Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goscik

PiS chce pozwolić zarabiać lepiej mężczyznom a kobiety zamknąć w domach.

Polecane posty

Gość gosc
14 minut temu, Gość fujka napisał:

Cieszę się, że swoją pracą po godzinach sponsoruję wycieczki zagraniczne beneficjentom 500+. To się nazywa społeczna sprawiedliwość.

Weź więcej nadgodzin. Ceny rosną i będą rosły coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Dzięki 500+ napędzamy gospodarki innych krajów sponsorując zagraniczne wczasy beneficjentom tegoż wspaniałego programu:

"Na wyjazd zagraniczny częściej pozwolą sobie beneficjenci programu 500 plus niż osoby niekorzystające z tego programu. W ubiegłym roku na taki wyjazd zdecydowało się 25 proc. beneficjentów programu, a w 2018 r. na wakacje za granicę pojedzie już prawie 40 proc. z nich."

"Sytuacja polskiej służby zdrowia jest dramatyczna. Brakuje lekarzy i pielęgniarek, a długi szpitali ciągle rosną i na ten moment przekraczają 13 miliardów złotych."

Co tam szpitale. Najważniejsze, żeby beneficjenci 500+ mogli na zagraniczne wczasy pojechać. Wspomóc Grecję w kłopocie lub naszych braci Egipcjan i Tunezyjczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

"Sytuacja polskiej służby zdrowia jest dramatyczna. Brakuje lekarzy i pielęgniarek, a długi szpitali ciągle rosną i na ten moment przekraczają 13 miliardów złotych."

Co tam szpitale. Najważniejsze, żeby beneficjenci 500+ mogli na zagraniczne wczasy pojechać. Wspomóc Grecję w kłopocie lub naszych braci Egipcjan i Tunezyjczyków.

Brajanki i Dżesiki potrzebują duuużo zabawek i dzięki programowi 500+ wspomagają gospodarkę Chin. Handelek na Alliexpersie kwitnie, aż miło.

500+ miało pobudzić gospodarkę i pobudziło! Szkoda tylko, że nie naszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Brajanki i Dżesiki potrzebują duuużo zabawek i dzięki programowi 500+ wspomagają gospodarkę Chin. Handelek na Alliexpersie kwitnie, aż miło.

500+ miało pobudzić gospodarkę i pobudziło! Szkoda tylko, że nie naszą.

I co zrobisz że wyborcy pisu są jacy są, lepiej, są z tego dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

I co zrobisz że wyborcy pisu są jacy są, lepiej, są z tego dumni

Kiedyś człowiek się wstydził, że czegoś nie wie albo nie doczytał, a dziś to powód do dumy. Józek nareszcie odbije sobie upokorzenia dowalając aktorom czy pisarzom, "bo co oni tam wiedzą", a minister Gliński nawet nie kryje, że nie oglądał oskarowego polskiego filmu czy nie doczytał polskiej noblistki, a to powinien być jego cholerny obowiązek (nawet jeżeli coś jest kwestią gustu, może się podobać lub nie to minister kultury musi promować takich laureatów, łaski nie robi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 godzin temu, Gość gość napisał:

 kto jest winien w większości wypadków nędzy tych dzieci? Chyba rodzic, czyż nie? Jestem dorosłą dawno osobą, ale też dzieckiem doświadczonym nędzą. Gdybym miała normalnego rodzica, który łoży na rodzinę, to nie miałabym takich doświadczeń. Ojciec miał duże

nie, nie rodzic. Piszesz o jakichs skrajnosciach na podstawie własnej patologii w domu. Polska była od lat, bo PIs w tym ma rację, zródłem taniej siły roboczej która miała pracowac za przysłowiowa miche. Wiekszosc ludzie miała biedę, cudem dopinali budzet. Jest masa rejonów w kraju biedniejszych , np. sciana wschodnia, Podkarpacie, ostatnio Wielkopolska biednieje. Rodzic moze byc winny w mniejszosci wypadków, i to znacznej mniejszosci. bo ekstremalne przykłady chlania nie sa normalne. Ja za to na pęczki miałam znajomych co mieli jedno dziecko, oboje pracowali po minimum 8 godzin, i nie byli w stanie nawet wynając mieszkania. Mój tata zmarł na wylew, a moja matka tez sie pochorowała, i jak byłam w liceum to sie musiałam utrzymywac tylko z renty po tacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
19 minut temu, Gość gosc napisał:

nie, nie rodzic. Piszesz o jakichs skrajnosciach na podstawie własnej patologii w domu. Polska była od lat, bo PIs w tym ma rację, zródłem taniej siły roboczej która miała pracowac za przysłowiowa miche. Wiekszosc ludzie miała biedę, cudem dopinali budzet. Jest masa rejonów w kraju biedniejszych , np. sciana wschodnia, Podkarpacie, ostatnio Wielkopolska biednieje. Rodzic moze byc winny w mniejszosci wypadków, i to znacznej mniejszosci. bo ekstremalne przykłady chlania nie sa normalne. Ja za to na pęczki miałam znajomych co mieli jedno dziecko, oboje pracowali po minimum 8 godzin, i nie byli w stanie nawet wynając mieszkania. Mój tata zmarł na wylew, a moja matka tez sie pochorowała, i jak byłam w liceum to sie musiałam utrzymywac tylko z renty po tacie. 

