Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kozak z neta

Kobiety nienawidzą porządnych chłopaków

Polecane posty

Gość kozak z neta

Taka jest prawda że żadna kobieta nigdy nie doceni takiego który będzie dla niej dobry i miły i takiego który zawsze będzie przy niej kiedy tylko zechce.

Za to doceni takiego który imprezuje i tam wyrywa dziewczyny, w  dodatku taki który już jest po wielu związkach gdzie to sam on zerwał bo mu się tamte kobiery znudziły. Dla takiego gościa każda kobieta zrobi wszystko dopóki sama nie zostanie rzucona.

Ciężko zrozumieć dlaczego tak jest ale niestety takie są kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Gość kozak z neta napisał:

Taka jest prawda że żadna kobieta nigdy nie doceni takiego który będzie dla niej dobry i miły i takiego który zawsze będzie przy niej kiedy tylko zechce.

Za to doceni takiego który imprezuje i tam wyrywa dziewczyny, w  dodatku taki który już jest po wielu związkach gdzie to sam on zerwał bo mu się tamte kobiery znudziły. Dla takiego gościa każda kobieta zrobi wszystko dopóki sama nie zostanie rzucona.

Ciężko zrozumieć dlaczego tak jest ale niestety takie są kobiety.

Nie wiem skąd czerpiesz takie informacje o kobietach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Istnieją takie które wszystko docenią tylko uwierz że takie istnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość kozak z neta napisał:

Taka jest prawda że żadna kobieta nigdy nie doceni takiego który będzie dla niej dobry i miły i takiego który zawsze będzie przy niej kiedy tylko zechce.

każda kobieta doceni...pod warunkiem, że facet będzie jej się podobać. Bo co z tego, że facet będzie dla mnie miły, dobry jak nie będzie mi się podobać ? Charakter musi iść w parze z pociągiem seksualnym. Znasz to, że wyglądem się przyciąga a zatrzymuje charakterem ?Być może jesteś po prostu nieatrakcyjny fizycznie. Związałbyś się z nieatrakcyjną dla siebie kobietą tylko dlatego, że jest dla Ciebie miła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 minuty temu, Gość gość napisał:

każda kobieta doceni...pod warunkiem, że facet będzie jej się podobać. Bo co z tego, że facet będzie dla mnie miły, dobry jak nie będzie mi się podobać ? Charakter musi iść w parze z pociągiem seksualnym. Znasz to, że wyglądem się przyciąga a zatrzymuje charakterem ?Być może jesteś po prostu nieatrakcyjny fizycznie. Związałbyś się z nieatrakcyjną dla siebie kobietą tylko dlatego, że jest dla Ciebie miła ?

Zgadza się. Nie rozumiem czego on tutaj nie rozumie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myliszsie
30 minut temu, Gość kozak z neta napisał:

Taka jest prawda że żadna kobieta nigdy nie doceni takiego który będzie dla niej dobry i miły i takiego który zawsze będzie przy niej kiedy tylko zechce.

Za to doceni takiego który imprezuje i tam wyrywa dziewczyny, w  dodatku taki który już jest po wielu związkach gdzie to sam on zerwał bo mu się tamte kobiery znudziły. Dla takiego gościa każda kobieta zrobi wszystko dopóki sama nie zostanie rzucona.

Ciężko zrozumieć dlaczego tak jest ale niestety takie są kobiety.

Od lat doceniam mojego dobrego, kazdy cwaniak dostal w zadek, nawet zanim zaczal fikac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kolejny de.bil ze swoimi teoriami z doopy, aby znaleść jakieś ...yczne usprawiedliwienie dla swopjego przegrywu. 

