Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Bicku

Jeśli kiedykolwiek się ożenie to tylko z zawodową prostytutką

Polecane posty

Gość gosc

gust godny pożałowania-mieć wycieraczke nie pod drzwiami ale w środku.Mi taki wystrój wnętrz nie odpowiada, nie lubię syfu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

gust godny pożałowania-mieć wycieraczke nie pod drzwiami ale w środku.Mi taki wystrój wnętrz nie odpowiada, nie lubię syfu.

Mieszkasz w klasztorze?  Co ci przeszkadza że ludzie się kochają? Dlaczego niby niedziewica nie miałaby wziąść ślubu i być w białej sukni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

gust godny pożałowania-mieć wycieraczke nie pod drzwiami ale w środku.Mi taki wystrój wnętrz nie odpowiada, nie lubię syfu.

Mieszkasz w klasztorze?  Co ci przeszkadza że ludzie się kochają? Dlaczego niby niedziewica nie miałaby wziąść ślubu i być w białej sukni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Mieszkasz w klasztorze?  Co ci przeszkadza że ludzie się kochają? Dlaczego niby niedziewica nie miałaby wziąść ślubu i być w białej sukni? 

nie porównuj niedziewicy z puszczalską szm.atą za kase.Spotykać się z kimś i sypiać z nim z miłości a dawać d.u/.py połowie miasta to chyba różnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dno
2 minuty temu, Gość Bicku napisał:

Mieszkasz w klasztorze?  Co ci przeszkadza że ludzie się kochają? Dlaczego niby niedziewica nie miałaby wziąść ślubu i być w białej sukni? 

KOchac k.u.r.we to trzeba być chyba masochistą i samym k.u.r.wia.rzem co pół miasta zaliczył i mu obojętnie w jaką dziure wkłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Chciałbym żeby moja przyszła żona wyglądała i uprawiała wyuzdany seks jak Valentina Nappi.  Ona lubi mieć wielu mężczyzn w łóżku naraz.  A katole mogą sobie szczekać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość dno napisał:

nie porównuj niedziewicy z puszczalską szm.atą za kase.Spotykać się z kimś i sypiać z nim z miłości a dawać d.u/.py połowie miasta to chyba różnica???

Wg mnie faceci (w większości żonaci lub w związku), którzy korzystają z takich usług, to puszczalscy szmaciarze i idioci. Sądzą, że one są dla nich towarem. Tymczasem jest odwrotnie. Nie chodzą też do jednej. Jak się już wciągną, trzeba ,,przerobić" co rusz inną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albercik
10 minut temu, Gość Bicku napisał:

Chciałbym żeby moja przyszła żona wyglądała i uprawiała wyuzdany seks jak Valentina Nappi.  Ona lubi mieć wielu mężczyzn w łóżku naraz.  A katole mogą sobie szczekać. 

W sumie znając dzisiejsze kobiety,  to jak traktują swoich mężów, narzeczonych, gdzie oni są tylko bankomatem, to prostytutka nie jest złą opcją. Przynajmniej jest szczera i oficjalnie robi to za kasę, w dodatku zna się na seksie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfu
34 minuty temu, Gość dno napisał:

nie porównuj niedziewicy z puszczalską szm.atą za kase.Spotykać się z kimś i sypiać z nim z miłości a dawać d.u/.py połowie miasta to chyba różnica???

Sylwio wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak się już wciągną, trzeba ,,przerobić" co rusz inną.

Widocznie mają w sobie takie pokłady miłości że dla jednej kobiety nie starcza .  

A związki poliamoryczne to ciekawa opcja. Szkoda że głównie brzydule się na to godzą.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
20 minut temu, Gość Albercik napisał:

to prostytutka nie jest złą opcją.

Profesjonalistka jest o wiele lepszym i uczciwszym wyborem od zakłamanych cichodajek. Teraz wszystkie młode kobiety się puszczają, chyba że są bardzo brzydkie i nikt ich nie chce. Taka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Bicku napisał:

Profesjonalistka jest o wiele lepszym i uczciwszym wyborem od zakłamanych cichodajek. Teraz wszystkie młode kobiety się puszczają, chyba że są bardzo brzydkie i nikt ich nie chce. Taka jest prawda.

Nie znasz mnie, ja się nie puszczam nawet na kawę umówić się ze mną to wyższa szkoła każdy.Niektóre kobiety nie myślą ci.pą tylko głową.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są żałosne
58 minut temu, Gość dno napisał:

nie porównuj niedziewicy z puszczalską szm.atą za kase.Spotykać się z kimś i sypiać z nim z miłości a dawać d.u/.py połowie miasta to chyba różnica???

Lepiej puszczać się za kasę niż za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Bicku napisał:

Mieszkasz w klasztorze?  Co ci przeszkadza że ludzie się kochają? Dlaczego niby niedziewica nie miałaby wziąść ślubu i być w białej sukni? 

