Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KlauDusia

ktoś chętny na rozmowę

Polecane posty

Gość sdfs

no to ja a o czym chcesz rozmawiać ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

o seksie podrózach i tak dalej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

opowiadania erotyczne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

Cześć, mam na imię Patryk, mam 29 lat, od 1,5 roku jestem żonaty z Moniką. Parą jesteśmy 3 lata. Poznaliśmy się kiedy przyjechałem do tego miasta za pracą. Jestem zwyczajnym facetem, przyzwoicie zbudowanym, nie wyświechtanym, średniego wzrostu. Nie wyróżniam się z tłumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

Stałem przed wielkim oknem w swoim biurze, jak zawsze o tej porze moi pracownicy pośpiesznie wchodzili do budynku firmy. Jednak tego dnia mój wzrok powędrował na młodą kobietę, która wysiadła właśnie z nowego, służbowego auta. Wąska, krótka spódniczka, biała koszula, czarne szpileczki, ciemne okulary i aktówka. Jej jasne włosy, delikatna postura i zarys niebywale zgrabnego kobiecego ciała, momentalnie przywołały wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

ujrzałem Cię gdy stałaś blisko tak… pochylona na krawędzi balkonu, przy poręczy spoglądałaś na pogrążające się w mrok miasto… rozświetlone neonami, światłami ulicznymi, krzątaniną zmroku… mimo październikowej pory wieczór nie był chłodny… a Ty… hmmm… niczym bóstwo stałaś i spoglądałaś gdzieś w mrok…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

Nigdy nie przepadała za tymi pustymi, w jej mniemaniu, osiłkami. Jako cheerlederka w studenckiej organizacji sportowej wystarczająco napatrzyła się na ich zachowania w szatni i w trakcie ćwiczeń do zawodów. Byli dla niej jak zwierzęta. Całkiem ciężka masa mięśni - i to tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

Dzień Wszystkich Świętych co roku wygląda podobnie. Co roku tłumy ludzi kłębią się u wejść na cmentarze i na samych cmentarzach. Na jeden z takich cmentarzy wybrała się zgrabna trzydziestopięcioletnia kobieta, Joanna, wraz z mężem i dwunastoletnim synkiem. Tak, jak wiele innych rodzin, pojechali odwiedzić groby swoich bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia

o podróżach to tak sobie, ostatnio bylam w Hiszpanii, ale to na przełomie lipca i sierpnia. Trochę już czasu minęło od tego momentu. Teraz nigdzie się nie wybieram- trwa rok szkolny. Na tym forum o seksie piszecie w tym dziale?. Widziałam, że jest erotyczny i sądziłam, że tam. Jestem otwarta na propozycje rozmówcy dotyczące tematu rozmowy z dwóch powodów. Po pierwsze nie wiem za bardzo jak funkcjonuje kafeteria, o czym rozmawiacie. Po drugie o rzeczach związanych ze szkołą czy życiem prywatnym chyba nie będziemy pisać. Podejrzewam, że większość jest od dawna dorosła,gdyż forum a tytule jest dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

Tego lata trzydziestosiedmioletnia Joanna wraz z mężem Henrykiem i piętnastoletnim synem Pawłem postanowili spędzić wakacje nad morzem. Wynajęli na tydzień domek campingowy. Z pogodą trafili w dziesiątkę. Cały czas było upalne słońce. Całe dnie spędzali na plaży, kąpiąc się w ciepłym morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

Hiszpania leży na Półwyspie Iberyjskim, jej terytorium obejmuje również Wyspy Kanaryjskie i Baleary. Z powodu szerokich, piaszczystych plaż oraz łagodnego klimatu Hiszpania jest jednym z głównych celów wyjazdów wakacyjnych. Wiecznie świecące słońce oraz ciepłe morze zachęcają do wypoczynku. Do najpopularniejszych regionów turystycznych hiszpańskiego wybrzeża z pewnością możemy zaliczyć: Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Brava oraz wyspy Kanaryjskie i Baleary. Hiszpanie zadziwiają swą różnorodnością, miłym nastawieniem do turystów, są przyjacielscy,pełni energii i optymizmu. Dla nich nie ma czegoś takiego jak zmartwienie i nuda,na ich twarzy zawsze gości uśmiech. Warto przekonać się o ich stylu życia,trzeba tego doświadczyć.
Ten uroczy kraj to nie tylko przyjaźnie nastawieni ludzie ale także przepiękne,piaszczyste plaże na których można uzyskać zdrową opaleniznę. Błękitne wody oceanu przyciągają do kraju co roku wielu turystów. Oprócz tego przyciąga cała gama rozrywek które nam oferuje,nocne zabawy w dyskotekach a dla bardziej aktywnych sport i zwiedzanie. Udając się do kraju trzeba zasmakować wielu wrażeń bez których nie warto wyjeżdżać.
Historia Hiszpanii jest tak samo fascynująca jak jej zabytki. Oprócz tego tradycyjna kuchnia której trzeba zasmakować. Warto udać się do tego kraju aby przeżyć wszystko to co na nas tam czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia
5 minut temu, Gość sdfs napisał:

Cześć, mam na imię Patryk, mam 29 lat, od 1,5 roku jestem żonaty z Moniką. Parą jesteśmy 3 lata. Poznaliśmy się kiedy przyjechałem do tego miasta za pracą. Jestem zwyczajnym facetem, przyzwoicie zbudowanym, nie wyświechtanym, średniego wzrostu. Nie wyróżniam się z tłumu.

I chce Ci się pisać na forach dla kobiet po południu w środku tygodnia?🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

bez znaczenia pisz gdzie chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia
Przed chwilą, Gość sdfs napisał:

bez znaczenia pisz gdzie chcesz 

Mógłbyś przestać spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

kręcą mnie kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

komuś sie nudzi i spamuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia
Przed chwilą, Gość sdfs napisał:

ja nie spamuje 

a niby co robisz pisząc jakieś dziwne posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg

żeby rozkręcić jakoś rozmowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg

napisz coś ty teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia
Przed chwilą, Gość sdfg napisał:

żeby rozkręcić jakoś rozmowe 

Takimi postami raczej tego nie zrobisz. Jesteś po pracy pewnie i na forum dla kobiet chcesz przebywać dla żartów czy żeby czas zleciał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg

„Cuckold? Czemu nie? Facet musi tylko wiedzieć, na ile pozwolić żonie”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfg

„Uwielbiam masturbować się przed moim chłopakiem” 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia

To masz żonę czy chłopaka?:classic_laugh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfs

a jesteś dziewicą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauDusia
1 minutę temu, Gość sdfs napisał:

a jesteś dziewicą ? 

Ma to jakiś wpływ na rozmowę?😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×