Ludzie mieli biedę ale nie przeszkadzało to im się mnożyć i wikłać w tę swoją biedę ludzi, ktorych powłali na świat. Biedy dzieci w ogromnej większości winni są rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Ludzie mieli biedę ale nie przeszkadzało to im się mnożyć i wikłać w tę swoją biedę ludzi, ktorych powłali na świat. Biedy dzieci w ogromnej większości winni są rodzice.

20 lat temu cała Polska była biedna. Jak chcesz to sobie poczytaj statystyki, jaki procent ludzi np. miał oszczędnosci. Nawet obecnie z tego co kojarzę, wiekszosc nie ma oszczędnosci. Cały naród by musiał zrezygnowac z rozmnazania. Juz sie tak nie unoś paniusiu. Nei masz ochoty płacic na 500 plus, a ja tez płace podatki, nie jezdze samochodem, i mogłabym powiedziec, ze nie mam ochoty zeby z nich szly, w końcu finalnie gigantyczne pieniadze na np. budowe dróg czy autostrad. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 godzin temu, Gość Gosc napisał:

 

Baby są jednak głupie. Zamiast się cieszyć że ktoś chce je w końcu odciążyć żeby nie musiały zasuwać bna 2 etaty tylko mogły leżeć pachnieć i skupić się na wychowywaniu dzieci to one wola pracować na kasie LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

20 lat temu cała Polska była biedna. Jak chcesz to sobie poczytaj statystyki, jaki procent ludzi np. miał oszczędnosci. Nawet obecnie z tego co kojarzę, wiekszosc nie ma oszczędnosci. Cały naród by musiał zrezygnowac z rozmnazania. Juz sie tak nie unoś paniusiu. Nei masz ochoty płacic na 500 plus, a ja tez płace podatki, nie jezdze samochodem, i mogłabym powiedziec, ze nie mam ochoty zeby z nich szly, w końcu finalnie gigantyczne pieniadze na np. budowe dróg czy autostrad. 

Co za tępota umysłowa, infrastruktura to podstawa rozwoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Baby są jednak głupie. Zamiast się cieszyć że ktoś chce je w końcu odciążyć żeby nie musiały zasuwać bna 2 etaty tylko mogły leżeć pachnieć i skupić się na wychowywaniu dzieci to one wola pracować na kasie LOL.

Niektóre baby to są jednak głupie. Zamiast partnera biorą sobie dziecko, za które wszystko trzeba wszystko robić (i jeszcze nie potrafią własnych dzieci wychować i te też mają rączki do tyłków przyrośnięte), więc zasuwają jak te idi0tki jakieś. Na szczęście większość jest normalna, i ich mężowie też, potrafią stworzyć fajne partnerskie związki, pomgając sobie w utrzymaniu rodziny i obowiązkach z nią związanych, dzięki czemu każdy ma czas dla siebie i rodziny  🙂 I przykro mi, że masz szanse tylko na pracę na kasie. Może trzeba się było uczyć, czy coś? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
50 minut temu, Gość gosc napisał:

20 lat temu cała Polska była biedna. Jak chcesz to sobie poczytaj statystyki, jaki procent ludzi np. miał oszczędnosci. Nawet obecnie z tego co kojarzę, wiekszosc nie ma oszczędnosci. Cały naród by musiał zrezygnowac z rozmnazania. Juz sie tak nie unoś paniusiu. Nei masz ochoty płacic na 500 plus, a ja tez płace podatki, nie jezdze samochodem, i mogłabym powiedziec, ze nie mam ochoty zeby z nich szly, w końcu finalnie gigantyczne pieniadze na np. budowe dróg czy autostrad. 

To, ze nie jeździsz samochodem nie oznacza, że nie korzystasz z dróg autostrad. Pomyśl trochę skąd się bierze towar w sklepach, aptekach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Baby są jednak głupie. Zamiast się cieszyć że ktoś chce je w końcu odciążyć żeby nie musiały zasuwać bna 2 etaty tylko mogły leżeć pachnieć i skupić się na wychowywaniu dzieci to one wola pracować na kasie LOL.

