Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lucky

Czy gdyby kobieta cie odrzucila w agresywny sposób

Polecane posty

Gość Lucky

To probowalbys po raz drugi gdyby potem byla miła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A co to znaczy w agresywny sposób? Pobiła cię?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky

Że byla taka oschla, ostra i zrobiła ze mnie trochę ...ę a teraz sie przymila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nie wiemy jaki ma do ciebie stosunek naprawde

próbować zawsze mozesz

w sumie może to dobrze ze babka nie daje się tak łatwo poderwać albo kompletnie się jej nie podobasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky

Jakbym nie podobal to by mnie wysadzila na drzewo i dala mi spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k

Ludzie mają za Ciebie decydować? Jak Ci na niej zależy, to jasno powiedz. Jak nie, to też jasno powiedz by nie miała wątpliwości o co chodzi. 

Pamiętaj, że prawdziwe uczucie nie trafia się codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Lucky napisał:

To probowalbys po raz drugi gdyby potem byla miła?

Ja radziłbym jednak próbować :) Bo może był to po prostu "standardowy" kosz, abyś nie myślał, że Ci wszystko łatwo poszło i woda sodowa do głowy nie uderzyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
3 minuty temu, Revien napisał:

Ja radziłbym jednak próbować 🙂 Bo może był to po prostu "standardowy" kosz, abyś nie myślał, że Ci wszystko łatwo poszło i woda sodowa do głowy nie uderzyła 🙂

Dobra rada:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość K4k napisał:

Dobra rada:) 

Dzięki, Kolego Szanowny 🙂 Kłaniam się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Lucky napisał:

Jakbym nie podobal to by mnie wysadzila na drzewo i dala mi spokój

Przecież jest zajęta a ty pytasz o to po raz milionowy jak ułom. Kobieta na pewno widzi że się do niej slinisz jak potluczony i masz mokre fantazje jak na kafe więc ma beke z biernego nieśmiałego jelopa który wodzi za nią wzrokiem. Dobrze jej to robi na ego a ty się jarasz i wyobrażasz bog wie co. Zenujace. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przecież jest zajęta a ty pytasz o to po raz milionowy jak ułom. Kobieta na pewno widzi że się do niej slinisz jak potluczony i masz mokre fantazje jak na kafe więc ma beke z biernego nieśmiałego jelopa który wodzi za nią wzrokiem. Dobrze jej to robi na ego a ty się jarasz i wyobrażasz bog wie co. Zenujace. 

Nie mierz wszystkich swoją miarą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Nie mierz wszystkich swoją miarą. 

To nie moja miara. Po prostu wiem jak działają kobiety. Poza tym to ten typ na sto procent więc nie macie się czym niezdrowo podniecać. Normalny człowiek już dawno by pojal pewne rzeczy i przestal dupe zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA-BIJE SIE NIEDŁUGO

WSZYSTKO DLA MNIE STRACIŁO SENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość ZA-BIJE SIE NIEDŁUGO napisał:

WSZYSTKO DLA MNIE STRACIŁO SENS

Ona Cię kocha ...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Revien napisał:

Ja radziłbym jednak próbować 🙂 Bo może był to po prostu "standardowy" kosz, abyś nie myślał, że Ci wszystko łatwo poszło i woda sodowa do głowy nie uderzyła 🙂

Ty był lala uderzała do faceta, który dałby ci kosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość K4k napisał:

Dobra rada:) 

Rada de bila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli ktoś mówi nie, to znaczy nie. Należy olać i zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky

Ja widzę że coś ją gryzie, jest taka bez życia przygaszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky

Ciężko na to patrzeć naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko tyle
Przed chwilą, Gość Lucky napisał:

Ciężko na to patrzeć naprawdę

to zamiast patrzeć zrób coś i wywołaj u niej uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
1 godzinę temu, Gość Lucky napisał:

To probowalbys po raz drugi gdyby potem byla miła?

