Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość zestresowany

2 testy negatywne A strach przed ciąża

Polecane posty

Gość Gość zestresowany

Cześć Dziewczyny

Tak strasznie sie stresuje że nawet sobie nie wyobrażacie 2 tygodnie mega sie stresuje że jednak jestem w ciąży. Otóż sytuacja wygląda tak, z chłopakiem nie do konca uprawialam seks chodzi o to ze chcieliśmy spróbować i on tylko dosłownie na chwilkę i to nie do konca włożył swojego członka i wyciągnął i tak może z max 3 razy nie doszło do zadnych wytryskow ani nic ale jestem taka panikara ze strasznie zaczęłam się stresować ze co ja zrobiłam itp

Okres w tamtym miesiącu skończył mi sie mniej więcej 7 wrzesień A dzisiaj jeszcze go nie mammimo to czuje sie jakbym miała zaraz go dostać i co chwile chodzę do łazienki sprawdzać czy juz mam ale nic, brzuch tak lekko pobolewa jakby okres mial byc, wypryski na twarzy tez juz sie pojawiły

Po 14 i 15 dniu od tego "powiedzmy stosunku" zrobilam 2 testy i oba wyszły bezsprzecznie negatywne

Dzisiaj rano zrobię jeszcze jeden ale tak sie martwie i boję i czy możliwe że okres przesunal mi sie bo się stresuje i akurat jakos ponad 2 tyg temu bylam przeziębiona?

Pomóżcie prosze dziewczyny, jakies rady czy wszystko będzie dobrze i nie potrzebnie panikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Logo

I po hooj robiłaś te testy jak nawet się nie spuścił. Ludzie miesiące lata się starają a ty myślisz że zaszłaś bo ci clpke kootasem posmerał? 
Do szkoły dzieciaku się pakuj zamiast głupoty wymyślać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość zestresowany

Ale po co tyle agresji? 

Opisałam swój problem tylko bo jestem nerwicowcem A Ty nie musisz zaraz tak na mnie najeżdzać. I nie do szkoły 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dziewczno  robisz z siebie pośmiewisko leć do lekarza . Ja ... brak słów . Nie długo zrobią testy ciążowe internetowe to może tam znajdziesz odpowiedź. Zabiara się za sxs A boi się o ciążę antykoncepcja antykoncepcja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

Testy są wiarygodne w terminie okresu. Powtórz test ale zapewne będzie negatywny.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziewczyno nie współżyj bo ewidentnie nie jesteś na to gotowa. Pamiętaj, że każda metoda antykoncepcji może zawieść a z tego co czytam to ty nie zastosowałaś żadnej! Tak i jest możliwa ciąża bez wtrysku ponieważ w sluzie, który wydobywa sie z członka mogą być plemniki - ale to naprawdę trzeba mieć cholernego pecha lub szczęście żeby zajść w ciążę. Ale znam takie sytuacje wpadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak teraz wyjdzie Ci test negatywny, to raczej zero szans na ciążę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, że w dzisiejszych czasach dzieci nie znają jeszcze pojęcia antykoncepcji. Nie współzyj, nie jesteś na to kompletnie gotowa. Okres może Ci się spóźniać przez stres. Ciąża nie jest w 100% wykluczona, ale bardzo mało prawdopodobna. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenia

zajście w ciążę wcale nie jest takie proste żeby mogło się wydarzyć z braku stosunku, ale zabezpieczaj się no i może kontroluj sobie owulację, ja już kilka lat stosuje wielorazowy tester owulacji ze śliny, wiem co i jak i kiedy mam jajeczkowanie, wtedy mogę podjąć decyzję co będzie działo się w sypialni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Kenia napisał:

zajście w ciążę wcale nie jest takie proste żeby mogło się wydarzyć z braku stosunku, ale zabezpieczaj się no i może kontroluj sobie owulację, ja już kilka lat stosuje wielorazowy tester owulacji ze śliny, wiem co i jak i kiedy mam jajeczkowanie, wtedy mogę podjąć decyzję co będzie działo się w sypialni 

Smutne to twoje życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula

jak wszystko będzie ok to może się zastanów, czy nie chcesz stosować na przykład ultralekkiej antykoncepcji vines? Bo potem własnie wychodzą takie problemy i stresy, a tak byłabyś zabezpieczona i nie byłoby tego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta

ja zabezpieczam się diafragmą caya, mamja już prawie rok i od momentu jak ją używam juz nie boje się że będę w ciąży a przy prezerwatywach było różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×