Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znowu choroba

Katar spływa po tylnej ścianie gardla u 16 miesieczniaka

Polecane posty

Gość Znowu choroba

Dziecko od 2 dni kaszle podczas snu w dzień. Teraz spi ma zamknięta buzię oddycha nosem a co jakiś czas słychać ze ma tam głęboko gluta i zaraz kaszle. 

Wczoraj wieczorem nie mógł spać. Użyłam do nosa marimer hioertoniczny 2.2% i próbowałam ściągnąć odkurzaczem nie chciało iść mały plakal użyłam ponownie wody i chwile dłużej trzymałam aspirator przy nosie widać było ze gluta wyciągam normalnie z gardła bo miał odruch wymioty i zaraz wyskoczył glut gesty z domieszką krwi 😞 w 2 działce mniej ale też coś wyszło. 

Inhalacje nie wchodzą w grę chyba że na sile ale czy jest sens? 

Do lekarza idziemy w piątek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jakbyś jakieś piosenki włączyła, żeby inhalację zrobić? Nie musi mieć maski całkowicie na twarzy, niech chociaż bliziutko będzie. Nic lepszego na katar nie sprawdziło mi się tak jak nebulizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aromactivem go posmaruj przed snem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Inhalacje na śpiocha? Jeśli masz w domu podaj clemastyne na noc, zmiejszy troche ilosc wydzieliny. Do tego mozesz podac Nurofen bo zadziała przeciwzapalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

No coz, czy sie dziecku podoba czy nie trzeba smarki z nosa wyciagac. Nebulizator to najlepsze co mozesz zastosowac. Usadz dziecko w wozku lub foteliku do karmienia i staraj sie inhalowac. Nie musi byc maseczki. Byle blisko twarzy leciala para. Nabu-dose lub Mucosolvan. Na noc Sinecod, choc nie jestem pewna od kiedy mozna stosowac, by przyblokowac kaszel i ibuprom pprzeciwzapalnie. Mozna tez podac wapno. Masc majerankowa pod nosek. Katar to ciezka sprawa dla malucha a noce sa najgorsze. Przerabiamy katar u moich dzieci od miesiaca wciaz na nowo, starsza rozpoczela przedszkole, wiec wiem jak to meczy maluchy. 

Mozna tez po odciagnieciu kataru, psiknac Nasivinem lub innymi kroplami do nosa przeznaczonymi dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pod nóżki łóżeczka  podloz coś  żeby dziecko miało wysoko główkę wtedy katarek będzie wypływa noskiem a nie spływal do środka,wietrzenie pokoju i gdybyś znalazła sposób na inhalacje byłoby super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Oczywiście pod nóżki z tyłu od strony glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×