Bo to hipokryzja. Biała suknia jest symbolem czystości. A podobno katoliczki nie powinny uprawiać seksu przed ślubem.

Nie wspominając już o tym, że czemu niby jeden mężczyzna ma płacić ślubem za coś co inny dostał za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starociotka
21 minut temu, Piaskun napisał:

Bo to hipokryzja. Biała suknia jest symbolem czystości. A podobno katoliczki nie powinny uprawiać seksu przed ślubem.

Nie wspominając już o tym, że czemu niby jeden mężczyzna ma płacić ślubem za coś co inny dostał za darmo.

ZE WZGLEDU NA NATURALIZM, LUDZIE NIE SA ROWNI I NIGDY NIE BEDA. W SPOLECZENSTWIE OD WIEKOW ISTNIALA KASTA MEZCZYZN KTORZY Z KOBIETAMI NIE SPOLKOWALI ZE WZGLEDU NA SWOJA NIEPRZYDATNOSC GENETYCZNA CO BYLO BARDZO ZDROWE. W OBECNYCH CZASACH TAKI MEZCZYZNA MOZE ISC DO PROSTYTUTKI, LUB WZIAC SLUB Z INNYM ODPADEM GENETYCZNYM, CO JEST NIEZDROWE, BO TZW. INCELOM KOMPLETNIE POWINNO SIE UNIMOZLIWIC KONTAKT SEKSUALNY Z KOBIETAMI. TO EFEKTY SEMICKICH PSEUDO LIBERLANYCH IDEOLOGII NA SPOLECZENSTWIE EUROPEJSKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tania
1 godzinę temu, Gość Albercik napisał:

W sumie znając dzisiejsze kobiety,  to jak traktują swoich mężów, narzeczonych, gdzie oni są tylko bankomatem, to prostytutka nie jest złą opcją. Przynajmniej jest szczera i oficjalnie robi to za kasę, w dodatku zna się na seksie. 

Chodz na te swoje sz/maty w burdelu, bo kobiety z ulicy tak samo bys traktowal, jak te z burdelu. wlozyc tylko i wylozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku
Przed chwilą, Gość tania napisał:

Chodz na te swoje sz/maty w burdelu, bo kobiety z ulicy tak samo bys traktowal, jak te z burdelu. wlozyc tylko i wylozyc.

Te kobiety są bardziej moralne niż ty. Więc daruj sobie ten język nienawiści hipokrytko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
1 godzinę temu, Gość Tfu napisał:

Sylwio wstyd!

Sylwio??jakim prawem przypisujesz mi tak wulgarny tekst !Nie życzę sobie.Hsmuj swoje urojenia bo Cię pozwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia s
47 minut temu, Piaskun napisał:

Bo to hipokryzja. Biała suknia jest symbolem czystości. A podobno katoliczki nie powinny uprawiać seksu przed ślubem.

Nie wspominając już o tym, że czemu niby jeden mężczyzna ma płacić ślubem za coś co inny dostał za darmo.

Inny dostał?Nie wyobrażam sobie czegoś takiego.Ja brałam ślub z moim pierwszym .I nawet jak się rozmyslil 4dni przed bo poznał inną to zrobiłam wszystko żeby doprowadzić do ślubu z osobą z którą właśnie straciłam cnotę.Brzydza mnie szmaciury ci Maję więcej niż jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Sylwia s napisał:

Inny dostał?Nie wyobrażam sobie czegoś takiego.Ja brałam ślub z moim pierwszym .I nawet jak się rozmyslil 4dni przed bo poznał inną to zrobiłam wszystko żeby doprowadzić do ślubu z osobą z którą właśnie straciłam cnotę.Brzydza mnie szmaciury ci Maję więcej niż jednego.

Morda paszczaku z przerostem ego. I co Ci z tej twojej żałosnej cnoty jak ze starym żyjesz gorzej niż pies z kotem? Idiòtka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hac
32 minuty temu, Gość Starociotka napisał:

 TZW. INCELOM KOMPLETNIE POWINNO SIE UNIMOZLIWIC KONTAKT SEKSUALNY Z KOBIETAMI. 

No oni mają już ten kontakt uniemożliwiony przecież, dlatego są incelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby są żałosne
34 minuty temu, Gość tania napisał:

Chodz na te swoje sz/maty w burdelu, bo kobiety z ulicy tak samo bys traktowal, jak te z burdelu. wlozyc tylko i wylozyc.

Te kobiety same siebie tak traktują, puszczając się z kim popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt sie nie zastanawia czy prosty/tutka w ogole chce wyjsc za maz. A po co ma wychodzic za maz, nie bierze sie roboty do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×