde jest przechowalnią. Matka, nawet mimo najszczerszych chęci nie zapewni dziecku tylu potrzebnych zajęć pedagogicznych, logopedycznych czy plastycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

To raczej zniewolenie mężczyzn. Bo nikt nie pomysli, ze oni też mogliby chciec nie musieć chodzić do pracy i zeby utrzymywała ich dobrze zarabiająca żona.

To już musisz uzgodnić ze swoją żoną. Jeżeli masz ochotę, sprzątać, prać, gotować, a ona będzie miała ochotę przyjść z pracy i położyć się i nic w domu nie robić, to myślę że chyba się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

nie. nie uważają Polek za męskie i brzydkie.

Pracuje z nimi na budowie i oni mają takie zdanie o polkach jak Polacy o Niemkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olja
Przed chwilą, Gość Kupa napisał:

Proponuję do kompletu zdelegalizować rozwody, żeby nie było że po 50 te panie się obudzą, że mąż poszedł płodzić obywateli dalej z kimś młodszym przy przyklasku rzadu, a one bez doświadczenia, oszczędności nagle muszą się utrzymać same. 

Jakiś czas temu w radio "trójce" była dyskusja o tym czy należy chronic tradycyjny model rodziny. I uwierz mi, że wypowiadał się tam poseł z PiSu , który stwierdził, że chciałby dołożyć wszelkich starań prawnych aby tych rozwodów było jak najmniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość goscik napisał:

Ależ tak jest w Skandynawii! I ja jestem calkowicie za tym. decyzja powinna należeć do obojga rodziców.

czyli scenariusz z powolniakiem jest możliwy 😄

panienka nie przyzna, że statystyki niepracujących mężczyzn nabijają przeważnie "nowi Szwedzi" prawda? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszni anty pisowcy

Właśnie tak nikt nikomu niczego nie nakazał. Ale śmieszni anty pisowcy oczywiście wszystko rozumia na opak dlatego dalej głosują na poko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość00
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pokaż link do badań, bo akurat znam wielu lekarzy którzy mają po kilkoro dzieci a znam też utrzymankio po zawodowce , które nie chcą mieć dzieci bo muszą mieć czas na kosmetyczkę i yoge

W punkt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pracuje z nimi na budowie i oni mają takie zdanie o polkach jak Polacy o Niemkach

Serio pracujesz na budowie z Ukraincami?????????? Przeciez teraz ukraincow zatrudnia się w budowlance za najniższe stawki a ty jeszcze tam pracujesz, fujka. Nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
1 minutę temu, Gość olja napisał:

Jakiś czas temu w radio "trójce" była dyskusja o tym czy należy chronic tradycyjny model rodziny. I uwierz mi, że wypowiadał się tam poseł z PiSu , który stwierdził, że chciałby dołożyć wszelkich starań prawnych aby tych rozwodów było jak najmniej!

To co PiS zrobił z moim ukochanym radiem to zbrodnia. Przestałam słuchać, propaganda od rana do nocy i Piotr Semka dyszący do mikrofonu. Dziękuję, postoję, włączę znów jak PiS zostawi "Trójkę" w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

o czym ty  p i e r d o l i s z   dziecko drogie? Jakie feministyczne ujadanie?  Chęć do pracy, zarabiania i rozwijania własnych pasji nazywasz ujadaniem? Puknij się w czółko.

Dokładnie. Niech jeszcze przejdzie coś takiego jak legalne pobicie żony i islamu nam tutaj nie trzeba. Pamiętasz te teksty od nich, jak gadali, se jednorazowe pobicie, to nie pobicie jak kobiety z innych partii, chciały ustawę przeciwko przemocy w rodzinie. Pan Szyszko niech się nie kompromituje, bo właśnie siedzenie w domu i mały zarobek kobiet, to jest spuścizna po komunie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Serio pracujesz na budowie z Ukraincami?????????? Przeciez teraz ukraincow zatrudnia się w budowlance za najniższe stawki a ty jeszcze tam pracujesz, fujka. Nie ma się czym chwalić

Oni mają wysokie stawki a Polacy jeszcze wyższe bo nie ma rak do tej pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Serio pracujesz na budowie z Ukraincami?????????? Przeciez teraz ukraincow zatrudnia się w budowlance za najniższe stawki a ty jeszcze tam pracujesz, fujka. Nie ma się czym chwalić

Oni mają wysokie stawki a Polacy jeszcze wyższe bo nie ma rak do tej pracy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Ando napisał:

Szyszko dawał do zrozumienia, że żłobki i przedszkola to wymysł komuny. Sorry, nie znam dziecka, któremu przedszkole by się nie przysłużyło. Znam dzieci uczęszczające do placówek terapeutycznych dzięki którym rozwijają się lepiej, niwelują różne deficyty, rodziny z takimi dziećmi nie poradziłyby sobie bez podobnego wsparcia. Przedszkole zawsze rozwija dziecko, jak nie edukacyjnie to społecznie. Nie każde jest przechowalnią. Matka, nawet mimo najszczerszych chęci nie zapewni dziecku tylu potrzebnych zajęć pedagogicznych, logopedycznych czy plastycznych.

hmmm a czy za sanacji funkcjonowały powszechnie dostępne żłobki i przedszkola?

nie?

to czyli jednak dostępne dla wszystkich warstw otwarto je dopiero za komuny, prawda?

i jak on ma czelność powiedzieć prawde, że ich masowość wynikała z doktrynalnych założeń komunizmu w myśl zasady: kobiety na traktory a twoje dzieci niech wychowuje kto inny?

