Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Może teraz ja ...kę z ciebie zrobię

Polecane posty

Gość Gość

Pokaże zdjęcia, pokaże screeny sms, nagrane rozmowy i zrobie z ciebie ...kę wszędzie ? Poświęce kilka dni by kilka tysiecy osób sie dowiedziało w twoich okolicach jak było na prawdę. Chcesz tego ?? I wiesz co ? ... mi zrobicie. Nikt nawet gęby nie otworzy. Nie ma co być wyrozumiałym na ludzi chorych psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za każdym razem gdy następny cie nie będzie chciał to będziesz się mściła co ? Co do twoich dolegliwości to zawsze taka byłaś. Przecież to nie moja wina. Jak jesteście chorzy to się leczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pokaże zdjęcia, pokaże screeny sms, nagrane rozmowy i zrobie z ciebie ...kę wszędzie ? Poświęce kilka dni by kilka tysiecy osób sie dowiedziało w twoich okolicach jak było na prawdę. Chcesz tego ?? I wiesz co ? ... mi zrobicie. Nikt nawet gęby nie otworzy. Nie ma co być wyrozumiałym na ludzi chorych psychicznie.

A prawda jest taka,że kobiety są  szybko chetne same a potem pretensje do innych.Siłą Ciebie do  niczego nikt nie zmuszał, prawda???Jestem kobietą i czasem brak mi na was słów jak poczytam kafe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

A prawda jest taka,że kobiety są  szybko chetne same a potem pretensje do innych.Siłą Ciebie do  niczego nikt nie zmuszał, prawda???Jestem kobietą i czasem brak mi na was słów jak poczytam kafe..

No właśnie. Niektóre są tak nieśmiałe że zgodzą się prawie na wszystko bo przecież wstydzą się odmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie. Niektóre są tak nieśmiałe że zgodzą się prawie na wszystko bo przecież wstydzą się odmówić.

Bo myślą, że w ten sposób facet będzie jej😂😂😂😂łatwość dzisiejszych kobiet mnie poraża..A potem no jak?? Co  jest?czemu H.u..nie dzwoni,nie przyjeżdża..zrobiłam wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Bo myślą, że w ten sposób facet będzie jej😂😂😂😂łatwość dzisiejszych kobiet mnie poraża..A potem no jak?? Co  jest?czemu H.u..nie dzwoni,nie przyjeżdża..zrobiłam wszystko..

 Dzisiejsze dziewczyny myślą fizdą a nie głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 To Ty z tymi krzywymi u nóg haluksami przecież Ty takie masz bo widziałam no chyba już przeszła sama siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A tak po za tym to tych kur.w trochę było więc lepiej się przebadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
Przed chwilą, Gość gość napisał:

 To Ty z tymi krzywymi u nóg haluksami przecież Ty takie masz bo widziałam no chyba już przeszła sama siebie.

Przestań! Nogi się nie liczą, Twoje też! I tak idą na boki 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Pokaże zdjęcia, pokaże screeny sms, nagrane rozmowy i zrobie z ciebie ...kę wszędzie ? Poświęce kilka dni by kilka tysiecy osób sie dowiedziało w twoich okolicach jak było na prawdę. Chcesz tego ?? I wiesz co ? ... mi zrobicie. Nikt nawet gęby nie otworzy. Nie ma co być wyrozumiałym na ludzi chorych psychicznie.

sie nie martw,bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość prawda napisał:

sie nie martw,bedzie sie dzialo

Nareszcie! Przynajmniej nudno nie będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Bo myślą, że w ten sposób facet będzie jej😂😂😂😂łatwość dzisiejszych kobiet mnie poraża..A potem no jak?? Co  jest?czemu H.u..nie dzwoni,nie przyjeżdża..zrobiłam wszystko..

