Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gugaaguga

Test negatywny a pozytywna beta

Polecane posty

Miala ktoras tak, ze testy wychodzily negatywne nawet dosc dlugo od zaplodnienia (u mnie dzis juz okolo 17 dni po owulacji, brak @), a beta wyszla pozytywna? Bo nie wiem czy jest sens isc sie jutro zbadac skoro na testach mam 1 kreske bez zadnego cienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
16 minut temu, Gugaaguga napisał:

Miala ktoras tak, ze testy wychodzily negatywne nawet dosc dlugo od zaplodnienia (u mnie dzis juz okolo 17 dni po owulacji, brak @), a beta wyszla pozytywna? Bo nie wiem czy jest sens isc sie jutro zbadac skoro na testach mam 1 kreske bez zadnego cienia :/

Pozytywna ile?? Większość testow wychodzi dopiero od 25 stężenia w moczu. We krwi stężenie jest wyższe. Może wyjść wcześniej. Miałam tez kilka wadliwych testow i dopiero 5 mi wyszedł pozytywny. Byłam już w 7tyg wtedy. Dlatego od tej pory robię dwa różne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś czytałam, że przy bliźniaczej ciąży testy wychodzą później, ale nie wiem czy to prawda. Może jakaś mama potwierdzi lub zaprzeczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToOna

Testom nie można ufać w 100%, test beta jest bardzo wiarygodny. Poszłabym do lekarza dla pewności. Nie zaszkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

17 dni od owulacji to jeszcze nie jest "dosc długo od zapłodnienia" przecież to raptem parę dni po spodziewanym okresie, testy czasami wtedy mogą nie wychodzić. Co Ci dokładnie wyszło z tej bety? Poza tym nawet jak jesteś w ciąży, to nie ma co lecieć od razu do ginekologa, bo na tym etapie nic jeszcze nie będzie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie nie robilam bety, bo nie wiem czy jest sens jak nic nie wychodzi na sikańcach. Ale chyba jednak pojde, bo juz od 3 dni powinnam miec @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś czytałam, że przy bliźniaczej ciąży testy wychodzą później, ale nie wiem czy to prawda. Może jakaś mama potwierdzi lub zaprzeczy? 

W ciąży bliźniaczej poziom beta jest znaczenie wyższy niż w pojedynczej, wobec czego wnioskuje ze to niemożliwe. Powinny  wychodzić wcześniej nawet. Mi po becie lekarz zasugerował że bliźniacza jeszcze zanim na usg było coś widaćnie mylił się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yyyyyyy

Jak @ ma byc zaza 3 dni to owulacja byla 11 dni temu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×