Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dumnaidziwna

On na mnie nie leci? ... 40stki

Polecane posty

Gość Dumnaidziwna

Spotkaliśmy się 8 razy ,ja mną 35 on 41 lata. Ja praktycznie zawsze byłam sama, nie mam doświadczenia tak naprawdę nigdy wczesniej z nikim nie byłam fizycznie.

Nie jestem zbyt atrakcyjna odchodze od standardu ,ale on prawi mi komplementy, na komunikatorze jest smualy pisze że chciałby mnie pocałować gdzieś, czuję zainteresowanie. Niestety a spotkaniach jest dość chłodno, szybki buziaczek na powitanie i pożegnanie, zero dotyku.moze jakieś szturchanie. Wiem brzmi to jak historia dzieci z podstawówki i nawet dla mnie jest to przesadne pruderyjne. Wczoraj na 8 spotkaniu praktycznie wymuśliłam dłuższy pocałunek, z języczkiem, nie było to udane ale coś. Prosze napiszcie mi kiedy powinno się dziać coś bardziej, czy taka powściągliwość jest normalna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Wiesz, myślę, że jednak go nie pociągasz, on spotyka się z innego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumnaidziwna

Dziękuję z odpowiedź. Też tak uważam. Chociaż jak zapytałam go na komunikatorze odpisała że go pociągam i chcę się ze mną przespać i że zawsze jesteśmy w miejscu publicznym dlatego nic nie robi. Sama nie wiem, okropnie mnie to dołuje, bo potzrebuje czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To umówcie się u ciebie bądź u niego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc

Facet działa powoli, a ty go osaczasz. Możesz go spłoszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumnaidziwna

Też tak myślałem ale nie wiem. W końcu mamy swoje lata na co czekać. A jak było u was?i w jakim wieku jesteście? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DumnaIdziwna

Ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×