Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy nie uważacie, że w TVP jest jeszcze gorsza propaganda niż za PRLu ?

Polecane posty

Gość Gość

Konfederacja 3 razy w sądzie wygrała z TVP w trybie wyborczym, a TVP nawet przeprosić nie potrafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooa

Czasem wlącze TVPiS i widze tam np filmik z wydarzenia , na ktorym bylam i widzialam na wlasne oczy. Np rozne marsze czy wiece sa celowo filmowane na godzine przez rozpoczeciem i  na pasku " zebrala sie garstka ludzi".a ze potem byly tłumy - cisza. Poza tym wystarczy obejrzec na f-b filmik wrzucony przez kogos, kogo dobrze znam i wiem ,ze kitu nie wciska.Stad chocby wiem, jak łżą w zywe oczy.Do tego mieszkam w centrum Gdanska, ktory czesto pokazuja w sposob kompletnie fałszywy, mna wtedy rzuca.  To mi przypomina, jak za PRL telewizja miala prikaz,zeby na spotkaniach z papiezem tak filmowac ludzi,zeby nie bylo widac, ze jest  duzo ludzi. Stare komusze chwyty. Ja nie wiem, czemu ludzie nie sprawdzaja informacji, w dobie internetu to zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozek

Dla mnie jest gorsza o tyle ( bo pamiętam PRL) że za PRLu nikt na  poważnie nie brał dzienników, wiadomo, że kontrolował wszystko ZSRR, Polska nie miała nic do gadania, ludzie się z tv po cichu śmieli i robili swoje. A teraz mamy wolny kraj i ludzie z własnej woli w to wierzą, myśleć im się samodzielnie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co tu uważać - paździerz i  disco polo czyli TVP pod rządami pis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ciezko porównac, ale jest nieprawdopodobna. Chyba rekordem było jak był jakis czas temu wypadek autokaru z dziecmi na Zakopiance. w kazdym programie była to wiadomosc numer jeden. We wiadomosciach ledwo wspomnieli o tym, głównie na zasadzie jak to sobie swietnie poradzono z akcja ratunkowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
47 minut temu, Gość Gość napisał:

Konfederacja 3 razy w sądzie wygrała z TVP w trybie wyborczym, a TVP nawet przeprosić nie potrafi. 

W trybie wyborczym Budka też wygrał w sprawie paragonu hańby. Tryb wyborczy polega na tym, że jak są wybory, to można kłamać, łgać, siać nienawiść i nie można mu się sprzeciwić, bo to jest tryb wyborczy. Sąd uznał że Budka przedstawiając paragon za 2000zł mówił prawdę, nie ważne że lek mógł kosztować 3,20 zł, ważne że paragon który przedstawił w debacie był autentyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo

Paragon był autentyczny, bo tyle lek kosztował po podwyzkach PIS pzrez dluzszy czas.,a byl wystawiony we wrzesniu, Wtedy PIS znow obnizyl cene, ale nie dla wszystkich.Budka nie Lagał. Nie chce mi sie opisywac, ale latwo sprawdzic  w necie , jak to wygladalo . Albo spytajcie chorych na raka, jak wygladaja ceny, jesli macie wsrod znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Gość jozek napisał:

Dla mnie jest gorsza o tyle ( bo pamiętam PRL) że za PRLu nikt na  poważnie nie brał dzienników, wiadomo, że kontrolował wszystko ZSRR, Polska nie miała nic do gadania, ludzie się z tv po cichu śmieli i robili swoje. A teraz mamy wolny kraj i ludzie z własnej woli w to wierzą, myśleć im się samodzielnie nie chce?

cenna uwaga, chodziło mi to po głowie, że w prl ludzie jednak mieli Barejowy humor trochę, a tutaj? jak wyśmiejesz tvp w pracy nie wiadomo co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppa

Dla mnie jest gorsza o tyle ( bo pamiętam PRL) że za PRLu nikt na  poważnie nie brał dzienników, wiadomo, że kontrolował wszystko ZSRR, Polska nie miała nic do gadania, ludzie się z tv po cichu śmieli i robili swoje. A teraz mamy wolny kraj i ludzie z własnej woli w to wierzą, myśleć im się samodzielnie nie chce?

