Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Landrynka001

Były zdradził obecną dziewczynę ze mną

Polecane posty

Hej dziewczyny, chciałabym poznać Wasze zdanie w pewnej kwestii. Otóż Mój były ma od pół roku dziewczynę, jako, że mam z nim dużo wspólnych znajomych, na wakacjach wszelkie imprezy, ogniska spędzaliśmy wspólnie. Jeśli chodzi o nasze relacje, nie mam z nim "w internecie" żadnego kontaktu od roku, on generalnie uważa, że mnie nie znosi ale mniejsza z tym. 4 razy zdradził swoją dziewczynę ze mną na tych właśnie wspólnych spotkaniach. Na nic się nie umawialiśmy, wychodziło po prostu samo z siebie, byliśmy po alkoholu (jego dziewczyna o niczym nie wie) ani razu o tym nie rozmawialiśmy, to się działo po prostu, po seksie zero kontaktu do następnego razu..Ona jest lepsza dziewczyna ode mnie, w łóżku układa im sie lepiej zdecydowanie niż układało się nam(mowil mi o tym podczas naszego seksu, że ona to, to i tamto robi lepiej, pozwala mu się wyzywać, bić itp. a ja osobiście czegoś takiego nie toleruje) w każdym razie nie rozumiem dlatego posuwa się do zdrad? jeśli ma przy sobie "lózkowy ideał", ma mnie ponoć w d*Pie, nie czuje do mnie totalnie nic, dlaczego wiec tak robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil xan

A ja puscilem bąka I smròd latal mi po gaciach... Jak wstalem to smierdzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×