kłamliwy sqwiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ando
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Oni polek nie chcą bo uważają za męskie i brzydkie 

To logiczne, że nie chcą wiązać się z kobietą, która wymaga by nie pił i nie bił i jeszcze korzystał z prysznica częściej niż raz na dwa tygodnie. Rzadko widuję Ukraińca wyglądającego inaczej niż czapka bejsbolówka, pet w gębie, schodzone adidasy i szare spodnie od dresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Serio pracujesz na budowie z Ukraincami?????????? Przeciez teraz ukraincow zatrudnia się w budowlance za najniższe stawki a ty jeszcze tam pracujesz, fujka. Nie ma się czym chwalić

To sobie sama to rób chyba , że wolisz lepianke z goffa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscik
8 minut temu, Gość gość napisał:

no widać to przy braku korelacji  wykształcenia (więcej kobiet kończy studia) z zarobkami (dysproporcja między kobietami a mężczyznami). tyle z ustawiania się na rynku pracy inteligentnych kobiet 😉

ale wykształcenie ma się nijak to inteligencji, gwoli ścisłośći 🙂 Inteligencja nie równa się wiedzy!
Ja konczyłam studia na agh w Krakowie, było tam wiele kobiet kształcących się na kierunkach ścisłych tzw wymiatacze intelektualne 🙂

Uwierz, że wykształcenie może być rózne i nikt nie wmówi mi, że dziewczyna po kosmetologii/turystyce jest inteligentniejsza niż laska-inżynier po technicznych, ciężkich studiach (oczywiście bez urazy, nie wszystkie, znam wiele bardzo inteligentych kosmetolożek z własnymi firmami 😉

Inteligencja to też umiejętnośc dostosowania się i odnalezienia  na rynku, nie znam żadnej laski po technicznych studiach, która zarabiałaby mało 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ando napisał:

To logiczne, że nie chcą wiązać się z kobietą, która wymaga by nie pił i nie bił i jeszcze korzystał z prysznica częściej niż raz na dwa tygodnie. Rzadko widuję Ukraińca wyglądającego inaczej niż czapka bejsbolówka, pet w gębie, schodzone adidasy i szare spodnie od dresu.

Ja znam ukrainca który się przez 2 lata mieszkania i nowego marca tu dorobił, gdzie Polak tego nie umie przez 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

To już musisz uzgodnić ze swoją żoną. Jeżeli masz ochotę, sprzątać, prać, gotować, a ona będzie miała ochotę przyjść z pracy i położyć się i nic w domu nie robić, to myślę że chyba się zgodzi.

ja co najwyżej mogą poodkurzać i pozmywać, dom jest nas obojga, więc obie osoby powinny go ogarniać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupa
Przed chwilą, Gość olja napisał:

Jakiś czas temu w radio "trójce" była dyskusja o tym czy należy chronic tradycyjny model rodziny. I uwierz mi, że wypowiadał się tam poseł z PiSu , który stwierdził, że chciałby dołożyć wszelkich starań prawnych aby tych rozwodów było jak najmniej!

Sądzę, ze prezes by przyklasnął stwierdzeniu, ze w prawdziwej rodzinie nie ma rozwodów. Ciekawe jak to się ma do jego siostrzenicy w trzecim malzenstwie. Pisuary to wlasnie takie mendy, pierwsi do układania innym życia zgodnie z moralnością, której sami się nie trzymają. Że wspomnę tylko Banasia powiazanego z boordelami, kurfiarza Raczka, damskiego boksera Piaseckiego. A wszyscy rządkiem do kościółka i ujadają, żeby dzieci nie uczyć o seksie bo jeszcze jakimś przypadkiem będa wiedzialy jak sie bronic przed zbokami. FUJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja znam ukrainca który się przez 2 lata mieszkania i nowego marca tu dorobił, gdzie Polak tego nie umie przez 10 lat 

jak ma dobre dojście do papierosków z przemyt, tytoniu przy bezwględności w działaniu to może i hotel wybudować, takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość lejlo
2 minuty temu, Gość goscik napisał:

ale wykształcenie ma się nijak to inteligencji, gwoli ścisłośći 🙂 Inteligencja nie równa się wiedzy!
Ja konczyłam studia na agh w Krakowie, było tam wiele kobiet kształcących się na kierunkach ścisłych tzw wymiatacze intelektualne 🙂

Uwierz, że wykształcenie może być rózne i nikt nie wmówi mi, że dziewczyna po kosmetologii/turystyce jest inteligentniejsza niż laska-inżynier po technicznych, ciężkich studiach (oczywiście bez urazy, nie wszystkie, znam wiele bardzo inteligentych kosmetolożek z własnymi firmami 😉

Inteligencja to też umiejętnośc dostosowania się i odnalezienia  na rynku, nie znam żadnej laski po technicznych studiach, która zarabiałaby mało 🙂

A nie przyszło ci do głowy że nie każdego to kręci? Że nie każdy chce robić tylko coś dla kasy i nienawidzić swojej pracy? Ja miałam mega głowę do nauki a zostałam fryzjerka bo to kocham, chociaż z matematyki same 5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ando napisał:

Szyszko dawał do zrozumienia, że żłobki i przedszkola to wymysł komuny.

Dużo rzeczy z komuny jest dobre i to co dobre, powinno dalej istnieć. Najgorsze co zrobiono w latach 90-tych to niszczono wszystko co kojarzyło się z komuną. Likwidowano PGR-y, na siłę prywatyzowano zakłady. Ja jestem zdania że prywatyzować, tak. Ale te co przynosiły zyski, to po co likwidować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×