Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zszokowana

Niemoralna propozycja

Polecane posty

Gość zszokowana

Facet, z ktorym sie spotykam jakis czas przyznal sie, ze spotyka sie na sex z innymi kobietami. Zszokowalam sie jak zaproponowal dalsze bycie z Nim w "zwiazku"? Nie wiem jak na to zareagować?co robic?dla mnie to szok! Pol dnia dzis przeplakalam! zalezalo mi na Nim chcialam stworzyc z Nim cos pięknego, trwałego 😞 Co byście zrobiły na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avigo

Musisz być na tyle dobra w seks aby nie musiał się z innymi spotykać, proste. Masz wyobraźnie to ją używaj aktywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
2 minuty temu, Gość avigo napisał:

Musisz być na tyle dobra w seks aby nie musiał się z innymi spotykać, proste. Masz wyobraźnie to ją używaj aktywnie.

Skąd będę wiedziała, ze tamte nie sa lepsze ode mnie?

Dziwie sie, ze on nadal chce ze mną być i mi to proponuje???czy to jest normalne??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A niech sie goni
4 minuty temu, Gość avigo napisał:

Musisz być na tyle dobra w seks aby nie musiał się z innymi spotykać, proste. Masz wyobraźnie to ją używaj aktywnie.

Akurat. Takiego syfilisa sobie brac. A nich dyma sie nawet w kakao. ... męska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

Autorko, to nie chodzi o to czy bedziesz lepsza, gorsza czy najlepsza. On lubi dymac rozne i to sie nigdy nie zmieni. Mozna sobie dymac rozne jak sie nie jest w zwiazku, ale to widocznie mu nie przeszkadza..Zwiewac jak najdalej a on niech sobie dyma inne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Znajdź sobie kogoś do związku.

Łatwo powiedzieć...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uciekaj nie chciałabym takiego faceta OMG. Nawet nie chciałabym wiedzieć ile ich było.  Z jednej strony dobrze ze wiesz lepiej teraz się dowiedzieć niż później.Ale widocznie dla niego to nie problem a to nie jest normalne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem facetem. Ale jakbym był kobietą to na twoim miejscu bym mu walnął otwartą ręką w twarz i wszędzie poblokował 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Seksoholik się nie zmieni dla ciebie. Albo godzisz się na jego skoki w bok, albo o nim zapominasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
39 minut temu, Gość zszokowana napisał:

Facet, z ktorym sie spotykam jakis czas przyznal sie, ze spotyka sie na sex z innymi kobietami. Zszokowalam sie jak zaproponowal dalsze bycie z Nim w "zwiazku"? Nie wiem jak na to zareagować?co robic?dla mnie to szok! Pol dnia dzis przeplakalam! zalezalo mi na Nim chcialam stworzyc z Nim cos pięknego, trwałego 😞 Co byście zrobiły na moim miejscu?

Zablokuj go wszędzie i tyle. Po co komu ruchacz pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
41 minut temu, Gość zszokowana napisał:

Facet, z ktorym sie spotykam jakis czas przyznal sie, ze spotyka sie na sex z innymi kobietami. Zszokowalam sie jak zaproponowal dalsze bycie z Nim w "zwiazku"? Nie wiem jak na to zareagować?co robic?dla mnie to szok! Pol dnia dzis przeplakalam! zalezalo mi na Nim chcialam stworzyc z Nim cos pięknego, trwałego 😞 Co byście zrobiły na moim miejscu?

Zablokuj go wszędzie i tyle. Po co komu ru chacz pospolity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
39 minut temu, Gość avigo napisał:

Musisz być na tyle dobra w seks aby nie musiał się z innymi spotykać, proste. Masz wyobraźnie to ją używaj aktywnie.

Ty być w Polska krótko? Polska język trudna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość zszokowana napisał:

Facet, z ktorym sie spotykam jakis czas przyznal sie, ze spotyka sie na sex z innymi kobietami. Zszokowalam sie jak zaproponowal dalsze bycie z Nim w "zwiazku"? Nie wiem jak na to zareagować?co robic?dla mnie to szok! Pol dnia dzis przeplakalam! zalezalo mi na Nim chcialam stworzyc z Nim cos pięknego, trwałego 😞 Co byście zrobiły na moim miejscu?