cenna uwaga, chodziło mi to po głowie, że w prl ludzie jednak mieli Barejowy humor trochę, a tutaj? jak wyśmiejesz tvp w pracy nie wiadomo co będzie 

x

 No nie calkiem, Wtedy ludzie o wiele bardziej ryzykowali. Zreszta Bareje bardzo cenzurowali ,np Co mi zrobisz, jak mnie zlapiesz. Z Misiem sie udało,( choc tez mocno cenzurowano))dzieki wydarzeniom sierpniowym,  akurat byl okres przemian politycznych. Teraz memy kwitną, w necie mozna pisac, co sie chce   jeszcze(!) w pracy najwyzej awansu, jesli szef pisowiec,  nie dostaniesz, a ludzie dobrowolnie  sie w te lipe wkręcaja, sami na to głosuja, nie moge pojac czemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, brokentiger87 napisał:

:classic_sleep: masakra

głosujmy na Konfę, zobaczymy, co się stanie

Stanie się to że Putin się ucieszy że będzie miał swoich ludzi w parlamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie oglądam telewizji żadnej po tym jak bliską mi osobę oskarżyli za znęcanie się nad zwierzętami. Zrobili nagonkę zniszczyli człowieka, który całe życie kochał zwierzęta, pomagał, przygarniał. W internecie ludzie pluli jadem, życzyli śmierci tej osobie. Wierze, że karma do nich wróci. Niektórzy ludzie są jak bestie szczególni ci, którzy czuja, ze maja jakaś władze, wtyki w telewizji, w urzędach ...kiedy ośmielisz się powiedzieć prawdę zniszczą cię 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość gosc napisał:

Ciezko porównac, ale jest nieprawdopodobna. Chyba rekordem było jak był jakis czas temu wypadek autokaru z dziecmi na Zakopiance. w kazdym programie była to wiadomosc numer jeden. We wiadomosciach ledwo wspomnieli o tym, głównie na zasadzie jak to sobie swietnie poradzono z akcja ratunkowa. 

A mnie denerwuje jak telewizja uczepi się jednego tematu i na wszystkich stacjach nadają jedno i to samo. Wypadki zdarzają się codziennie (nic nie ujmując temu właśnie wypadkowi). Denerwuje mnie jak dziennikarze ciągle wyszukują złych wydarzeń. Bo dla dziennikarza dobra wiadomość, to jest zła wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest, ale czy gorsza? Żeby wyrobić sobie zdanie na jakiś temat, najpierw ogląda Wydarzenia albo Fakty, a potem Wiadomości. Czasem aż się w trakcie śmieję, jak różne spojrzenie na te same sprawy mają wydawcy tych programów ;) Generalnie akipa rządząca ma najwięcej do powiedzenia i nie ma nic dziwnego w tym, że w państwowej telewizji widać ich poglądy. Nie jestem tym zdziwona. Przyjdzie inna władza i zrobi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest, ale czy gorsza? Żeby wyrobić sobie zdanie na jakiś temat, najpierw ogląda Wydarzenia albo Fakty, a potem Wiadomości. Czasem aż się w trakcie śmieję, jak różne spojrzenie na te same sprawy mają wydawcy tych programów ;) Generalnie akipa rządząca ma najwięcej do powiedzenia i nie ma nic dziwnego w tym, że w państwowej telewizji widać ich poglądy. Nie jestem tym zdziwona. Przyjdzie inna władza i zrobi to samo.

To jest sprzeczne z ideą telewizji publicznej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, brokentiger87 napisał:

:classic_sleep: masakra

głosujmy na Konfę, zobaczymy, co się stanie

Pryszczaci chłopcy obrażający kobiety zabiorą ci jakiekolwiek prawa i nie będziesz mogła pisać tutaj tych swoich debi/lizmów - to się stanie... no ale to chyba wszystkim akurat wyszłoby na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Uważam,że  mam deya vu -wróciliśmy do czasów PRL ale takich unowoczesnionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeszcze 1,5 roku temu dało się obejrzeć. Teraz lepiej w tym czasie skarpety przeprać na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jesteśmy świadkami tworzenia się reżimu. Podziękujmy współobywatelom, którzy dali się przekupić 500+ 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×