Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cybulinka

Boję się rozmowy o pracę

Polecane posty

Gość Cybulinka

Witam, boję się iść na rozmowę o pracę. Wypadłam z obiegu i dawno nie szukalam pracy. W obecnej firmie w której pracuje jest fatalna atmosfera i muszę znaleźć inną. Czy macie jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domi

A czego się boisz? jakie stanowiska cię interesują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekf
12 godzin temu, Gość Cybulinka napisał:

Witam, boję się iść na rozmowę o pracę. Wypadłam z obiegu i dawno nie szukalam pracy. W obecnej firmie w której pracuje jest fatalna atmosfera i muszę znaleźć inną. Czy macie jakieś porady?

Szukaj coś blisko, a jak atmosfera kiepska rzucaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Teraz rozmowy o pracę są "na sztukę" i przyjmują wszystkich którym chce się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cybulinka

Dziś mam kolejną rozmowę. Boję się że mnie stres zablokuje i będę dukać. W obecnej pracy nie mam co siedzieć. Musiałam tłumaczyć się nawet z tego co robiłam na urlopie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Umawiaj się jak najwięcej rozmów, przestaniesz się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sas

Tez sie bałam. Serce podchodziło mi do gardła. Przemyślałam i stwierdziłam ze nie ma czego sie bać bo co mi mogą zrobić? Najwyżej mnie nie zatrudnia i tyle. Jak nie oni to ktoś inny. Jestem z dużego miasta wiec tu jest w czym przebierać. Pierwsza rozmowa to była kompletna porażka z mojej strony. Z każda kolejna nabierałam doświadczenia i prace znalazłam i taka z której  jestem w pełni zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×