Na miłych i porzadnych poleci większość. Ale ty przygłupie, mylisz "miłego" z uległym/nudnym/offermowatym/przestraszonym/fobikiem/nieśmiałym - i owszem, takie cechy nie sa pociągające u facetów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość gość napisał:

każda kobieta doceni...pod warunkiem, że facet będzie jej się podobać. Bo co z tego, że facet będzie dla mnie miły, dobry jak nie będzie mi się podobać ? Charakter musi iść w parze z pociągiem seksualnym. Znasz to, że wyglądem się przyciąga a zatrzymuje charakterem ?Być może jesteś po prostu nieatrakcyjny fizycznie. Związałbyś się z nieatrakcyjną dla siebie kobietą tylko dlatego, że jest dla Ciebie miła ?

dokładnie! ale zyebanym incelom nie przetłumaczysz XD 

kolejny dureń sugerujący się wyborem osiedlowych karyn - bo pewnie jakas andżela wolała chamskiego sebka niż jego to myśli potem taki, że każda kobieta wybierze tak samo xD 

tutejsze incelki osiągają juz szczyt głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

każda kobieta doceni...pod warunkiem, że facet będzie jej się podobać. Bo co z tego, że facet będzie dla mnie miły, dobry jak nie będzie mi się podobać ? Charakter musi iść w parze z pociągiem seksualnym. Znasz to, że wyglądem się przyciąga a zatrzymuje charakterem ?Być może jesteś po prostu nieatrakcyjny fizycznie. Związałbyś się z nieatrakcyjną dla siebie kobietą tylko dlatego, że jest dla Ciebie miła ?

No tylko że wam się prawie żaden nie podoba. Chyba że jest obcokrajowcem, to wtedy może być megabrzydalem, gołodupcem i przegrywem, a i tak będziecie go pragnęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No tylko że wam się prawie żaden nie podoba. Chyba że jest obcokrajowcem, to wtedy może być megabrzydalem, gołodupcem i przegrywem, a i tak będziecie go pragnęły.

no faktycznie żaden...te pary na ulicach i małżeństwa wszędzie dookoła, które widzisz to nic innego jak iluzja <facepalm>

Przykro mi, że miałeś pecha w życiu ale uwierz mi, że są faceci w szczęśliwych związkach i nie, nie są ani obcokrajowcami ani "bad boyami". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
1 minutę temu, Gość gość napisał:

no faktycznie żaden...te pary na ulicach i małżeństwa wszędzie dookoła, które widzisz to nic innego jak iluzja <facepalm>

Przykro mi, że miałeś pecha w życiu ale uwierz mi, że są faceci w szczęśliwych związkach i nie, nie są ani obcokrajowcami ani "bad boyami". 

Małżeństwa to głównie osoby z pokolenia, które nie miało tak nasrane w głowach. A pary to te nieliczne normalne kobiety, które nie lecą na wygląd (+te z przystojniakami).

No są. Nazywamy ich przystojnymi (lub bogatymi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

 A pary to te nieliczne normalne kobiety, które nie lecą na wygląd (+te z przystojniakami).

pomijając to, że "przystojniaków"  wśród mężczyzn jest bardzo mało (ogromna rzesza facetów w związkach to zwykli przeciętniacy, którzy umieli zdobyć kobietę charyzmą, której najwyraźniej Ty po prostu nie masz) to tak naprawdę co jest złego lub nienormalnego Twoim zdaniem w "leceniu na wygląd" ? Czyż nie tak jest stworzona seksualność, że chcemy partnera, który nas pociąga seksualnie, fizycznie ? To jest Twoim zdaniem nienormalne ? Wolałbyś brzydką dziewczynę niż ładną (zakładając, że obie mają fajne charaktery) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
21 minut temu, Gość gość napisał:

pomijając to, że "przystojniaków"  wśród mężczyzn jest bardzo mało (ogromna rzesza facetów w związkach to zwykli przeciętniacy, którzy umieli zdobyć kobietę charyzmą, której najwyraźniej Ty po prostu nie masz) to tak naprawdę co jest złego lub nienormalnego Twoim zdaniem w "leceniu na wygląd" ? Czyż nie tak jest stworzona seksualność, że chcemy partnera, który nas pociąga seksualnie, fizycznie ? To jest Twoim zdaniem nienormalne ? Wolałbyś brzydką dziewczynę niż ładną (zakładając, że obie mają fajne charaktery) ?

Uważam, że wygląd nie powinien być najważniejszym kryterium, ale większość kobiet woli przystojniaka z nieciekawym charakterem niż przeciętniaka z fajnym charakterem.

