Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kontakt po spotkaniu

Polecane posty

Gość Gość

Drogie Panie Panowie. 

Pytanie? Czy po spotkaniu sexie zawsze piszecie do swoich kochanków kochanek.? Czy niekoniecznie np za dwa kilka dni się odzywacie.

Wczoraj spotkałam się z facetem było super.Ale byłoby miło dostać sms zaraz po ze np .. było miło czy co innego.U mnie od wczoraj cisza jak to traktować? Sygnał ze facet więcej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Zawsze możesz to Ty pierwsza napisać smsa 🙂 Może on też czeka na krok z Twojej strony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Magda napisał:

Zawsze możesz to Ty pierwsza napisać smsa 🙂 Może on też czeka na krok z Twojej strony? 

faceci lubia takie sms :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisz do niego. Jeśli nie będzie odpowiadał, albo zacznie wykręcać się brakiem czasu, nadmiarem pracy, daj sobie z nim spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie pisz. Kocha to sam napisze. 😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To kochanek. Nie musi kochać,  musi szanować.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Magda napisał:

Zawsze możesz to Ty pierwsza napisać smsa 🙂 Może on też czeka na krok z Twojej strony? 

Napisałam jak wróciłam do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I zero odzewu... Nie martw się napisze gdy mu się znowu zachce a nie bed, ie miał z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie nie trafiłaś na prawdziwego mężczyznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

I zero odzewu... Nie martw się napisze gdy mu się znowu zachce a nie bed, ie miał z kim

A wtedy ty go olej 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spotkanie super dużo rozmów niczego sobie nie obiecywaliśmy ..wiem wiem różnie może być..zobaczymy.. ale miło by było dostać eska .a tak człek myśli

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie sms że miło było cię zobaczyć/porozmawiać/spotkac się itp to pisze się do osoby którą się kocha lub chce się z tym kimś być a nie do kochanki. Kochanka wiesz sama do czego jest. I on nie będzie raczył cie czułymi słówkami PO a PRZED seksem raczej i to jak MU się zachce a nie TOBIE. Zrozum. Układ z kochanką nie jest od czułości a od seksu. Dlatego nawet Ci nie odpisał. Odpisałby ukochanej a nie kochance. Ale odezwie się jeszcze jak mu się zachce seksu. A ty pewnie jak pierwsza naiwna bedziesz dawac ile wlezie a pozniej wykłakiwać oczy na kafe ze oj oj on mnie nie chce a liczyl sie tylko seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Takie sms że miło było cię zobaczyć/porozmawiać/spotkac się itp to pisze się do osoby którą się kocha lub chce się z tym kimś być a nie do kochanki. Kochanka wiesz sama do czego jest. I on nie będzie raczył cie czułymi słówkami PO a PRZED seksem raczej i to jak MU się zachce a nie TOBIE. Zrozum. Układ z kochanką nie jest od czułości a od seksu. Dlatego nawet Ci nie odpisał. Odpisałby ukochanej a nie kochance. Ale odezwie się jeszcze jak mu się zachce seksu. A ty pewnie jak pierwsza naiwna bedziesz dawac ile wlezie a pozniej wykłakiwać oczy na kafe ze oj oj on mnie nie chce a liczyl sie tylko seks. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jesteśmy kochankami.Nie oczekuję deklaracji ani związku bo my oboje w związkach.Ale napisać sms cokolwiek też Twoim zdaniem wymagam za dużo? Od czegoś jest kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochanek jest od sexu jak mu czegoś brakuje w związku to zdradza ja bym tak nie mogła robić a jak zrobi raz to cały czas a później są rozwody ale takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak jesteśmy kochankami.Nie oczekuję deklaracji ani związku bo my oboje w związkach.Ale napisać sms cokolwiek też Twoim zdaniem wymagam za dużo? Od czegoś jest kochanek.

Bzdury niektórzy piszą.  Kochanek nie musi kochać,  ale nie może traktować cię jak maszynę do seksu. Oprócz miłości ludzi łączą takie uczucia jak namiętność,  przyjaźń,  wzajemny szacunek. Poczekaj jeszcze trochę,  jeśli zobaczysz,  że traktuje cię zdawkowo lub przypomina sobie o tobie tylko, gdy chce seksu, odpuść go sobie. Chyba, że samej siebie nie szanujesz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Bzdury niektórzy piszą.  Kochanek nie musi kochać,  ale nie może traktować cię jak maszynę do seksu. Oprócz miłości ludzi łączą takie uczucia jak namiętność,  przyjaźń,  wzajemny szacunek. Poczekaj jeszcze trochę,  jeśli zobaczysz,  że traktuje cię zdawkowo lub przypomina sobie o tobie tylko, gdy chce seksu, odpuść go sobie. Chyba, że samej siebie nie szanujesz.  

