Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Mowa nienawisci

Polecane posty

Gość Gosc

Taką mowa posługują się ludzie z PO inaczej KO wymagając od innych tolerancji. Jeżeli wymagają niech sami tez są tolerancyjni do ludzi o poglądach prawicowych. Wszystkie memy na fb obrażające nas Polaków są od ludzi, którzy popierają PO KO. Ostatnio oglądałam spod przedstawiciela KO który pod koniec swoich próśb, aby oddać na niego głos skłamał, ze jest Bezpartyjny czyżby bal się przyznania do swojej partii ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U nas w mieście wszystkie bilbordy ludzi z KO maja się dobrze są nietknięte, zaś z Pisu zniszczone przez wandali. Tacy są właśnie ludzie z elektoratu KO wredni i źli. Jeżeli dzieje się coś nie po ich myśli wpadają w złość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszędzie trafiają się różni ludzie.

Inna sprawa, że nie zawsze ten kto niszczy plakaty PiS jest od raz zwolennikiem KO. Po prostu bardzo nie lubi PiS, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszędzie trafiają się różni ludzie.

Inna sprawa, że nie zawsze ten kto niszczy plakaty PiS jest od raz zwolennikiem KO. Po prostu bardzo nie lubi PiS, tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
29 minut temu, Gość gość napisał:

Wszędzie trafiają się różni ludzie.

Inna sprawa, że nie zawsze ten kto niszczy plakaty PiS jest od raz zwolennikiem KO. Po prostu bardzo nie lubi PiS, tyle.

Nie lubi Pisu bo fanatycznie lubi KO. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z racji zawodu spotykam wielu ludzi. Często osoby o delikatnych rysach twarzy maja prawicowe poglądy. Zawzięcie i złość widać u osób o lewicowych poglądach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Z racji zawodu spotykam wielu ludzi. Często osoby o delikatnych rysach twarzy maja prawicowe poglądy. Zawzięcie i złość widać u osób o lewicowych poglądach.  

Szczególnie to widać jak patrzy się na panią Krystynę Pawłowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość gość napisał:

Szczególnie to widać jak patrzy się na panią Krystynę Pawłowicz.

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

Szczególnie to widać jak patrzy się na panią Krystynę Pawłowicz.

i tu się z tobą zgodzę. Ta baba nie pasuje mi do Pisu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Z racji zawodu spotykam wielu ludzi. Często osoby o delikatnych rysach twarzy maja prawicowe poglądy. Zawzięcie i złość widać u osób o lewicowych poglądach. 

Racja.  Spokój, zrównoważenie i serdeczność sprawia, że i rysy twarzy są takie. Wolę takimi ludźmi się otaczać, o łagodnym usposobieniu i prawicowych poglądach. W towarzystwie osób o lewicowych poglądach źle się czuję, nie lubię i unikam rozmów o polityce bo zdolni są do wszystkiego  jakby jakiś demon w nich wstąpił. I to niestety mam z bratem i rodzicami. Po spotkaniu z nimi czuję się jakby ze mnie wyssali całą dobrą energię . Unikam nawet rozmow telefonicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Tamara napisał:

Racja.  Spokój, zrównoważenie i serdeczność sprawia, że i rysy twarzy są takie. Wolę takimi ludźmi się otaczać, o łagodnym usposobieniu i prawicowych poglądach. W towarzystwie osób o lewicowych poglądach źle się czuję, nie lubię i unikam rozmów o polityce bo zdolni są do wszystkiego  jakby jakiś demon w nich wstąpił. I to niestety mam z bratem i rodzicami. Po spotkaniu z nimi czuję się jakby ze mnie wyssali całą dobrą energię . Unikam nawet rozmow telefonicznych.

Mają na czole napisane jakie mają poglądy? 

W towarzystwie zawsze powinno się unikać rozmów o polityce i religii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1

Ale trollnia się zebrała. Tak sami miłujący Boga, szkoda, że przy okazji pałujący geja, Żyda, ateistę, Ukraińca i kobiety mające ambicje większe niż zasiadanie w radzie parafialnej. To ja żyję w państwie wyznaniowym gdzie religię wciska się w każdy aspekt życia z polityką i szkolnictwem na czele. Rozdział kościoła i państwa to fikcja. Wy mogliście sobie odstawiać smoleńskie modły i nie miałam nic do powiedzenia, ale jak protestują kobiety czy lgbt to już ojojoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Szczególnie to widać jak patrzy się na panią Krystynę Pawłowicz.

