Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RK13

Ulubiona pozycja seksualna

Polecane posty

Gość RK13

Jaka jest wasza ulubiona pozycja seksualna? Ja uwielbiam pozycję od tyłu, na psa. Jest taka dzika, zwierzęca. Lubię dźwięki klepnięć podczas penetracji w tej pozycji. Kiedy kochamy się tak z moim mężczyzną, robimy to przed lustrem w sypialni. Widzę wtedy jego muskularne ramiona przytrzymujące moje pośladki. Lubię, jak mężczyzna dominuje. Penetracja jest wtedy bardzo głęboka. Właśnie w tej pozycji miałam swój pierwszy orgazm w życiu. Zalała mnie fala ciepła, rozkoszy. Zawsze mówię w trakcie swojemu mężczyźnie: "bierz mnie", "nie przestawaj"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RK13

Nie przepadam za pozycjami bocznymi. Penetracja nie jest w nich głęboka i są niewygodne. W pozycji na psa lubię poczuć się jak zwierzę. Która z pań też lubi tę pozycję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość RK13 napisał:

Nie przepadam za pozycjami bocznymi. Penetracja nie jest w nich głęboka i są niewygodne. W pozycji na psa lubię poczuć się jak zwierzę. Która z pań też lubi tę pozycję?

 Na psa powiadasz? Za 5 lat  na obiad mu kości na talerzu położysz i powiesz: r0chasz jak pies, to żryj jak pies 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
Przed chwilą, Zouza_S napisał:

Na pieska:)

 Już widzę jak soki kapią z ciebie na prześcieradło 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebek
3 minuty temu, Zouza_S napisał:

Najpierw trzeba mnie do tego doprowadzić 🙂

 Z gorącymi kobietami to nie problem 😉  Gorzej jak ją tak po ludzku godzinę heblujesz a ona nic 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

mamy fajny widok wchodząc w kobietę od tyłu , śliczna pupa mięciutka i dziurka rozkoszna do miziania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Przed chwilą, Gość gość napisał:

mamy fajny widok wchodząc w kobietę od tyłu , śliczna pupa mięciutka i dziurka rozkoszna do miziania .

Facetów dziurki też lubisz miziać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal

Dziewczyny niskie i korpulentne fajniej sie bierze na pieska, natomiast wysokie i chude sa lepsze na gorze (najfajniejsze sa te wyzsze o glowe i wiecej, ale niestety odkad doroslem opcje bardzo sie w tym zakresie posypaly). Ale tez generalnie, nie jest przypadkiej tak ze na pytaniu "co" powinno towarzyszyc "z kim" ?

Osobiscie moja ulubiona pozycja jest podwojny jezdziec (atrakcyjnosc jest tutaj glownie kwestja psychiki (fajnie sie troche zeszmacic :p ), bo 69 jest znacznie wygodniejszy) ale ciezko to nawet kiedy do samego trojkata chetne sa (z tego samego powodu). No i tez pozostaje sprawa ekscytacji zabijajacej wytrzymalosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×