Mylisz się i mieszasz jej w glowie. Kochanka jest wyłącznie od seksu.  A czułe smski pisze się komuś kogo się kocha czy lubi. Oni uprawiają seks. TYLKO. Ona tylko do tego jest mu potrzebna. Więc będzie odzywać się do niej tylko jak mu się tego seksu zachce. Tymbardziej że nie było żadnych deklaracji. To on korzysta ile może. A ta już zakochana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Drogie Panie Panowie. 

Pytanie? Czy po spotkaniu sexie zawsze piszecie do swoich kochanków kochanek.? Czy niekoniecznie np za dwa kilka dni się odzywacie.

Wczoraj spotkałam się z facetem było super.Ale byłoby miło dostać sms zaraz po ze np .. było miło czy co innego.U mnie od wczoraj cisza jak to traktować? Sygnał ze facet więcej nie chce

Witam.Jakbym czytała swoją historię.U mnie było dokładnie tak samo.Dostał swoje i koniec odzywania się.Tacy są właśnie faceci,zawsze tłumaczą się brakiem czasu i takie tam.Ale jak chcą osiągnąć cel to wtedy znajdują czas na miłe słowa.Olej co i tyle.Wiem,ze ciężko jest,ale nie warto się ponizac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
51 minut temu, Nie znajoma napisał:

Miłość nie istnieje w tych czasach a prawdziwej brak.

Nie istnieje bo jak laski dają za darmo, bez żadnych deklaracji to co się dziwić że faceci idą na łatwiznę i starać im się nie chce o kobietę? Miłość rodzi się właśnie podczas tego starania. A jak panna daje d...py zamiast dać w twarz za samą taką "niezobowiązującą" propozycję to cóż się dziwić.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Wpieprzylas się w takie samo go..o jak ja a teraz cierpimy.Wniosek jest jeden,nie szukać kochanków, bo to do niczego dobrego nie prowadzi.Mnie mało nie rozsadzi ze złości na niego.Też oczekiwałam miłych sms-ów jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Nie znajoma napisał:

No mnie kochanek kocha i ja go tez i mi pokazuje w czynach ja się szanuje .

 Zawsze ci to pokazuje, czy dopiero wtedy jak ma pełny wór spermy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

Tez mam kochanka i po seksie zawsze do mnie wlasnie pisze jak bylo mu dobrze itd. zreszta co dzien smsujemy i nie jest tak ze to tylko seks. Jest emocjonalna wiez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

Mylisz się i mieszasz jej w glowie. Kochanka jest wyłącznie od seksu.  A czułe smski pisze się komuś kogo się kocha czy lubi. Oni uprawiają seks. TYLKO. Ona tylko do tego jest mu potrzebna. Więc będzie odzywać się do niej tylko jak mu się tego seksu zachce. Tymbardziej że nie było żadnych deklaracji. To on korzysta ile może. A ta już zakochana.

 

Przecież mówię,  że kochanek nie jest od miłości.  Ale jeśli miałabym mieć kochanka, który by mnie nie szanował ani nie traktował jak przyjaciółki to chyba lepiej kupić wibrator. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Agula napisał:

Tez mam kochanka i po seksie zawsze do mnie wlasnie pisze jak bylo mu dobrze itd. zreszta co dzien smsujemy i nie jest tak ze to tylko seks. Jest emocjonalna wiez.

Właśnie o tym mówię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam żonatego kochanka, z założenia to tylko seks, a odzywamy się do siebie po seksie, dziękujemy sobie zawsze za miłe chwile, że było cudownie itd.

Łączy nas głownie więź fizyczna, ale okazujemy tez sobie sporo szacunku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula

tez mam meza i zonatego kochanka. zawsze po ze soba piszemy i ogolnie dziennie. Jest duza bliskosc napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ok odzywa się. nie ma tematu...dzieki wszystkim za rady...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×