Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cozaludzie

Teściowa chce mi zabrać dziecko i żąda alimentów

Polecane posty

Gość Cozaludzie

Zaraz mnie coś strzeli! Zaczęło się w zeszłym tygodniu, ale konflikt z teściową trwa od lat. Zawsze miała mnie za gorszą i niegodną jej syna. Kiedyś nawet zaprosiła na obiad jego byłą, którą uwielbia i posadzila ich obok siebie. Co za babsko wredne. A on ciele potulnie siedział gdzie mu kazali, ja w ciąży już wtedy zaawansowanej na kanapie półdupkiem, bo krzeseł zabrakło niby. I wreszcie w zeszłym tygodniu nie wytrzymałam i wyrzucilam niedojde z domu, znaczy się męża, teściowa z nami nie mieszka. On to taka ciapa, do matki wrócił, ale nie ma pracy, zawodu, pieniędzy, dzieckiem też się nie umie zająć, więc nie podejrzewałam co ma nastąpić. A ta krowa sobie wymyśliła, że ona wnukiem się zajmie, bo ja karierę chcę robić, to nie mam czasu i żeby z ojcem było. I jeszcze że alimenty mam niby płacić. No się wkurzyłam, wzięłam mąkę i się zakradlam do niej do domu wieczorem i dalej nie chce mi się już pisać tego baita 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mik

Pisz co dalej z tą maka, fajnie się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fajna historyjka. Będzie ciąg dalszy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z kim ty sobie dziecko zrobiłaś?? 

Jesteś mamą. Ona nie może tobie nic zrobić. Tym bardziej ty możesz wystąpić o alimenty ale ciekawe skąd jeśli on nie ma pracy.. ignoruj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli on nie ma pracy, to ty możesz bez ustąpić o alimenty od teściowej, tzw. windykacja zstepnych i wstępnych. Żeby złożyć taki wniosek, ociec dziecka musi mieć mieć oficjalnie zasądzone alimenty na dziecko i nie wywiazywac się z nich przez 6 miesięcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×