Sprzedały takiego kopa, że by się nakrył nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beny
47 minut temu, Gość zszokowana napisał:

Facet, z ktorym sie spotykam jakis czas przyznal sie, ze spotyka sie na sex z innymi kobietami. Zszokowalam sie jak zaproponowal dalsze bycie z Nim w "zwiazku"? Nie wiem jak na to zareagować?co robic?dla mnie to szok! Pol dnia dzis przeplakalam! zalezalo mi na Nim chcialam stworzyc z Nim cos pięknego, trwałego 😞 Co byście zrobiły na moim miejscu?

Szkoda czasu na takiego zjjeeba, mówię Ci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mnie tak jeden zArazil Hpv. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschła

Niestety facet z gatunku tych, ktorzy nie widza nic zlego w takim trybie zycia. Nie sadze, zebys chciala zyc i przymykac oko na to, wiec musisz przejsc to i poczekac az trafi sie ktos uczciwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oschły
1 minutę temu, Gość Oschła napisał:

Niestety facet z gatunku tych, ktorzy nie widza nic zlego w takim trybie zycia. Nie sadze, zebys chciala zyc i przymykac oko na to, wiec musisz przejsc to i poczekac az trafi sie ktos uczciwy. 

Bo nie potrafisz oddzielić seksu od miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaFrania

Kobieto uciekaj od niego jak najdalej, odkochasz się szybko.  Ja bym się bardziej martwiła o to czy cie czymś nie zaraził skoro umawia się na seksy z innymi i nie wiesz czy z jedną czy np może jakiś niewyzyty jest i potrzebuje dwóch na raz. 

Jak zależy ci na prawdziwej miłości rodzinie to pamiętaj że z takim człowiekiem nie stworzysz normalnej relacji!!!!! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Musisz przyjąć do wiadomości ,że oni zdradzają i umawiają się z innymi kobietami i mężczyznami ,bo lubią. Czy są w związku czy nie są , się umawiają. Nawet tacy którzy są " świeci " to nie są " świeci " i żadne czary mary tego nie zmieni. Prędzej czy później  zaczna kombinować bo taka mają stylowe. Niby kochają ,dbają i nieba by przychylili, ale wiecznie ich coś żre od środka i muszą, bo inaczej się udusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Nie kazdy facet taki jest, ze mysli tylko fiutem. Oczywiscie , ze wiekszosc facetow lubi seks ale to nie znaczy ze kazdy facet bedzie sypał z roznymi kobietami. Sa faceci wartosciowi dla ktorych wiernosc to cos duzo wiecej niz tylko słowa ale problem polega na tym , ze tacy wierni, uczuciowi faceci, ktorzy chca dbac i troszczyc sie o kobiete sa nie pociagajacy dla kobiety i tu jest problem. Kobiety zawsze interesowały sie tylko "Alvarami' i tacy wartosciowi faceci czesto sa sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Co do autorki postu to musisz sobie postawic znak rownosci w zyciu i zadac sobie pytanie, kim chcesz byc w zyciu. Kobieta taka przez duze "K" czy zabawka dla jakiegos ...y. Pamietaj, ze kto raz zdradzi bedzie zdradzał całe zycie wiec dla mnie jest oczyswiste co bym zrobił na Twoim miejscu. Jesli miał bym kobiete, ktora by mnie zdradziła to jest to jedyna rzecz ktorej bym nie wybaczył bo jak nie ma zaufania to nie ma milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po pierwsze - każdy facet chciałby tak jak ten od autorki, żeby spotykać się z kobietami tylko na seks. Ale kafeteryjne koniotrzepki nie mają na to szans, to udają święte oburzenie 🙂 Co jest żałosne swoją drogą. Po drugie - seks jest super i nie ma w tym nic dziwnego, że jak facet przystojny, to z seksu czerpie przyjemność i się nim cieszy. Po trzecie - skoro zaproponował ci związek autorko, to znaczy, że zamierza zakończyć te luźniejsze znajomości. Jak nie jesteś zakompleksioną dziewczynką jak kafeteryjne kłody, to możesz spróbować nawiązać głębszą relację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze - każdy facet chciałby tak jak ten od autorki, żeby spotykać się z kobietami tylko na seks. Ale kafeteryjne koniotrzepki nie mają na to szans, to udają święte oburzenie 🙂 Co jest żałosne swoją drogą. Po drugie - seks jest super i nie ma w tym nic dziwnego, że jak facet przystojny, to z seksu czerpie przyjemność i się nim cieszy. Po trzecie - skoro zaproponował ci związek autorko, to znaczy, że zamierza zakończyć te luźniejsze znajomości. Jak nie jesteś zakompleksioną dziewczynką jak kafeteryjne kłody, to możesz spróbować nawiązać głębszą relację. 