Lecenie na wygląd samo w sobie nie jest nienormalne, ale robienie z wyglądu jedynego kryterium już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Uważam, że wygląd nie powinien być najważniejszym kryterium, ale większość kobiet woli przystojniaka z nieciekawym charakterem niż przeciętniaka z fajnym charakterem.

większość kobiet woli przystojniaka z fajnym charakterem. Wyglądem się przyciąga a charakterem zatrzymuje. Jak nie masz wyglądu to raczej nikogo sobą nie zainteresujesz (i to działa w obie strony a u mężczyzn względem kobiet jeszcze bardziej) ale bez charakteru niczego się nie zbuduje na dłuższą metę. Musi być i jedno i drugi by można coś stworzyć. Wygląd nie jest najważniejszy ale nie stworzysz niczego z kimś kogo brzydzisz się chociażby pocałować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
7 minut temu, Gość gość napisał:

większość kobiet woli przystojniaka z fajnym charakterem.

Fakt, ale takich jest garstka, podobnie jak ładnych kobiet z fajnym charakterem. Tak więc reszta ma do wyboru albo wygląd, albo charakter. I kobiety zazwyczaj wybierają wygląd.

8 minut temu, Gość gość napisał:

Jak nie masz wyglądu to raczej nikogo sobą nie zainteresujesz (i to działa w obie strony a u mężczyzn względem kobiet jeszcze bardziej)

W nawiasie totalne bzdury. Brzydka kobieta ma dużo większe szanse na znalezienie partnera niż brzydki mężczyzna.

9 minut temu, Gość gość napisał:

Wygląd nie jest najważniejszy ale nie stworzysz niczego z kimś kogo brzydzisz się chociażby pocałować. 

No tak, ale was brzydzi 80% facetów. Przeciętni nie powinni brzydzić, a was brzydzą (za to mężczyzn przeciętne kobiety nie brzydzą). Nawet brzydkie dziewczyny szukają przystojniaka i wolą być same niż z mężczyzną na swoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Fakt, ale takich jest garstka, podobnie jak ładnych kobiet z fajnym charakterem. Tak więc reszta ma do wyboru albo wygląd, albo charakter. I kobiety zazwyczaj wybierają wygląd.

nie jest to możliwe, bo statystycznie przystojnych mężczyzn jest bardzo mało. Większość z was ma :

zakola na pół czaszki,

dwa patyki zamiast umięśnionych rąk,

klatę tak suchą, że jak zawieje wiatr to może was aż przewrócić,

żółte zaniedbane zęby,

w miejscu gdzie powinien być - nawet nie oczekuje sześciopaku - tylko zwykły płaski brzuch to macie uroczą piwną oponkę.

4 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

W nawiasie totalne bzdury. Brzydka kobieta ma dużo większe szanse na znalezienie partnera niż brzydki mężczyzna.

tylko dlatego bo wam bardziej zależy na seksie i jesteście skłonni obniżać wygórowane wymagania byle "zamoczyć". Jednak zamiast Doroty Wellman wolałbyś Emily Ratajkowski ?

 

6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

No tak, ale was brzydzi 80% facetów. Przeciętni nie powinni brzydzić, a was brzydzą (za to mężczyzn przeciętne kobiety nie brzydzą). Nawet brzydkie dziewczyny szukają przystojniaka i wolą być same niż z mężczyzną na swoim poziomie.

Większość i tak jest w związkach z przeciętniakami bo ...patrz pkt 1. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorze tylko kobieta o konserwatywnym myśleniu chce porządnego mężczyzne ale dzis wiekszosc kobiet jest liberalna stad chca aborcji a potem narzekaja, ze mezczyzni nie chca zakladac rodziny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
5 minut temu, Gość gość napisał:

nie jest to możliwe, bo statystycznie przystojnych mężczyzn jest bardzo mało

Bo macie skrzywione poczucie atrakcyjności.

5 minut temu, Gość gość napisał:

Większość z was ma :

zakola na pół czaszki,

dwa patyki zamiast umięśnionych rąk,

klatę tak suchą, że jak zawieje wiatr to może was aż przewrócić,

żółte zaniedbane zęby,

w miejscu gdzie powinien być - nawet nie oczekuje sześciopaku - tylko zwykły płaski brzuch to macie uroczą piwną oponkę.

