Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zuzanna Alicja

Jak skutecznie wyjść z anoreksji ?

Polecane posty

Nie wiem od czego zacząć , wiec zacznę od początku. Od kilku lat mam skłonności anorektyczne , 3 lata temu chorowałam na anoreksję i byłam z tego powodu w szpitalu , następnie chodziłam na terapie do psychiatry , potem do psychologa, ale niewiele mi to dało. Z anoreksji rzeczywiście wyszłam , ale co jakiś czas to znowu wraca , nie do tego stopnia jak za czasów mojej anoreksji , ale znów zaczynam się odchudzać , obsesyjnie ćwiczyć i mieć straszne wyrzuty po zjedzeniu czegoś. Po jakimś czasie to przechodzi i potem wraca znowu. Choć ja tego nie widzę, uchodzę wśród innych za osobę bardzo chudą, a ostatnio mój kolega kiedy się spotkaliśmy opowiadał mi o koleżance ze swojej klasy , która ma anoreksję i powiedział , ze ma jeszcze chudsze nogi ode mnie. Nie powiedziałam mu tego , ale kiedy wróciłam do domu z naszego spotkania zaczęłam płakać i myśleć znowu , ze jestem gruba, ze ktoś może mieć chudsze nogi ode mnie a mnie na to nie stać, ze jestem gruba. Od tamtej pory znowu zaczęłam to samo z odchudzaniem . Próbuje przestać , ale nie potrafię powiedzieć sobie stop. Nie potrafię z tym skończyć mimo ze wiem ze zle robie, nie potrafię skończyć z ćwiczeniami i jeść normalnie . Nie chce znowu przez to przechodzić od nowa , ale nie wiem jak. Psycholog i psychiatra odpada, mogę jeszcze spróbować , ale byłam na terapii i pomogła mi tylko na jakiś czas. Muszę sama zacząć z tym walczyc , bo inaczej wystarczy chwila , jedno słowo , zobaczenie kogos chudszego i będę do tego wracać . Chce z tym raz na zawsze skończyć . Tylko jak ?Ma ktoś jakieś rady, jak z tym skończyć ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×