Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Która pani cierpi na nadmiar prolaktyny?

Polecane posty

Gość gość

jak to leczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pracy

Koleżanka ma nadmiar prolaltyny mówi  że. To się  podlecza ale nie wyleczysz tyjesz masz problemy  z zajściem  lub utrzymaniem  ciąży  same  przyjemności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

w tym problem, że głoduję a nie mogę zrzucić kilograma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bromergon na receptę od gina. Ziołowe tabletki nie wiele dadzą. Rezonans przysadki mózgowej profilaktycznie. 

Nie wkręcać sobie przy tym nie wiadomo jakich chorób. Jak masz niewiele ponad normę to nic z tym nie rób chyba że jesteś staraczką to zdecydowanie musisz brać bromka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

MI lekarz  przepisał Bromergon, ale śpię na stojąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bromergon ma chyba dużo skutków ubocznych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Bromergon ma chyba dużo skutków ubocznych ?

Taka całą litanie. 

Wyluzowany lekarz powie ci wypierd.. ulotkę do kosza i nawet nie czytaj.

I słusznie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja, jakas masakra. od 5 lat na lekach, o brzuszku moge pomarzyc, bo nic na mnie nie dziala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bromergon na receptę od gina. Ziołowe tabletki nie wiele dadzą. Rezonans przysadki mózgowej profilaktycznie. 

Nie wkręcać sobie przy tym nie wiadomo jakich chorób. Jak masz niewiele ponad normę to nic z tym nie rób chyba że jesteś staraczką to zdecydowanie musisz brać bromka.

Na rezonans da skierowanie co 100 lekarz więc inaczej niż prywatnie można zapomnieć. Bromergon nie działa albo mam guza pod kopułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja cierpię, badano mi dobowo prolaktyne i w dzień podwójnie podwyższona, a o 2.00 w nocy wyszła ponad  1000. Na rezonans mnie nie skierowano, bo ja po tym proszku co dają po pierwszym badaniu miałam skok, a przy guzie wyniki są fatalne już za pierwszym pobraniem krwi i po proszku są podobne. Pobrałam biomergon, ale jego by trzeba było całe życie brać, przed ciążą odstawilam i już ich nie będę nigdy brała, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja cierpię, badano mi dobowo prolaktyne i w dzień podwójnie podwyższona, a o 2.00 w nocy wyszła ponad  1000. Na rezonans mnie nie skierowano, bo ja po tym proszku co dają po pierwszym badaniu miałam skok, a przy guzie wyniki są fatalne już za pierwszym pobraniem krwi i po proszku są podobne. Pobrałam biomergon, ale jego by trzeba było całe życie brać, przed ciążą odstawilam i już ich nie będę nigdy brała, bo po co?

Bromergon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

Na rezonans da skierowanie co 100 lekarz więc inaczej niż prywatnie można zapomnieć. Bromergon nie działa albo mam guza pod kopułą.

Mój gin mi dał skierowanie bez problemu, sam z siebie nawet nie pytałam, a mam prolakt niewiele ponad normę. Szczęściara ze mnie 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak robiłam kiedyś badania hormonalne, to wyszła mi prolaktyna ponad normę, ale stosunkowo niewiele i nie wzbudziło to żadnego niepokoju lekarza :) Współczuję Wam dziewczyny. Jak to jest, niektóre tak pragną zostać mamami a nie mogą, a ja mogę, chociaż nie wchodzi to u mnie w grę. Życie jest jednak niesprawiedliwe... Chętnie bym którejś z Was tę "zdolność" oddała, gdybym tylko mogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Mizo napisał:

Jak robiłam kiedyś badania hormonalne, to wyszła mi prolaktyna ponad normę, ale stosunkowo niewiele i nie wzbudziło to żadnego niepokoju lekarza 🙂Współczuję Wam dziewczyny. Jak to jest, niektóre tak pragną zostać mamami a nie mogą, a ja mogę, chociaż nie wchodzi to u mnie w grę. Życie jest jednak niesprawiedliwe... Chętnie bym którejś z Was tę "zdolność" oddała, gdybym tylko mogła 🙂

Skąd wiesz że możesz skoro masz na bakier z chłopcami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Skąd wiesz że możesz skoro masz na bakier z chłopcami? 

Jasne, pewności nie mam. Ale chodziło mi o to, brak u mnie przeciwskazań zdrowotnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mój gin mi dał skierowanie bez problemu, sam z siebie nawet nie pytałam, a mam prolakt niewiele ponad normę. Szczęściara ze mnie 😆

Lekarze mają limit skierowań podobno, miałaś fart, że Twoj nie wykorzystał wszystkich, bo zwykle limit wyczerpuje się szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggvcd

Może taki słaby ten lekarz i miał niewykorzystane limity 😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość Ggvcd napisał:

Może taki słaby ten lekarz i miał niewykorzystane limity 😁😁

Może. Ja go wykorzystałam w sumie i zmieniłam na innego 😀 teraz jestem wierna jednemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też to mam, nie mogę mieć dzieci, do tego tarczyca, jajniki policystyczne i cale Zycie głodówka i prawie 100 kg a bywało i 130.... Tak, życie jest niesprawiedliwe. 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Też to mam, nie mogę mieć dzieci, do tego tarczyca, jajniki policystyczne i cale Zycie głodówka i prawie 100 kg a bywało i 130.... Tak, życie jest niesprawiedliwe. 😢

Sama wysoka prolaktyna to nie jest przyczyna niepłodnosci. Masa kobiet z wysoką prolaktyna zachodzi w ciążę nawet o tym nie wiedząc. 

Wybacz ale taka waga to nie wynik pco i niewiadomo jeszcze czego. Nie można przy takiej wadze zwalać wszystkiego na hormony. To oszukiwanie samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z mężem też się staramy o dziecko już prawie 2 lata. Usg nic nie wykazało więc jajniki i jajowody w porządku. U niego problem z nasieniem ale bierze suplementy diety na naprawę nasienia dodatkowo zmienia pracę więc się tak nie będzie stresował a ja no cóż bardzo wysoka prolaktyna dostałam skierowanie do endo i od dziś zaczynam przygodę z bromergon. I mam nadzieję że to się unormuje i po tym deszczu nastanie słońce w postaci małego brzdąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×