Problem polega na tym, że ja sie mocno zauroczylam w Nim, chcialam sie zakochać, ale ta informacja po prostu sciela mnie z nog! Mial tyle planow wobec Nas, wiecie wspolne spedzanie czasu, wyjazdy, przyjezdzal do mnie poznal moja rodzine i nagle to... Wiecie, ze na poczatku nigdy bym nie powiedziala, ze on jest zdolny do czegos takiego. Pamietam jak na pierwszy randkach mowil, ze mu na mnie zalezy, potem mowil, ze traktuje mnie powaznie...a teraz???
Szanuje siebie, mam zasady w zyciu, znam swoja wartosc, ale z drugiej strony cos mnie do Niego ciagnie, te mile chwile spedzone, cudowny sex, mowil mi, ze jest typem wrazliwca, generalnie uwielbiam jego osobowosc, ale po tej informacji, ze ma inne, ale jednoczesnie nie chce zebym mu uciekala i tracila z Nim kontakt, mam taki metlik w glowie.
Gdyby mi powiedzial ze rzuca je dla mnie, za zrywa kontakty, ze chce ze mna tylko byc - wybaczylabym!!! Boje sie jednak, ze on tego nigdy nie zrobi...nie wiem co on sobie mysli...ze jak nasz zwiazek ma wygladac? 😞 Po co on to tak skomplikowal, a bylo super, idealnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Gościa gościa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze - każdy facet chciałby tak jak ten od autorki, żeby spotykać się z kobietami tylko na seks. Ale kafeteryjne koniotrzepki nie mają na to szans, to udają święte oburzenie 🙂 Co jest żałosne swoją drogą. Po drugie - seks jest super i nie ma w tym nic dziwnego, że jak facet przystojny, to z seksu czerpie przyjemność i się nim cieszy. Po trzecie - skoro zaproponował ci związek autorko, to znaczy, że zamierza zakończyć te luźniejsze znajomości. Jak nie jesteś zakompleksioną dziewczynką jak kafeteryjne kłody, to możesz spróbować nawiązać głębszą relację. 

Nie lepiej zakończyć od razu te luźne znajomości?Po co trwać w czymś co i tak wiadomo, że się skończy?Skoro proponuje bycie we dwoje to chyba mu zależy i chce ją mieć jednak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik
7 godzin temu, Gość zszokowana napisał:

Łatwo powiedzieć...:(

Tak trudno ci faceta znaleźć? skąd tego wytrzasnęłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippa

autorce dobrze robi seks ten ziomal i go nie puści ot tak, woli się dzielić nim z innymi a mieć go choć troche, bo baby zawsze chcą tego którego chcą inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
3 godziny temu, Gość pippa napisał:

autorce dobrze robi seks ten ziomal i go nie puści ot tak, woli się dzielić nim z innymi a mieć go choć troche, bo baby zawsze chcą tego którego chcą inne

To nie prawda, nie chodzi mi o sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana
3 godziny temu, Gość krecik napisał:

Tak trudno ci faceta znaleźć? skąd tego wytrzasnęłaś?

Trudno znaleźć, zresztą to On znalazł mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd

I co postanowiłaś, a on co postanowił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×