Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Landrynka001

Były zdradził obecną dziewczynę ze mną

Polecane posty

Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie w pewnej kwestii. Otóż Mój były ma od pół roku dziewczynę, jako, że mam z nim dużo wspólnych znajomych, na wakacjach wszelkie imprezy, ogniska spędzaliśmy wspólnie. Jeśli chodzi o nasze relacje, nie mam z nim "w internecie" żadnego kontaktu od roku, on generalnie uważa, że mnie nie znosi ale mniejsza z tym. 4 razy zdradził swoją dziewczynę ze mną na tych właśnie wspólnych spotkaniach. Na nic się nie umawialiśmy, wychodziło po prostu samo z siebie, byliśmy po alkoholu (jego dziewczyna o niczym nie wie) ani razu o tym nie rozmawialiśmy, to się działo po prostu, po seksie zero kontaktu do następnego razu..Ona jest lepsza dziewczyna ode mnie, w łóżku układa im sie lepiej zdecydowanie niż układało się nam(mowil mi o tym podczas naszego seksu, że ona to, to i tamto robi lepiej, pozwala mu się wyzywać, bić itp. a ja osobiście czegoś takiego nie toleruje) w każdym razie nie rozumiem dlatego posuwa się do zdrad? jeśli ma przy sobie "lózkowy ideał", ma mnie ponoć w d*Pie, nie czuje do mnie totalnie nic, dlaczego wiec tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo chłop jest jak pies i skorzysta z każdej okazji, po prostu. Ogromnym mitem jest to, że "Jak facet ma wszystko w domu, to nie jada na mieście", Twój przypadek idealnie to potwierdza. Jak mężczyzna ma szanse na seks, to zawsze ulegnie, dlatego nie mam do nich szacunku ani tymbardziej zaufania :) A tacy co zapewniają, że "nigdy by nie zdradzili", polecą pierwsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadm

to idealna sytuacja, nie płacić kur...ie za sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa

skoro wie, ze moze cie miec za kazdym razem...? dla niej musi sie starac, a ty i tak jestes chetna. niektorzy faceci tacy sa, skorzystaja z kazdej chetnej dziury, jakby nie wygladala i jaka by nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny

Nie prawda nie wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oji

Jest takie brzydkie stwierdzenie: „... nie da, pies nie weźmie”. Dajesz to bierze. A dajesz bo lubisz to jak wszyscy...łatwiej Ci dać byłemu niż nowemu nieznajomemu bo pierwsze kroki masz za sobą już i wiesz na co możesz liczyć - łatwiejsza droga do chwili przyjemnosci. Nic z tego nie bedzie powaznego i dobrze o tym wiesz - tylko podswiadomie chcialabys inaczej.

a on Cie robi idealnie pod włos. Mówi, że tamta jest lepsza, żebyś chciała udowodnić, że jesteś Ty lepsza - i pozwolisz wkrótce na to co on chce...dobrze zna psychike kobiet. Robi Cie jak chce. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Może ma jakiś sentyment i tęskni za seksem z Tobą. Ja też mam dobry kontakt z 2 byłymi dziewczynami i dobrze wspominam seks z nimi. Kocham swoją obecną kobietę, ale bałem sie że pod wpływem impulsu moge ją kiedyś zdradzić. Dlatego poprosiłem żeby założyła mi męski pas cnoty. Zgodziła się i już ponad pół roku chodzę zapięty na klucz. Na początku trochę ciężko było wytrzymać bez masturbacji ale nuż sie przyzwyczaiłem. Ciesze się że moja dziewczyna może być spokojna jak wychodzę do znajomych i ma pewność że jej nir zdradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basior
11 godzin temu, Mizo napisał:

Bo chłop jest jak pies i skorzysta z każdej okazji, po prostu. Ogromnym mitem jest to, że "Jak facet ma wszystko w domu, to nie jada na mieście", Twój przypadek idealnie to potwierdza. Jak mężczyzna ma szanse na seks, to zawsze ulegnie, dlatego nie mam do nich szacunku ani tymbardziej zaufania 🙂 A tacy co zapewniają, że "nigdy by nie zdradzili", polecą pierwsi 🙂

 Mizo zapytaj się gdzie ma szacunek autorka ?????? Widzisz jakaś ty "mundra" :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Kobiety pod wpływem emocji i uczuć łatwiej mogą ulec byłemu partnerowi, więc nie ma co oceniać tego, że sama mu uległaś. Alkohol tylko ułatwia sprawę, bo uwalnia popęd seksualny, który na trzeźwo kontrolujemy. 

Następnym razem, gdy dojedzie do takiego spotkania ze znajomymi, to nie zgadzaj się na jakiekolwiek zbliżenie. Może wtedy sam Ci powie co tak naprawdę nim kieruje, że akurat z Tobą, swoją byłą dziewczyną, zdradza obecną partnerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się lepiej po co ty mu dajesz skoro w jego słowach jesteś gorsza. Liczysz ze wrócicie do siebie, jesteś zdesperowana że nie znajdziesz nikogo, czy po prostu lubisz dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, p212 napisał:

Zastanów się lepiej po co ty mu dajesz skoro w jego słowach jesteś gorsza. Liczysz ze wrócicie do siebie, jesteś zdesperowana że nie znajdziesz nikogo, czy po prostu lubisz dawać?

Może lubi sex, nie wolno? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Może lubi sex, nie wolno? 

Obstawiam, że chyba bardziej lubi czuć się upokorzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×