Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaki rozmiar kombinezonu?

Polecane posty

Gość Gość

Rodzę w lutym, z usg wynika, że dziecko jest tydzień większe niż to wynika z miesiączki (data jest na 100% prawidłowa) wiec pewnie dziecko będzie trochę większe. Jaki rozmiar kombinezonu kupić? Jest to moje pierwsze dziecko i nie nie wiem jak będzie najlepiej. Proszę o rady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym brała 62.

Rodzilam w listopadzie i 68 starczyło do końca zimy, choć fakt, że dziecko drobne. Ale noworodek Ci się utopi w 68

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

62. Te kombinezony sa dosyc obszerne. 68 bedzie za duzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TezLubiePowedrowac

Ja mialam 62 i i tak mi sie dziecko "topilo" bo corka miala 47cm 😄 ... wcale nie wczesniak, urodzona dzien przed terminem i z waga 3,100 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli chodzi o typowo zimowy, ocieplany, to kup 62. Luty to już rzut beretem do marca, a wtedy wystarczy ci już polarowy albo inny cieńszy i taki kupisz odpowiedni do wzrostu malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pamietaj, żeby wziąć taki rozpinany do końca i obie nogawki (albo typu "worek", bez nogawek), bo noworodka trudno się ubiera, po co się szarpać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja urodziłam w listopadzie, kombinezon miałam 62 i na początku był trochę za duży ale ok, w lutym był już za mały i musiałam dokupić rozmiar 74 więc licz się z tym że przez pierwszy rok dzieci bardzo szybko rosną i może będą nawet dwa rozmiary potrzebne na jedną zime.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli chodzi o typowo zimowy, ocieplany, to kup 62. Luty to już rzut beretem do marca, a wtedy wystarczy ci już polarowy albo inny cieńszy i taki kupisz odpowiedni do wzrostu malucha.

Hehe ciekawe, w tym roku w maju ja i dziecko nosiliśmy przez kilka dni zimowe kurtki więc ten, nie przelicz się z tym ciepłem w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Hehe ciekawe, w tym roku w maju ja i dziecko nosiliśmy przez kilka dni zimowe kurtki więc ten, nie przelicz się z tym ciepłem w marcu.

Zamknij się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja urodziłam w listopadzie, kombinezon miałam 62 i na początku był trochę za duży ale ok, w lutym był już za mały i musiałam dokupić rozmiar 74 więc licz się z tym że przez pierwszy rok dzieci bardzo szybko rosną i może będą nawet dwa rozmiary potrzebne na jedną zime.

 

Co ty prównujesz listopad do lutego. Luty to już końcówka zimy. 62 jej wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

syn z konca stycznia (termin był na luty) syn 4 kg, kombinezon 62 byl za mały w marcu. No ale mysmy mieli kombinezon przejsciowy i gruby spiworek. W zimie przez pierwsze 2 tyg i tak sie z dzieciem nie wychodzi. dziecko nie musi miec super dopasowanego stroju, gdy kombinezon luzniejszy, to prosciej ubrac malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×