Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragoniasty

Madzialenna a ten twój

Polecane posty

Gość Dragoniasty

Znów na dziw.encję z ziomami z kanalizy pojechał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Dragoniasty napisał:

Znów na dziw.encję z ziomami z kanalizy pojechał ?

Jaka laska w domu to za podobnymi tanimi facet lata,proste 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaka laska w domu to za podobnymi tanimi facet lata,proste 

Czas najwyższy się zdecydować czy masz kogoś czy nie. Dłużej tego nie zniosę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość K4k napisał:

Czas najwyższy się zdecydować czy masz kogoś czy nie. Dłużej tego nie zniosę... 

I nie musisz, bo w sercu od dawna ma jedną .A zapchaj dziury internetowe myślą, że są ważne..tylko do imienia czasu na chwilę. Twój kotek  nigdy nie był Twój 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszne jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
15 minut temu, Gość Gość napisał:

I nie musisz, bo w sercu od dawna ma jedną .A zapchaj dziury internetowe myślą, że są ważne..tylko do imienia czasu na chwilę. Twój kotek  nigdy nie był Twój 

Taka zabawa drugim człowiekiem by znaczyła, że jest kompletnie pusty i zepsuty...aż trudno uwierzyć, że mogłabym się tak pomylić, bo miałam go za kogoś dobrego... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bądź śmieszny
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Śmieszne jesteście...

Ty sam złamasie do siebie piszesz. Tu wszystkie na ciebie lecą 😂, Nie bądź śmieszny i dalej idź się leczyć  w psychiatryku Tomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość K4k napisał:

Taka zabawa drugim człowiekiem by znaczyła, że jest kompletnie pusty i zepsuty...aż trudno uwierzyć, że mogłabym się tak pomylić, bo miałam go za kogoś dobrego... 

Wybacz,ale takie Twoje teksty w necie świadczą, że jesteś naiwna, że każdy kit facet Ci wmówić..A takich kobiet faceci nie szanują za bardzo..zabawa na kafe  to tylko pisanie,więc nie rozumiem roszczeń tutejszych kobiet..o co,o parę słów, że się wkrecilas, bo nie potrafisz odróżnić słów od realności ???Kobiety ogarnijcie się,bo żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Wybacz,ale takie Twoje teksty w necie świadczą, że jesteś naiwna, że każdy kit facet Ci wmówić..A takich kobiet faceci nie szanują za bardzo..zabawa na kafe  to tylko pisanie,więc nie rozumiem roszczeń tutejszych kobiet..o co,o parę słów, że się wkrecilas, bo nie potrafisz odróżnić słów od realności ???Kobiety ogarnijcie się,bo żal mi was

W końcu ktoś napisał prawdę o mentalności niektórych kobiet z kafe ,trochę pisania a te już  zakochane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Wybacz,ale takie Twoje teksty w necie świadczą, że jesteś naiwna, że każdy kit facet Ci wmówić..A takich kobiet faceci nie szanują za bardzo..zabawa na kafe  to tylko pisanie,więc nie rozumiem roszczeń tutejszych kobiet..o co,o parę słów, że się wkrecilas, bo nie potrafisz odróżnić słów od realności ???Kobiety ogarnijcie się,bo żal mi was

Nie nazwałabym tego paroma słowami... 

Dla jasności, moje słowa nie były skierowane do żadnego Tomasza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość K4k napisał:

Nie nazwałabym tego paroma słowami... 

Dla jasności, moje słowa nie były skierowane do żadnego Tomasza. 

Wiemy do Dragona całymi  dniami siedzisz na kafe przecie kotek, wiersze ukladalas😂😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet parę miesięcy tylko pisania w necie nie daje kobiecie roszczeń do faceta i pretensji..Ogarnij się dojrzej i dorosnij ,bo momentami żenująca jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyg
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiemy do Dragona całymi  dniami siedzisz na kafe przecie kotek, wiersze ukladalas😂😂😂😂😂

I sam osioł  sobie słodzi🤮. Jesteś psychol. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Rzyg napisał:

I sam osioł  sobie słodzi🤮. Jesteś psychol. 

To nie pisał Dragon,ale ja bo czytam kafe, kojarzę niki i wiem co gdzie kto wypisuje..fakt rzyg na pustkę niektórych kobiet 😂😂😂😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzyg
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie pisał Dragon,ale ja bo czytam kafe, kojarzę niki i wiem co gdzie kto wypisuje..fakt rzyg na pustkę niektórych kobiet 😂😂😂😂 

Kojarzysz nicki gość, Gość, w takim razie gratulacje ośle. Gnijesz tu cały dzień, rusz się leniu do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tyle
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pisz pan na Berdyczów

hahahahahahahahaha palant y Onetu ,hahahahaha psychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez odbioru
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jaka laska w domu to za podobnymi tanimi facet lata,proste 

Racja Magdaleno więc już te tanie nie będą pracowały ciężko za marne 1400 złotych po to zeby chrzesniakowi włożyć 650 zł do koperty lub wydać ostatnie swoje pieniądze na drogie prezenty z serca .Wolą dac komuś kto to doceni.Nie każdy ma rak dobrze ze siedzi na tyłku i ma wypłatę mężowi 5 kola  do ręki.Szukają takich swojego pokroju bo w domu mają za porządne i za dobre szukają takich z jakiego domu wyszli czyli patoli. NIW POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Bez odbioru napisał:

Racja Magdaleno więc już te tanie nie będą pracowały ciężko za marne 1400 złotych po to zeby chrzesniakowi włożyć 650 zł do koperty lub wydać ostatnie swoje pieniądze na drogie prezenty z serca .Wolą dac komuś kto to doceni.Nie każdy ma rak dobrze ze siedzi na tyłku i ma wypłatę mężowi 5 kola  do ręki.Szukają takich swojego pokroju bo w domu mają za porządne i za dobre szukają takich z jakiego domu wyszli czyli patoli. NIW POZDRAWIAM

wiadomo, że nie każdy ma dobrze, ale ludzie jakoś zbyt łatwo się z tym godzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×