Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bestia123

Czy w 6 tygodniu ciąży widać już brzuch?

Polecane posty

Zauważyłam, że znacznie powiększyło mi się podbrzusze na tym etapie ciąży i ciągle czuje jedną stronę od jajnika po pachwinie. To normalne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzuch widać przy pierwszej ciąży zazwyczaj w 4 czasami nawet 5 miesiącu. Ja natomiast koło 8 tc przybaralm 3kg, które później zaraz mi zeszły. Dopiero w 4 miesiąc znowu zaczęłam tyc, już wtedy ciazowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na tym etapie to wiele kobiet nawet jeszcze nie wie, że jest w ciąży 😄 Nie, brzucha z całą pewnością nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby nie widać, a ja miałam takie dziwne jakby wzdęcia, że wyglądało już jakby coś było na rzeczy:) może nie w 6. ale już koło 8 tygodnia czyli też zdecydowanie za wcześnie na brzuszek ciążowy. Potem się uspokoiło. Natomiast różne niewielkie bóle i ciągnięcia w podbrzuszu na początku ciąży nie są niczym niezwykłym. Oczywiście zapytaj o nie lekarza przy wizycie, ale póki co się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja widże ewidentnie, że mam większe podbrzusze, to samo zwuażył mój chłopak. nie brzuch a samo podbrzusze,. Wiem własnie ze samą ciąze w ogole widac najczesciej 12 tydzien... zastanawiam sie czy to nie jakas przepuklina albo cos w tym stylu, bo jak na ten czas to chyba za wczesnie by aż tak mi coś tam puchło 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Niby nie widać, a ja miałam takie dziwne jakby wzdęcia, że wyglądało już jakby coś było na rzeczy:) może nie w 6. ale już koło 8 tygodnia czyli też zdecydowanie za wcześnie na brzuszek ciążowy. Potem się uspokoiło. Natomiast różne niewielkie bóle i ciągnięcia w podbrzuszu na początku ciąży nie są niczym niezwykłym. Oczywiście zapytaj o nie lekarza przy wizycie, ale póki co się nie przejmuj.

miałam dość mocne skręty jajników i czasem skurcze. i dosyć mocno to odczuwałam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Z całą pewnością brzucha w 6 tyg nie widać. Ja się dowiedziałam w 7 tyg ciąży... Ale brzuch był bez zmian nadal płaski... Dopiero tak w 5-6 miesiącu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Z całą pewnością brzucha w 6 tyg nie widać. Ja się dowiedziałam w 7 tyg ciąży... Ale brzuch był bez zmian nadal płaski... Dopiero tak w 5-6 miesiącu... 

ajć 😞 ja zauważyłam u siebie ze na wysokości jajników zrobiła mi się aż fałdka (po dwóch stronach) tak jak fałdka tłuszczu. mam trochę brzucha "spożywczego" i teraz to wygląda jakbym miała dwa brzuchy. Do tego mam plamienia od 2 tygodni ponad..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Bestia123 napisał:

miałam dość mocne skręty jajników i czasem skurcze. i dosyć mocno to odczuwałam. 

 

Jajniki to kulki. Wytłumacz mi proszę jak kulka może się skręćic 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jajniki to kulki. Wytłumacz mi proszę jak kulka może się skręćic 😂😂😂😂

ostry ból jajnika - tak lepiej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lika

U mnie widać od 5 tyg, muszę nosić luźne ubrania bo w pracy jeszcze nie wiedzą. Chce powiedzieć za 2 tyg czyli w 8, nie wiem czy mi się to uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha

ale wy macie problemy

jestem w 12 tyg i brzuch taki sam 

...ki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To faldki tłuszczu, niestety. Dziecko jest zbyt małe na takim etapie żeby było coś widać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby było widać brzdxduch w 6 tygodniu to trzeba wp i.erta.lać jak swinia. Dziecko na tym etapie jest 7 mm zarodkiem, więc od czego miałby pojawić się brzuch??? Jedynie opona spożywcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały czas piszę o PODBRZUSZU nie o oponie spożywczej która jest wyżej! Brzuch a podbrzusze jakby nawet z samej nazwy się różni, więc radzę czytać ze zrozumieniem zanim zacznie się głupio komentować.

Widzę zmiany u siebie w tym miejscu i moje pytanie kieruję do osób które mogą coś na ten temat wiedzieć.

nie pytam też o to czy w 6 tygodniu widać brzuch przez ubrania itp, podbrzusze i tak jest pod spodniami nie pod bluzką 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To mówimy, ze nie widać, bo zarodek jest wtedy zbyt mały żeby było coś widać. To chyba ty nie czytasz że zrozumieniem... Za zwyczaj jak popatrzysz na kobiety po ciąży to widać że brzuch czyli pozostałości tłuszcz jaki pozostał po pozwalaniu sobie jest największy w podbrzuszu. Zrozum, ze w ciąży szybko przybywa kilogramów, to nie dziecko... A już kilogramy. Ile przytyłaś już... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I moja kochana brzuszek w ciąży widać trochę wyżej niż pod spodniami... Także... Nie wiem czy do ciebie to dotrze, ze dziecko jest zbyt małe. Może ginekolog przetłumaczy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukuję się ciążowego brzucha, widzę zmiany w sobie w dość krótkim czasie, bo może coś się dzieje nie tak, tym bardziej ze mam plamienie od 16 dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 godzin temu, Bestia123 napisał:

Cały czas piszę o PODBRZUSZU nie o oponie spożywczej która jest wyżej! Brzuch a podbrzusze jakby nawet z samej nazwy się różni, więc radzę czytać ze zrozumieniem zanim zacznie się głupio komentować.

Widzę zmiany u siebie w tym miejscu i moje pytanie kieruję do osób które mogą coś na ten temat wiedzieć.

nie pytam też o to czy w 6 tygodniu widać brzuch przez ubrania itp, podbrzusze i tak jest pod spodniami nie pod bluzką 😄

Ja mialam tak ze jak sie polozylam na plasko to mialam jakby taka " gule" na wysokosci macicy. W pozycji stojacej tego nie bylo widac. Mysle ze to powiekszajaca sie macica. Luzik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To skoro masz plamienia 16 dni to co robisz na forum? Już dawno powinnaś być u lekarza... Jprd co za pajacka.. bardziej niż zdrowie dziecka interesuje cie czy w 6 tyg widać ciążę... Nie, nie widać... A macica też w 6 tyg nie jest taka żeby było ja widać także gość wyżej to jakaś imbecyl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To skoro masz plamienia 16 dni to co robisz na forum? Już dawno powinnaś być u lekarza... Jprd co za pajacka.. bardziej niż zdrowie dziecka interesuje cie czy w 6 tyg widać ciążę... Nie, nie widać... A macica też w 6 tyg nie jest taka żeby było ja widać także gość wyżej to jakaś imbecyl. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I dzięki twojemu zwlekaniu z wizyta u lekarza ta ciąża to już przeszłość, nie będzie żadnego ciazowefo brzuszka już. Jakbyś poszła do lekarza to by dał leki na podtrzymanie. Podejrzewam, ze ciąża jest martwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio dalej uważasz, że pytam o to czy widac brzuszek? Skoro wyżej napisąłam, że pytam o nabrzmiałe/spuchnięte podbrzusze i że to mnie martwi? Bardziej łopatologicznie tego Ci nie wytłumaczę 🙂  A u lekrza byłam i ciąża nie jest martwa, więc zamiast pisać brednie i jeśli nie potrafisz doradzić jak człowiek człowiekowi  z kulturą to zajmij się czymś innym. 

Zamykam temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×