Jakoś nie mam ochody robić na "cały etat" w domu. Wolę dzielić ten "etat" z mężem i pracować. Praca zawodowa jest fajniejsza niż leżenie i skupianie się na wychowaniu dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

20 lat temu cała Polska była biedna. Jak chcesz to sobie poczytaj statystyki, jaki procent ludzi np. miał oszczędnosci. Nawet obecnie z tego co kojarzę, wiekszosc nie ma oszczędnosci. Cały naród by musiał zrezygnowac z rozmnazania. Juz sie tak nie unoś paniusiu. Nei masz ochoty płacic na 500 plus, a ja tez płace podatki, nie jezdze samochodem, i mogłabym powiedziec, ze nie mam ochoty zeby z nich szly, w końcu finalnie gigantyczne pieniadze na np. budowe dróg czy autostrad. 

A po co sprowadzć na świat ludzi w takiej sytuacji? Żeby biedowali? Serio tego nie rozumiem, że zwierzęcy instynkt jest silniejszy niż rozum i odpowiedzialność za własne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
21 minut temu, Gość gosc napisał:

A po co sprowadzć na świat ludzi w takiej sytuacji? Żeby biedowali? Serio tego nie rozumiem, że zwierzęcy instynkt jest silniejszy niż rozum i odpowiedzialność za własne dzieci.

zeby pracowali za grosze. Czynnik ludzki to podstawa dobrobytu. dlatego tak pis walczy, zeby ludzie sie rozmnazali. Tyle, ze Po to była partia biznesu, która całą strategie opierała na Polsce jako bazie taniej siły roboczej. wiekszosc ludzi chce miec dzieci. Jakby cała biedna Polska sie nie rozmnazała, to by teraz prawie nikogo nei było, ciebie pewnie tez. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W moim regionie jest bezrobocie i chciałabym żeby wszystkie paniusie z urzędu gminy czy doktorki zwolniły etaty mężczyznom. To uwlacza godnosci kobiety by utrzymywać rodzinę bo od tego jest mąż. Facet czuje się bardziej męski i pociągający jeśli to on zarabia na rodzinę a po powrocie do domu czeka na niego wypoczęta, uśmiechnięta żona, stęsknione dzieci i dom pachnący ciastem i miłością. Lewaki rozwaliły tradycyjny model rodziny. Jeszcze 30 lat temu nie do pomyślenia było by matka zostawiała malutkie dziecko i szła do pracy a teraz kobietom lewactwo mózgi wypraly. Połowa kobiecych zawodów to zawody wymyślane na siłę, żłobki czy przedszkola to sztuczne etaty i celowy projekt by rodziny były mniej zżyte. Fryzjerki kosmetyczki i inne fanaberyjki nie produkuja PKB i nie napędzają gospodarki więc ten resort mamy z głowy. Nauczycielkom i pielęgniarkom się coś ciągle nie podoba a mój mąż zasuwa po 15 godzin czasem a zarabia połowę tego co te całe nauczycielski czy urzędniczki czy pielęgniarki. W szpitalu pacjent jest zdany sam na siebie więc wywalić te pielęgniarki w ...u. Stare panny na sprzątaczki, ktoś kible czyścić musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariiOlla

Nie ufam lekarce, zawsze wolę lekarza. Facet to się musi nauczyć a baby na medycynie wiadomo hehe zaliczenie przez zaliczenie poza tym faceci bardziej angażują się w pracę a kobieta myślami jest w domu i myśli o praniu, dzieciach, brudnej podłodze, gdzie taniej zrobi zakupy i co ugotuje na obiad i nie skupia się na moim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

W moim regionie jest bezrobocie i chciałabym żeby wszystkie paniusie z urzędu gminy czy doktorki zwolniły etaty mężczyznom. To uwlacza godnosci kobiety by utrzymywać rodzinę bo od tego jest mąż. Facet czuje się bardziej męski i pociągający jeśli to on zarabia na rodzinę a po powrocie do domu czeka na niego wypoczęta, uśmiechnięta żona, stęsknione dzieci i dom pachnący ciastem i miłością. Lewaki rozwaliły tradycyjny model rodziny. Jeszcze 30 lat temu nie do pomyślenia było by matka zostawiała malutkie dziecko i szła do pracy a teraz kobietom lewactwo mózgi wypraly. Połowa kobiecych zawodów to zawody wymyślane na siłę, żłobki czy przedszkola to sztuczne etaty i celowy projekt by rodziny były mniej zżyte. Fryzjerki kosmetyczki i inne fanaberyjki nie produkuja PKB i nie napędzają gospodarki więc ten resort mamy z głowy. Nauczycielkom i pielęgniarkom się coś ciągle nie podoba a mój mąż zasuwa po 15 godzin czasem a zarabia połowę tego co te całe nauczycielski czy urzędniczki czy pielęgniarki. W szpitalu pacjent jest zdany sam na siebie więc wywalić te pielęgniarki w ...u. Stare panny na sprzątaczki, ktoś kible czyścić musi.