Nie wiem, w jakim otoczeniu się obracasz.

6 minut temu, Gość gość napisał:

tylko dlatego bo wam bardziej zależy na seksie i jesteście skłonni obniżać wygórowane wymagania byle "zamoczyć".

Bzdura. W ogóle nie zależy mi na seksie.

6 minut temu, Gość gość napisał:

Jednak zamiast Doroty Wellman wolałbyś Emily Ratajkowski ?

Ani jednej, ani drugiej. Nie lubię takich "zrobionych", sztucznych lalek z insta, tylko normalne, skromne dziewczyny, a nade wszystko cenię sobie charakter.

9 minut temu, Gość gość napisał:

Większość i tak jest w związkach z przeciętniakami bo ...patrz pkt 1. 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Nie macie szans na przystojniaka, to bierzecie przeciętniaka. Ale to rzadkość, większość z was woli być sama niż z przeciętnym mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie wiem, w jakim otoczeniu się obracasz.

No to gratuluję 🙂 Skoro nie masz żadnej z wymienionych wyżej cech to jesteś bardzo przystojny więc lecenie kobiet na wygląd nie powinno spławiać Ci snu z powiek 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Nie macie szans na przystojniaka, to bierzecie przeciętniaka. Ale to rzadkość, większość z was woli być sama niż z przeciętnym mężczyzną.

więc ustaliliśmy, że każdy w życiu dostaje dokładnie to na co sobie zasłużył - i tu się zgadzamy. Dobranoc 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
9 minut temu, Gość gość napisał:

więc ustaliliśmy, że każdy w życiu dostaje dokładnie to na co sobie zasłużył - i tu się zgadzamy. Dobranoc 🙂 

No widzisz, nie do końca. Gdyby tak było, to miałbym dziewczynę.

10 minut temu, Gość gość napisał:

No to gratuluję 🙂 Skoro nie masz żadnej z wymienionych wyżej cech to jesteś bardzo przystojny więc lecenie kobiet na wygląd nie powinno spławiać Ci snu z powiek 🙂 

Nie mam piwnego brzucha, zakoli ani żółtych zębów. Dbam o siebie, ale twarzy nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość taki obraz wasz napisał:

No widzisz, nie do końca. Gdyby tak było, to miałbym dziewczynę.

zdradzę Ci sekret...jeżeli ktoś długo i aktywnie szuka drugiej połówki i nie może jej znaleźć...to nie jest fajny. Po prostu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

każda kobieta doceni...pod warunkiem, że facet będzie jej się podobać. Bo co z tego, że facet będzie dla mnie miły, dobry jak nie będzie mi się podobać ? Charakter musi iść w parze z pociągiem seksualnym. Znasz to, że wyglądem się przyciąga a zatrzymuje charakterem ?Być może jesteś po prostu nieatrakcyjny fizycznie. Związałbyś się z nieatrakcyjną dla siebie kobietą tylko dlatego, że jest dla Ciebie miła ?

Dokładnie, trafione w punkt. Faceci nie rozumieją tego, że przyciągnie musi być obustronne. Im sie wydaję, że jak im wpadnie w oko jakaś kobieta, to ona automatycznie to zainteresowanie będzie odwzajemnić tylko dlatego, że on sie "stara". No niestety, to tak nie działa. Nam też się musi mężczyzna podobać, żebyśmy go doceniły - nie interesują nas zaloty facetów, którzy nie są w naszym typie :)

52 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Fakt, ale takich jest garstka, podobnie jak ładnych kobiet z fajnym charakterem. Tak więc reszta ma do wyboru albo wygląd, albo charakter. I kobiety zazwyczaj wybierają wygląd.

W nawiasie totalne bzdury. Brzydka kobieta ma dużo większe szanse na znalezienie partnera niż brzydki mężczyzna.

No tak, ale was brzydzi 80% facetów. Przeciętni nie powinni brzydzić, a was brzydzą (za to mężczyzn przeciętne kobiety nie brzydzą). Nawet brzydkie dziewczyny szukają przystojniaka i wolą być same niż z mężczyzną na swoim poziomie.

