Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bestia123

Czy mogło dojść do poronienia?

Polecane posty

Witam, ostatnio zamiast okresu zauważyłam raczej plamienie, po 9 dniach nadal miałam te plamienie którym często towarzyszyły dość typowe skurcze miesiączkowe, zrobiłam test ciążowy - pozytywny. Byłam u ginekologa by to potweirdzić. Teoretycznie powinien być to 5 tydzień jednak na USG nie było jeszcze pęcherzyka, lekarz zasugerował 3 opcje. Jest za wcześnie by widzieć pęcherzyk, ciąża pozamaciczna lub dojdzie do poronienia przy moich objawach(plamienie plus bóle), aktualnie mija 14 dzień plamienia, czasem to kilka kropel czasem więcej. Od dwóch dni miałam (chwilowe) krwawienia na których było widać coś w stylu malutkich tkanek, skrzepów. Zastanawiam się czy to mógł być objaw poronienia. Jednak bóle w podbrzuszu są nadal, ciągłe , czasem mocniejsze. Te bóle są strasznie irytujące. Piersi również dalej są trochę  tkliwe. Następną wizytę mam za 5 dni. Nie wiem czego mogę się spodziewać... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

zrób beta hcg 2 razy w odstępie 48 godz. i będzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

zrób beta hcg 2 razy w odstępie 48 godz. i będzie jasne.

Racja ale tez myśle że raz wystarczy. Miałam 150 w dzień plamienia a po 48 godz spadło na 8

jesli autorka plami od tylu dni to przy pierwszej będzie wiadome co i jak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

W obecnej ciąży w 6tyg krwawiłam czerwoną krwią myślałam że już po wszystkim ale pojechałam do lekarza. Wszystko było ok nawet serduszko biło. Obok woreczka z zarodkiem utworzył się krwiak i to przez to krwawiłam. Lekarz mnie uspokoił że póki się nie opróżni lub nie wchłonie (u mnie akurat się opróżniał na zewnątrz) - będę plamić. Dał progesteron i do domu. Teraz zaczynam 2 trymestr ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 godziny temu, Gość Kiss napisał:

W obecnej ciąży w 6tyg krwawiłam czerwoną krwią myślałam że już po wszystkim ale pojechałam do lekarza. Wszystko było ok nawet serduszko biło. Obok woreczka z zarodkiem utworzył się krwiak i to przez to krwawiłam. Lekarz mnie uspokoił że póki się nie opróżni lub nie wchłonie (u mnie akurat się opróżniał na zewnątrz) - będę plamić. Dał progesteron i do domu. Teraz zaczynam 2 trymestr ❤️ 

Czemu używasz mojego nicka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
30 minut temu, Gość Kiss napisał:

Czemu używasz mojego nicka?

Taki sobie właśnie wymyśliłam dziś. Nie wiedziałam że jest „czyjś” Gdyby był zalogowany nie mogłabym go użyć. Zaloguj się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×