 Albo na Godek, Sobecką, Masłowską (z dwoma paluchami w nosie :D)... że wymienię tylko ułamek "piękniejszej" części tej pałającej miłością do ludzi strony politycznej. O prezesie i spółce nie mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
6 minut temu, Klara napisał:

Mają na czole napisane jakie mają poglądy? 

W towarzystwie zawsze powinno się unikać rozmów o polityce i religii

Oczywiście w przenośni. Ale mają rysy twarzy ostre, złe, nieszczere. Trudno to ująć. Tak jakby codziennie karmili się trucizną. 

Nie pogadasz z nimi spokojnie.  Brat ateista i wrogi pisowi,  tata katolik i chodzi do Kościoła ale wróg PIS i potrafi Ci taką wiązankę jak Nojman puścić . Mama katoliczka do Kościoła nie chodzi , psioczy na PIS i na wszystko, toksyczny człowiek. Ja jestem wierząca,  w Kościele katolickim coraz ciężej mi wytrzymać i jak dziecko podrośnie ewakuuję się do ewangelików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Tamara napisał:

Oczywiście w przenośni. Ale mają rysy twarzy ostre, złe, nieszczere. Trudno to ująć. Tak jakby codziennie karmili się trucizną. 

Nie pogadasz z nimi spokojnie.  Brat ateista i wrogi pisowi,  tata katolik i chodzi do Kościoła ale wróg PIS i potrafi Ci taką wiązankę jak Nojman puścić . Mama katoliczka do Kościoła nie chodzi , psioczy na PIS i na wszystko, toksyczny człowiek. Ja jestem wierząca,  w Kościele katolickim coraz ciężej mi wytrzymać i jak dziecko podrośnie ewakuuję się do ewangelików

Piotrowicz, Pawłowicz, Macierewicz... - miód na serce.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Tamara napisał:

Oczywiście w przenośni. Ale mają rysy twarzy ostre, złe, nieszczere. Trudno to ująć. Tak jakby codziennie karmili się trucizną. 

Nie pogadasz z nimi spokojnie.  Brat ateista i wrogi pisowi,  tata katolik i chodzi do Kościoła ale wróg PIS i potrafi Ci taką wiązankę jak Nojman puścić . Mama katoliczka do Kościoła nie chodzi , psioczy na PIS i na wszystko, toksyczny człowiek. Ja jestem wierząca,  w Kościele katolickim coraz ciężej mi wytrzymać i jak dziecko podrośnie ewakuuję się do ewangelików

Temat polityki, nawet w rodzinie wzbudza wiele kontrowersji. Poglądy polityczne nie świadczą do końca o człowieku (częściowo owszem). Wyolbrzymiasz i całkowicie się z tobą nie zgadzam. Jak patrzę na prawicę naszą to widzę smutnych ludzi, pospenych, podstepnych, a zważywszy na marsz Niepodległości... Agresywnych. Ale to moje zdanie, które mam prawo mieć. 

Szanuję Twoje. 

Być może w Twojej rodzinie za bardzo próbujecie przekonać się do swoich poglądów wzajemnie, zamiast je zaakceptować i zrozumieć, że każdy ma swoje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość Tamara napisał:

Oczywiście w przenośni. Ale mają rysy twarzy ostre, złe, nieszczere. Trudno to ująć. Tak jakby codziennie karmili się trucizną. 

Nie pogadasz z nimi spokojnie.  Brat ateista i wrogi pisowi,  tata katolik i chodzi do Kościoła ale wróg PIS i potrafi Ci taką wiązankę jak Nojman puścić . Mama katoliczka do Kościoła nie chodzi , psioczy na PIS i na wszystko, toksyczny człowiek. Ja jestem wierząca,  w Kościele katolickim coraz ciężej mi wytrzymać i jak dziecko podrośnie ewakuuję się do ewangelików

Untermensch normalnie. Dobrze, że chociaż ty jesteś czysta rasowo 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Nie lubi Pisu bo fanatycznie lubi KO. 

