Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Landrynka001

Były zdradził obecną dziewczynę ze mną

Polecane posty

Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie w pewnej kwestii. Otóż Mój były ma od pół roku dziewczynę, jako, że mam z nim dużo wspólnych znajomych, na wakacjach wszelkie imprezy, ogniska spędzaliśmy wspólnie. Jeśli chodzi o nasze relacje, nie mam z nim "w internecie" żadnego kontaktu od roku, on generalnie uważa, że mnie nie znosi ale mniejsza z tym. 4 razy zdradził swoją dziewczynę ze mną na tych właśnie wspólnych spotkaniach. Na nic się nie umawialiśmy, wychodziło po prostu samo z siebie, byliśmy po alkoholu (jego dziewczyna o niczym nie wie) ani razu o tym nie rozmawialiśmy, to się działo po prostu, po seksie zero kontaktu do następnego razu..Ona jest lepsza dziewczyna ode mnie, w łóżku układa im sie lepiej zdecydowanie niż układało się nam(mowil mi o tym podczas naszego seksu, że ona to, to i tamto robi lepiej, pozwala mu się wyzywać, bić itp. a ja osobiście czegoś takiego nie toleruje) w każdym razie nie rozumiem dlatego posuwa się do zdrad? jeśli ma przy sobie "lózkowy ideał", ma mnie ponoć w d*Pie, nie czuje do mnie totalnie nic, dlaczego wiec tak robi

Gość Lil xan

A ja puscilem bąka I smròd latal mi po gaciach... Jak wstalem to smierdzialo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować