Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Botki 8 centymetrowe obcasy czy to dużo?

Polecane posty

Gość Gosc

Czy lepiej wziąć 5cm? Boję się że nie wyrobię i będę leżeć gdzies na chodniku 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szpilki? Jak 8 cm to może lepiej poszukać na słupku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To sporo, ja mam krótkie kozaczki 5cm i to jest dobra wysokość na codzienne chodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeee

Ja mam na slupku i sa idealne, biegam w nich caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Szpilki? Jak 8 cm to może lepiej poszukać na słupku. 

Na słupku, sorki nie sprecyzowalam 😄 dodam, że bardzo dużo chodzę w dzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zdecydowanie za wysokie do częstego i intensywnego noszenia. Zdrowy dla stawów i kręgosłupa obcas to 4-5 cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Co??? 8 cm to nie jest wysoki obcas. Wysoki to od 9,5. 4-5 cm to jak bedziesz miala 60 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość karramba123 napisał:

Co??? 8 cm to nie jest wysoki obcas. Wysoki to od 9,5. 4-5 cm to jak bedziesz miala 60 lat. 

Chodzi mi o słupek nie jakieś szpilki, ale chcę podkreślić że bardzo dużo chodzę. Zastanawiam się po prostu czy to będzie wygodne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Rozumiem, ze normalnie nie chodzisz na obcasach...Dla mnie 8 cm to wlasnie takie do smigania, zwlaszcza ze nie cienka szpilka tylko stabilny slupek. Ale jak nie jestes przyzwyczajona to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość karramba123 napisał:

Rozumiem, ze normalnie nie chodzisz na obcasach...Dla mnie 8 cm to wlasnie takie do smigania, zwlaszcza ze nie cienka szpilka tylko stabilny slupek. Ale jak nie jestes przyzwyczajona to nie wiem...

Normalnie tylko w płaskich, sportowych butach, ale chciałabym to zmienić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Proponuję zacząć od 5-6 cm, jeśli chodzisz w płaskim i to dużo to 8 cm da ci porządnie w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jggjkb

Kiedyś nosiłam takie 8 cm ale teraz już nie daje rady, strasznie się męczę. Wolę takie 5 cm. Najlepsze na słupku, bo na szpilce tez się męczę, a kiedyś chodziłam. Jednak z wiekiem ważniejsza jest wygoda, a nie wygląd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na codzień do biegania za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie dużo, na co dzień bym nie wyrobiła. Nawet nie ze względu na wysokość, że nie umiem chodzić czy coś, ale obcasy spowalniają, a ja nie lubię ograniczeń. Wolę czuć się swobodnie. Na co dzień to maks 5 cm i to najlepiej koturna lub gruby obcas 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jezeli duzo chodzisz to 8 cm to za duzo, zwlaszcza jesli nie jestes przyzwyczajona. Do chodzenia najlepsze obcasy to od 3 do 5 centymetrow. Oczywiscie, wszystko zalezy od tego co jest dla Ciebie wazniejsze- wygoda czy wyglad. Kiedys biegalam tylko w takich lub wyzszych. Teraz wybieram zdecydowanie nizsze. Wlasnie sobie kupilam cudowne skorzane botki na tylko 3 centymetrowym obcasie. Bedzie wygodnie.😄 Dopiero teraz doceniam przewage jaka daja wygodne buty i jak cudownie gdy stopy nie bola. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Buty z obcasem 8 cm nie nadają się do "śmigania". Nie wiem co tu mają umiejętności do rzeczy. Jak zrobisz w nich 5 km, to nie ma mowy, żeby przednia cześć stopy się nie odparzyła, bo chociaż cały czas jakby na palcach. Nacisk jest nierówno rozłożony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty
13 godzin temu, Gość karramba123 napisał:

Co??? 8 cm to nie jest wysoki obcas. Wysoki to od 9,5. 4-5 cm to jak bedziesz miala 60 lat. 

jak bedziesz chodzic na 8cm obcasach to w wieku 60 lat czeka cie balkonik a nie obcasy. Baby to jednak sa glupie, meczyc sie i niszczyc sobie stopy i kregoslup w imie wygladu to trzeba miec zryty baniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwa

Zależy od kondycji twoich stóp i butów jakie nosisz na codzień. Moja siostra biega na codzień w 12 cm szpilkach. Biega dosłownie. Za to Nie potrafi chodzić w adidasach, potyka się o prosty chodnik. Ja z koleji odwrotnie. Na 12 cm nie ustoje nawet setnej sekundy, ba,  stopa mi się tak nie wygnie żeby stać prosto w jej butach. Moje wyjsciwoe buty które nie męczą stop to balerinki 😂😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×