Dla ćwierćinteligenta nie ma innej opcji. Tylko fanatycy KO nie lubia PISu 😄😄😄

PS. Ile PIsowski trollu płaca ci za posta? A może jesteś PISim fanatykiem i robisz to za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
25 minut temu, Gość gość napisał:

 Albo na Godek, Sobecką, Masłowską (z dwoma paluchami w nosie :D)... że wymienię tylko ułamek "piękniejszej" części tej pałającej miłością do ludzi strony politycznej. O prezesie i spółce nie mówiąc...

Piasecki, który napieprzał swoją żone. Taki spokój i serdeczność od niego bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
20 minut temu, Gość Tamara napisał:

Oczywiście w przenośni. Ale mają rysy twarzy ostre, złe, nieszczere. Trudno to ująć. Tak jakby codziennie karmili się trucizną. 

Nie pogadasz z nimi spokojnie.  Brat ateista i wrogi pisowi,  tata katolik i chodzi do Kościoła ale wróg PIS i potrafi Ci taką wiązankę jak Nojman puścić . Mama katoliczka do Kościoła nie chodzi , psioczy na PIS i na wszystko, toksyczny człowiek. Ja jestem wierząca,  w Kościele katolickim coraz ciężej mi wytrzymać i jak dziecko podrośnie ewakuuję się do ewangelików

No to fajne masz geny PISowski trollu 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Piasecki, który napieprzał swoją żone. Taki spokój i serdeczność od niego bije.

To po katolicku było. Tak można 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Bardzo szanuję i cenię sobie Twoje zdanie,  nigdy nikogo nie próbowałam przekonywać do czegokolwiek. Polityka to nigdy nie był mój świat. Bóg tak. Ale bez marszów różańcow bo bliżej mi do protestantów. 

Możliwe, że z tymi twarzami wyolbrzymiam ale naprawdę takie mam doświadczenia. W sumie przecież równie dobrze mogą mieć ostre rysy z palenia papierosów, bólu, chorób albo taka ich uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
15 minut temu, Gość gosc napisał:

No to fajne masz geny PISowski trollu 😄

 

Niech będzie, dla taty jestem pisuarem 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

U nas w mieście wszystkie bilbordy ludzi z KO maja się dobrze są nietknięte, zaś z Pisu zniszczone przez wandali. Tacy są właśnie ludzie z elektoratu KO wredni i źli. Jeżeli dzieje się coś nie po ich myśli wpadają w złość 

Też to zauważyłam chociaż nie jestem za żadna partia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Dla ćwierćinteligenta nie ma innej opcji. Tylko fanatycy KO nie lubia PISu 😄😄😄

PS. Ile PIsowski trollu płaca ci za posta? A może jesteś PISim fanatykiem i robisz to za darmo?

Poziom dna , nawet z kulturą "obrazic" nie umiesz, uciekanie się do inwektywow świadczy o marniutkiej inteligencji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Z racji zawodu spotykam wielu ludzi. Często osoby o delikatnych rysach twarzy maja prawicowe poglądy. Zawzięcie i złość widać u osób o lewicowych poglądach. 

W sumie coś w tym jest, zauważyłam że za prawica są często ludzie mili delikatni a za lewica klotliwe feministki które robia" wojnę dla wojny," albo ludzie którzy się lubią kłócić o nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Szczególnie to widać jak patrzy się na panią Krystynę Pawłowicz.

Krystyna dużo gada ale krzywdy nikomu nie robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Poziom dna , nawet z kulturą "obrazic" nie umiesz, uciekanie się do inwektywow świadczy o marniutkiej inteligencji 

"Ćwierćinteligent" to akurat dla tej osoby to był komplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Krystyna dużo gada ale krzywdy nikomu nie robi 

Ale tytuł jest "mowa nienawiści" i o tym jest dyskusja. Dużo gada i brzydko gada. 

Co musiałaby zrobić żeby to była krzywda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Klara napisał:

Ale tytuł jest "mowa nienawiści". Dużo gada i brzydko gada. 

Lepiej że gada niż miałaby robić jak niektóre środowiska lewicowe , dobrze że ucichlo z tym lewackim kodem oni dopiero uprawiali mowe nienawiści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara
32 minuty temu, Gość gość napisał:

Untermensch normalnie. Dobrze, że chociaż ty jesteś czysta rasowo 👏

Przetłumaczyć se musiałam i za zaletę uznałam . Niestety po ojcu mam "żydowską kichawę" 😂😉🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×