Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polska

Lewica chce podnieść podatki!!

Polecane posty

Gość Polska

Oni zniszczą ten kraj razem z pisem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop

Wiesz jak działają podatki progresywne? Bo mam wrażenie że największy ból sprawia to ludziom zarabiającym średnią krajową, których dotknęłoby to najmniej lub wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość stop napisał:

Wiesz jak działają podatki progresywne? Bo mam wrażenie że największy ból sprawia to ludziom zarabiającym średnią krajową, których dotknęłoby to najmniej lub wcale.

Co ty tu tłumaczysz? Plebsowi wystarczy rzucić hasło że podwyższają podatki i już ma gacie obsrane, nie zapyta jaki to podatek, kto ten podatek płaci. Już pomijam fakt, że nawet gdyby podwyższyli, to motłoch zapłaci tyle co kot napłakał. No ale plić się będzie zawsze najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ty tu tłumaczysz? Plebsowi wystarczy rzucić hasło że podwyższają podatki i już ma gacie obsrane, nie zapyta jaki to podatek, kto ten podatek płaci. Już pomijam fakt, że nawet gdyby podwyższyli, to motłoch zapłaci tyle co kot napłakał. No ale plić się będzie zawsze najbardziej.

Ważne, ze jej 500 nie zabiorą, na razie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Co ty tu tłumaczysz? Plebsowi wystarczy rzucić hasło że podwyższają podatki i już ma gacie obsrane, nie zapyta jaki to podatek, kto ten podatek płaci. Już pomijam fakt, że nawet gdyby podwyższyli, to motłoch zapłaci tyle co kot napłakał. No ale plić się będzie zawsze najbardziej.

Ważne, ze jej 500 nie zabiorą, na razie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

500+ to największa zaraz naszego społeczeństwa! Dlaczego bezdzietny przedsiębiorca ma płacić na dzieci innych? To niesprawiedliwe! Sama chce zdecydować ile i na co wydam! Chcielibyście by nie było podatków? Żeby  ludzie więcej zarabiali? Żeby nieroby nie dostawy kasy?? 

Prosze Was, miejcie otwarte umysły! PrzecYtajcie program konfederacji:

-zniesienie podatku dochodowego PIT

-dobrowolny ZUS ( po co masz płacić na ZUS skoro i tak kiedy potrzebujesz lekarza wybierasz gabinet prytwany) 

-paliwo po 3 zł (ponad połowa ceny to podatki opłaty i akcyzy) 

-wolny wybór w kwesti edukacji( bon edukacyjny. Sama decydujesz do jakiej szkoły i czego będzie się uczyło twoje dziecko) 

posłuchajcie Konrada Berkowicza w debacie Polsat news. Zobaczcie co ma do powodzenia. 

 

Ludzie pozostałe partie już rządziły i co z tego mamy? 

Mamy szanse to zmienić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ważne, ze jej 500 nie zabiorą, na razie 😂

Niestety ale podwyżkę podatków odczują tylko Ci którzy zarabiają więcej! Będą musieli oddać tym którzy nie chcą pracować? Chcecie dalej być okradani??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zus

Co ZUS ma wspólnego z opieką lekarską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zus

Co ZUS ma wspólnego z opieką lekarską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Zus napisał:

Co ZUS ma wspólnego z opieką lekarską?

jeżeli nie wiesz to lepiej nie idź na wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
7 minut temu, Gość gosc napisał:

jeżeli nie wiesz to lepiej nie idź na wybory

Dokładnie. Jako przedsiębiorca, jestem zmuszona co miesiąc odprowadzać składkę zdrowotna!!!! Z której nie korzystam!! Chce wolności w naszym Państwie! Lista nr. 4 Konfederacja. Wolność dla ludzi pracujących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adas44r

ja tez zarabiałem 25tys.zł w norwegi ale zainwestowałem tez 250euro na stronie: zarobmilion.pl i w łatwy sposób dodatkowo generuje 15.000zł

ja nie zcaje jak nie mozna umiec zarabaic przeciez to proste jak ruuchannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×