Ale to już nie Twój problem co my wolimy. Rozumiem, że najprawdopodobniej dużo tracisz przez nasze decyzje, no ale cóż... Takie zycie. Nie zawsze mozemy mieć to, co byśmy chcieli :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorze, jak jak czytam Ciebie to uważam, że braki nie są w wyglądzie tylko w charakterze...ja nawet Ciebie nie znam ale po tym co piszesz wiem, że nie chciałabym Ciebie poznawać. Myślę, że podobnie czują kobiety, które "podrywasz". Czuć od Ciebie frustrację, skłonność do fobii. Myślę też, ze musisz być bardzo namolny w stosunku do kobiet, dla których uważasz, że jesteś "miły". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyhey
5 minut temu, Gość gość napisał:

autorze, jak jak czytam Ciebie to uważam, że braki nie są w wyglądzie tylko w charakterze...ja nawet Ciebie nie znam ale po tym co piszesz wiem, że nie chciałabym Ciebie poznawać. Myślę, że podobnie czują kobiety, które "podrywasz". Czuć od Ciebie frustrację, skłonność do fobii. Myślę też, ze musisz być bardzo namolny w stosunku do kobiet, dla których uważasz, że jesteś "miły". 

dokładnie, autor jest przyyyyy*bany z charakteru po prostu (pięknisiemy pewnie też nie jest ale zostawmy to). Ma coś z psychiką bo kto normalny zakłada setki takich samych tematów na kafe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
19 minut temu, Gość gość napisał:

zdradzę Ci sekret...jeżeli ktoś długo i aktywnie szuka drugiej połówki i nie może jej znaleźć...to nie jest fajny. Po prostu 😉 

Nie. Wystarczy, że nie jest przystojny.

6 minut temu, Gość gość napisał:

autorze, jak jak czytam Ciebie to uważam, że braki nie są w wyglądzie tylko w charakterze...ja nawet Ciebie nie znam ale po tym co piszesz wiem, że nie chciałabym Ciebie poznawać. Myślę, że podobnie czują kobiety, które "podrywasz". Czuć od Ciebie frustrację, skłonność do fobii. Myślę też, ze musisz być bardzo namolny w stosunku do kobiet, dla których uważasz, że jesteś "miły". 

Nie jestem autorem, ale domyślam się, że do mnie piszesz. Nie jestem namolny ani sfrustrowany, nie mam żadnych skłonności do fobii. Żadna kobieta nie odrzuciła mnie na podstawie charakteru, bo żadna nie była zainteresowana tym, by poznać mnie bliżej.

To, co tu piszę nie odzwierciedla tego, jaki jestem w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Autorze tylko kobieta o konserwatywnym myśleniu chce porządnego mężczyzne ale dzis wiekszosc kobiet jest liberalna stad chca aborcji a potem narzekaja, ze mezczyzni nie chca zakladac rodziny. 

tak , zwłaszcza aborcji przed poczęciem i ciążą.Kolejny głupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Nie jestem namolny ani sfrustrowany.

chyba jednak jesteś. W kółko piszesz to samo w wielu różnych tematach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
Przed chwilą, Gość gość napisał:

chyba jednak jesteś. W kółko piszesz to samo w wielu różnych tematach. 

Tylko tu. W rzeczywistości jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Kolejny de.bil ze swoimi teoriami z doopy, aby znaleść jakieś ...yczne usprawiedliwienie dla swopjego przegrywu. 

Na miłych i porzadnych poleci większość. Ale ty przygłupie, mylisz "miłego" z uległym/nudnym/offermowatym/przestraszonym/fobikiem/nieśmiałym - i owszem, takie cechy nie sa pociągające u facetów

Dokladnie, plus brak poczucia humoru i sztywniactwo (=nudny koleś), brak spontaniczności, bycie niemeskim. Takie cechy właśnie maja ci mili i dobrzy faceci. Jakby byli bardziej męscy przy tym ze porzadni, szanujacy kobiety, opiekunczy itd. ale nie ciapkowaci i nudni do tego w pakiecie to niemalże każda by na takiego poleciała! A u facetów zawsze skrajności sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×