Był..jest.. w moim życiu ktoś, kto obudził we mnie wszystkie struny duszy...pobudził wyobraźnię..zatopił się w moim umyśle..Choć byłam można powiedzieć blisko to byłam jakby na dystans..Nigdy go nie odrzuciłam,ale nigdy nie pozwoliłam sobie przekroczyć pewnych granic,by zbliżyć się za bardzo wiedząc,że ma trochę pogmatwaną sytuację osobistą...Choć miałam go na wyciągnięcie ręki nie potrafiłam sięgnąć po coś na co miałam sama ochotę..Czy byłam agresywna??nie uważam..może czasem udająca zimną,by nie zranić siebie samej ani jego...ale w tym wszystkim chyba oboje się trochę poraniliśmy..Takie życie, nie wszystko wygląda czasem tak jasno jak nam się wydaje a to co odbierają mężczyźni czy kobiety wcale nie musi być faktycznie koszem..może czasem tylko próbą zapanowania nad swoimi emocjami albo tym, by niechcący siebie albo kogoś nie skrzywdzić .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Był..jest.. w moim życiu ktoś, kto obudził we mnie wszystkie struny duszy...pobudził wyobraźnię..zatopił się w moim umyśle..Choć byłam można powiedzieć blisko to byłam jakby na dystans..Nigdy go nie odrzuciłam,ale nigdy nie pozwoliłam sobie przekroczyć pewnych granic,by zbliżyć się za bardzo wiedząc,że ma trochę pogmatwaną sytuację osobistą...Choć miałam go na wyciągnięcie ręki nie potrafiłam sięgnąć po coś na co miałam sama ochotę..Czy byłam agresywna??nie uważam..może czasem udająca zimną,by nie zranić siebie samej ani jego...ale w tym wszystkim chyba oboje się trochę poraniliśmy..Takie życie, nie wszystko wygląda czasem tak jasno jak nam się wydaje a to co odbierają mężczyźni czy kobiety wcale nie musi być faktycznie koszem..może czasem tylko próbą zapanowania nad swoimi emocjami albo tym, by niechcący siebie albo kogoś nie skrzywdzić .Pozdrawiam

I to jest doskonałe wyjaśnienie takiego zachowania Kobiety - widziane w dodatku oczami Kobiety. Dziękujemy, kłaniamy się nisko i pozdrawiamy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnych myśli
1 godzinę temu, Revien napisał:

I to jest doskonałe wyjaśnienie takiego zachowania Kobiety - widziane w dodatku oczami Kobiety. Dziękujemy, kłaniamy się nisko i pozdrawiamy 🙂

Dziękuję za docenienie kobiecych słów.Nie każdy mężczyzna to potrafi,choć niektórzy się starają..:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Dziękuję za docenienie kobiecych słów.Nie każdy mężczyzna to potrafi,choć niektórzy się starają..:)Pozdrawiam

Bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weź!
11 godzin temu, Gość Spokojnych myśli napisał:

Był..jest.. w moim życiu ktoś, kto obudził we mnie wszystkie struny duszy...pobudził wyobraźnię..zatopił się w moim umyśle..Choć byłam można powiedzieć blisko to byłam jakby na dystans..Nigdy go nie odrzuciłam,ale nigdy nie pozwoliłam sobie przekroczyć pewnych granic,by zbliżyć się za bardzo wiedząc,że ma trochę pogmatwaną sytuację osobistą...Choć miałam go na wyciągnięcie ręki nie potrafiłam sięgnąć po coś na co miałam sama ochotę..Czy byłam agresywna??nie uważam..może czasem udająca zimną,by nie zranić siebie samej ani jego...ale w tym wszystkim chyba oboje się trochę poraniliśmy..Takie życie, nie wszystko wygląda czasem tak jasno jak nam się wydaje a to co odbierają mężczyźni czy kobiety wcale nie musi być faktycznie koszem..może czasem tylko próbą zapanowania nad swoimi emocjami albo tym, by niechcący siebie albo kogoś nie skrzywdzić .Pozdrawiam

Przyznaj się, uciekłaś z domu dla obłąkanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×