Nie dzwoni? Mój kochanek spłacił mi pół mieszkania, bo odziedziczyłam pół, a drugą połowę ktoś inny. Kochankiem już nie jest, mieszkanie zostało, a tak by trzeba było sprzedać i kasa za połowę by  na wynajem poszła. Zostałabym z gołą du. pą, a tak wystarczyło pokazać gołą du.pę :classic_biggrin:  Super budować szczęście na cudzym nieszczęściu, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie dzwoni? Mój kochanek spłacił mi pół mieszkania, bo odziedziczyłam pół, a drugą połowę ktoś inny. Kochankiem już nie jest, mieszkanie zostało, a tak by trzeba było sprzedać i kasa za połowę by  na wynajem poszła. Zostałabym z gołą du. pą, a tak wystarczyło pokazać gołą du.pę :classic_biggrin:  Super budować szczęście na cudzym nieszczęściu, polecam. 

 Zostałaś z wyruch@ną i fizycznie i psychicznie d0pą. Masz honor? Chyba w d0pie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc ona
18 minut temu, Gość Lolek napisał:

 Zostałaś z wyruch@ną i fizycznie i psychicznie d0pą. Masz honor? Chyba w d0pie.

Niech się cieszy jedna z  drugą, że jest du.podajka..bo jak czytam tematy na kafe to wiem,że jestem wyjątkową w świecie tych zalosnych, pustych bab..I dziwić się,że ja jestem szanowna,a one nie i jedyna ich broń to potem szantaż D.u.p.a ..Panienki na kilka razy albo raz to ich osiągnięcie życia 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
2 minuty temu, Gość Gosc ona napisał:

Niech się cieszy jedna z  drugą, że jest du.podajka..bo jak czytam tematy na kafe to wiem,że jestem wyjątkową w świecie tych zalosnych, pustych bab..I dziwić się,że ja jestem szanowna,a one nie i jedyna ich broń to potem szantaż D.u.p.a ..Panienki na kilka razy albo raz to ich osiągnięcie życia 😁

 Szczerze? Jako facet czuję do tych szm@t pogardę, brzydzę się nimi. Zauważ jednak że jest ich coraz więcej. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
4 minuty temu, Gość Esteta napisał:

 Szczerze? Jako facet czuję do tych szm@t pogardę, brzydzę się nimi. Zauważ jednak że jest ich coraz więcej. Przykre to.

Dlatego czuje się wyjątkową w tym rynsztoku..A niestety widzę je też wszedzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esteta
Przed chwilą, Gość Ona napisał:

Dlatego czuje się wyjątkową w tym rynsztoku..A niestety widzę je też wszedzie. 

Powodzenia i znalezienia kogoś godnego Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
43 minuty temu, Gość Lolek napisał:

 Zostałaś z wyruch@ną i fizycznie i psychicznie d0pą. Masz honor? Chyba w d0pie.

Mam mieszkanie i mnóstwo orgazmów na koncie, kochanek był dobry w te klocki i szczodry. Zrobiłabym to samo i  sto razy jakby czas się cofał. Po to mam pipkę by ją ruch.ac, moja pipka, moja przyjemność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii

A mnie to koło du.py lata rób co chcesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak pół  miasta wie,kto się puszczą na prawo i lewo panny od majtek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marii

A co  tak to ubodło ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wstydziłabym się na waszym miejscu być wytykana palcami,że każdy kto chciał miał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dobry cyber na ero. Kto chce to ma Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahha
12 minut temu, Gość Monika napisał:

Dobry cyber na ero. Kto chce to ma Monika

znanna du.podajka nawet reklamować się musi bo chętnych brak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo
3 godziny temu, Gość Wiem co mówię napisał:

 Dzisiejsze dziewczyny myślą fizdą a nie głową.

A facet to niby czym? Ogier rozplodowy z wenera. Pfuuu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Pokaże zdjęcia, pokaże screeny sms, nagrane rozmowy i zrobie z ciebie ...kę wszędzie ? Poświęce kilka dni by kilka tysiecy osób sie dowiedziało w twoich okolicach jak było na prawdę. Chcesz tego ?? I wiesz co ? ... mi zrobicie. Nikt nawet gęby nie otworzy. Nie ma co być wyrozumiałym na ludzi chorych psychicznie.

trochę prawdy, a zabolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Oooo napisał:

A facet to niby czym? Ogier rozplodowy z wenera. Pfuuu. 

 Sucz nie da pies nie weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×