No już, już... zaraz przyjdzie pan pielęgniarz, zawiąże ładnie kaftanik na pleckach, da tabletkę i pójdziesz lulu w swoim ślicznym pokoiku bez klamek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

W moim regionie jest bezrobocie i chciałabym żeby wszystkie paniusie z urzędu gminy czy doktorki zwolniły etaty mężczyznom. To uwlacza godnosci kobiety by utrzymywać rodzinę bo od tego jest mąż. Facet czuje się bardziej męski i pociągający jeśli to on zarabia na rodzinę a po powrocie do domu czeka na niego wypoczęta, uśmiechnięta żona, stęsknione dzieci i dom pachnący ciastem i miłością. Lewaki rozwaliły tradycyjny model rodziny. Jeszcze 30 lat temu nie do pomyślenia było by matka zostawiała malutkie dziecko i szła do pracy a teraz kobietom lewactwo mózgi wypraly. Połowa kobiecych zawodów to zawody wymyślane na siłę, żłobki czy przedszkola to sztuczne etaty i celowy projekt by rodziny były mniej zżyte. Fryzjerki kosmetyczki i inne fanaberyjki nie produkuja PKB i nie napędzają gospodarki więc ten resort mamy z głowy. Nauczycielkom i pielęgniarkom się coś ciągle nie podoba a mój mąż zasuwa po 15 godzin czasem a zarabia połowę tego co te całe nauczycielski czy urzędniczki czy pielęgniarki. W szpitalu pacjent jest zdany sam na siebie więc wywalić te pielęgniarki w ...u. Stare panny na sprzątaczki, ktoś kible czyścić musi.

No już, już... zaraz przyjdzie pan pielęgniarz, zawiąże ładnie kaftanik na pleckach, da tabletkę i pójdziesz lulu w swoim ślicznym pokoiku bez klamek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jani Lane
1 godzinę temu, Gość MariiOlla napisał:

Nie ufam lekarce, zawsze wolę lekarza. Facet to się musi nauczyć a baby na medycynie wiadomo hehe zaliczenie przez zaliczenie poza tym faceci bardziej angażują się w pracę a kobieta myślami jest w domu i myśli o praniu, dzieciach, brudnej podłodze, gdzie taniej zrobi zakupy i co ugotuje na obiad i nie skupia się na moim przypadku

Słabe prowo, daje 1,5 gwiazdki na 5 za chęci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość gosc napisał:

zeby pracowali za grosze. Czynnik ludzki to podstawa dobrobytu. dlatego tak pis walczy, zeby ludzie sie rozmnazali. Tyle, ze Po to była partia biznesu, która całą strategie opierała na Polsce jako bazie taniej siły roboczej. wiekszosc ludzi chce miec dzieci. Jakby cała biedna Polska sie nie rozmnazała, to by teraz prawie nikogo nei było, ciebie pewnie tez. 

W Nigerze na jedną kobietę przypada 7 dzieci a w Somalii 6. I jakoś tam tego dobrobytu nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

W Nigerze na jedną kobietę przypada 7 dzieci a w Somalii 6. I jakoś tam tego dobrobytu nie widać.

Poziom dobrotu koreluje się negatywnie z dzietnością. Tak samo poziom IQ.

Czynnik ludzki się liczy. Ale nie w sensie ilości tylko jakości. Nie wszyscy powinni się rozmnażać ale tak się składa, że ci mniej inteligentni rozmnażają się dużo chętniej od tych bardziej inteligentnych.

Powoływanie na świat ludzi i fundowanie im życia w biedzie nie najlepiej świadczy o rozmnażających się. Ludzie chcą mieć dzieci. Owszem. Ale dlaczego swoją egoistyczną chcęć muszą stawiać ponad dobrem tych swoich potencjalnych dzieci? Nie jesteśmy zwierzętami i decyzje od rozmnażaniu możemy podejmować z większą rozwagą niż one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co złego w prowadzeniu domu i wychowwaniu dzieci? Niech sobie kobiety siedzą w domu co wam do tego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Co złego w prowadzeniu domu i wychowwaniu dzieci? Niech sobie kobiety siedzą w domu co wam do tego? 

A co to jest prowadzenie domu?- Prowadzi się restaurację raczej, dom to tylko sprzątanie , gotowanie i zakupy. A niech siedzą jak chcą być zależne od kogoś. W czym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdamaj1982@wp.pl

Oferuję pisanie prac magdamaj1982@wp.pl
Koszt napisania 1 strony to 20 zł.
Istnieje możliwość płatności w ratach. Plan pracy oraz spisy ( bibliografia, spisy tabel, rysunków ) są w cenie.
Po napisaniu pracy wykonuję raport w plagiat.pl.
Poprawki są w cenie.
Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×